خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط etefagh نمایش پست ها
      ممنون از دوستان به نظرم برا هر رشته باید از این طور پستا باشه که البته اسپم مث همین پست خودم نداشته میشه خوشحال میشیم دوستان تجربیات خودشونو بگن
      من شنیدم برای شروع برنامه نویسی پایتون خوبه؟؟
      منم میرم کامپیوتر
      من پرس و جو زیاد کردم و به این نتیجه رسیدم که برای اول کار و راه افتادن، CSS و html مناسبه، البته اینارو به عنوان زبان نمی‌شناسن ولی برای آشنایی اولیه بهتره

CSS و html مربوط میشه به طراحی سایت
      تموم شد،
      رفت.....

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان با تجربه لطفا جواب بدن

درامد یه فارغ التحصیل شریف کامپیوتر تو ایران و خارج به چه صورته؟

کیا رو در این زمینه میشناسید؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط imaginedragon نمایش پست ها
      این رشته یکی از بهترین و کاربردی ترین رشته هاست . اکثر استخدامیا برای این رشتس . این رشته شاخه های گوناگون داره که فقط شامل برنامه نویسی نیست و بالاخره هر جایی نیاز به یه شخص مسلط به کامپیوتر هست . در مورد اپلای و ادامه تحصیل در کشور های دیگه هم همیشه تقاضا برای رشته کامپیوتر از همه رشته ها بالاتره و شانس کسایی که این رشته رو انتخاب میکنن به نسبت بقیه رشته ها به شدت بالاتره مثلا برای کانادا رشته کامپیوتر بالاترین امتیازو برای برنامه مهاجرتیش به خودش اختصاص داده .
      تو این رشته ریاضی گسسته میخونید ولی این مبحث نظریه اعداد همون طور که میدونی فقط نظریس تو درسای ما هم نیست باقی ریاضیات هم با رشته های فنی مهندسی مشترکه
      پس یعنی مشکلی نیست؟
      چه مباحث دیگه ای از گسسته هست تو این رشته؟

4. Top | #19
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      گسسته پاییه کامپیوتره
      جدیش بگیر

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نام حضرت دوست
      سلام!!!!
      این مطلبو برا این زدم که دوستانی که در رشته ماپیوتر تحصیل کردن بیان داخل و نظراتشونو و تجربیاتشونو و کارهایی که اگه الان برمیگشتن به ترم اول می کردن برا ما به اشتراک بزارن
      چندتا سوال خودم
      برای این رشته حتما نیازی به لپتاپ هست یا یه کامپیوتر رومیزی هم کار راهبندازه و اگه هست در چه حدود قیمتی و قدرتی
      کدوم یک از زبان بهتره یادگیریم و کدومو یاد میگیریم در دانشگاه
      یکمم راجع زمینه های کاری برامون کاش بگن
      ضمنا دروس پایه مث ریاضی و ..... چه قدر باید جدی گرفت ایا قسمت خاصی مدنظره
      مهارتایی هم که بهتره یادبگیری یعنی کارایی بیشتری داره بگین
      و اینکه کدوم دروس بهتر جدی گرفته بشه
      راستی سال قبل گرایش های کامپیوتر ادغام شدن خواستم بدونم انتخاب گرایش به ارشد موکول شده یا در ترم های بالاتر انجام میشه
      با تشکر از دوستان
      سلام من دانشجوی کامپیوتر گرایش نرم افزارم
      رشته کامپیوتر رشته بسیار پویایه و بسیاری از وابستگی ها استخدامی و غیره رو نداره شما میتونید برای خودتون کار کنید یا شروع به راه اندازی کسب و کار انلاین مثل همین های که صدا کرده (دیجی کالا - اسنپ ) ... کنید برای این رشته شاید توی دانشگاه خیلی کامپیوتر لازم نباشه یا خود سایت دانشگاه داره اما شما لازم داری حداقل یک دستگاه کامپیوتر حالا به هر نحوی توی دانشگاه زبان برنامه نویسی تدریس نمیشه به صورت جدی و جامع و شامل بیشتر مباحث تئوریک و بنیادی علوم کامپیوتره تدریس میشه نه کاربردی و عملی
      شما خودتون باید دنبال یادگیری زبان برنامه نویسی باشید میتونید از همین سایت های مثل فرانش یا فرادرس فیلم های اموزشی دانلود کنید نگاه کنید یا پارس کلیک اینکه چه زبانی رو شروع کنید برای یادگیری و بهتره همون ترم اول هم که رفتید شروع کنید یاد گرفتن بستگی به خودتون داره اگر میخواید برنامه نویس تلفن های هوشمند بشید
      برای اندروید = جاوا و اندروید استودیو رو باید کار کنید
      برای ای او اس = سویفت و ایکس کد(دستگاه مک لازم دارید یا شبیه ساز در ویندوز)
      برای برنامه نویسی وب = یک سری اصول پایه و زبان های مارکاپی (HTML) +CSS +JS+Jquery+bootstrap و یک زبان برنامه نویسی اصلی میتونه یکی از این ها باشه = PHP /Node js/Python/ruby/... و غیره
      بهتره یکی از تخصص های بالارو انتخاب کنید و توش تا اخر به پیش برید برای هرکدوم از تخصص های بالا بیش از چندین زبان و راه وجود داره اما زبان اصلی اندریود جاوا و زبان اصلی ای او اس هم سویفت ولی برای وب به اینگونه نیست و میتونید دستتون بازه انتخاب کنید اگر ساده میخواید و اینده ندار = php
      اگر دنبال زبان تازه و اینده دار و البته نسبتا سخت هستید = NOde js express
      چندین جا سرچ کنید تحقیق کنید مطمنا به نتایج خوبی میرسید چند نمونه سایت خوب رو براتون ضمیمه میکنم
      roocket.ir =>php
      faranesh.com
      parsclick.net
      faradars.org
      http://welearn.site/

در کل دانشگاه چیز کاربردی یاد نمیده شما باید دنبالش باشی اگر میخوای یک متخصص بشی توی رشته خودت نیاز شدیدی به برنامه نویس تو کشور احساس میشه اگر بتونید 2-3سال با هرپایه ای توی یکی از تخصص های بالا حرفه ای بشید درامد و حقوق بالای 6-30 میلیون قابل پیشبینیه
      در مورد گرایش خیر شما همون اول وارد میشید قبلا ها گرایش سخت افزار و نرم افزار بود الان اطلاع ندارم اما گرایشات ارشد تا جایی که اطلاع دارم شامل هوش مصنوعی - معماری کامپیوتر -نرمافزار - امنیت شبکه هست
      سوالی داشتید من در خدمتم .

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان به نظرم برا هر رشته باید از این طور پستا باشه که البته اسپم مث همین پست خودم نداشته میشه خوشحال میشیم دوستان تجربیات خودشونو بگن
      من شنیدم برای شروع برنامه نویسی پایتون خوبه؟؟
      دوست عزیز برای شروع به شدتcرو پیشنهاد می کنم.(++cنه هاااا)درست یکمی در آغاز سختی می کشین و مخ تون ممکنه هنگ کنه اما بعد این زبان که خودش بسیارررررر کاربردی هس می تونین سایر زبان ها رو عین هلووو یاد بگیرین.درواقع cدیدگاه الگوریتیمی لازم و پایه و اساس مفهوم برنامه نویسی رو یاد میده
      برای شروع هم اگه به دبیر خوب دسترسی دارین که برین کلاس اگرم به فکرصرفه جویی هزینه و وقت هستین و به دبیر دسترسی ندارین می تونین با فیلم های فرادرس شروع کنین(برای شروع سراغ کتاب به خصوص کتاب های جعفرنژاد قمی نرین که هنگ می کنین و از کل برنامه نویسی متنفر میشین)
      درضمن در آغاز صبور باشین و هرموقع که که دیدین هنگ می کنین یه استراحت درست حسابی بکنین
      امیدوارم موفق باشید
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان دبیر خصوصی بهتره یا ویدیو های اموزشی؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman4133 نمایش پست ها
      دوستان دبیر خصوصی بهتره یا ویدیو های اموزشی؟
      بستگی به خودت داره من با کتاب راحت ترم مخصوصا کتاب های انگلیسی دایتل که خیلی خیلی کامله

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تشکر از دوستان
      ممنون که تجاربی رو که باید براش هزینه بدیم در اختیارمون می زارید

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.برای برنامه نویسی پایتون میگن راحته(از برنامه نویسی متنفرم) اما شبکه رو اگه میخوای یاد بگیری کتاب های هنرستان رو دانلودکن.کتاب شبکه رو.خوبه.بعدش هم اروم اروم جلو برو.اگه میخوایذحرفه ای باشه ای.باید ccna و ......اولش هم همون کتاب هنرستان رو گرفتی.ببین ازش خوشت میاد یا نه.یه چیز دیگه اینه اگه اگه اگه میخوای الان لینوکس(مال دستورات) اونم حرفه ای باشید که عالیه.واقعا بلد باشی.لینوکس خوبه به کارت میاید(برای سرور) .(هرچند خودم دیگه از کامپیوتر خوشم نمیاد.دلیلش ه اینه تنونستنم ازش پول دربیارم.واقعیت تلخیه.اینهمه بخونی اما اخرش ......)سرتون هم درد اوردم.موفق باشین.اها پشتکار هم یادت نره.خیلی ها دوست دارن ادم هیچی ندونه.تنها وقتی میتونی موفق باشی که پشتکار(تلاش تلاش تلاش)داشته باشی.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من تا الان یه چیزی رو کاااملا شیرفهم شدماینکه تو دانشگاه عملا هیچی یاد نمیگیریم و با تکیه با دانشگاه هیچی نمیشیم
      پس برای چی میریم دانشگاه مهندسی کامپیوتر میخونیم و خودمونو الاف میکنیم؟؟
      و اینکه همه دوستان به این موضوع اشاره میکنن که خود دانش آموز باید پیگیر باشه و خودش یاد بگیره...
      الان سوال من اینه که برای اینکه تو این کار خبره شیم باید از چی شروع کنیم و چجوری ادامه بدیم؟
      بریم کلاس خصوصی یا فیلمای آموزشی یا کتاب؟
      همین سوال رو هم درمورد تقویت زبان انگلیسی هم دارم.

ممنون

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behzad021 نمایش پست ها
      دوستان من تا الان یه چیزی رو کاااملا شیرفهم شدماینکه تو دانشگاه عملا هیچی یاد نمیگیریم و با تکیه با دانشگاه هیچی نمیشیم
      پس برای چی میریم دانشگاه مهندسی کامپیوتر میخونیم و خودمونو الاف میکنیم؟؟
      و اینکه همه دوستان به این موضوع اشاره میکنن که خود دانش آموز باید پیگیر باشه و خودش یاد بگیره...
      الان سوال من اینه که برای اینکه تو این کار خبره شیم باید از چی شروع کنیم و چجوری ادامه بدیم؟
      بریم کلاس خصوصی یا فیلمای آموزشی یا کتاب؟
      همین سوال رو هم درمورد تقویت زبان انگلیسی هم دارم.

ممنون
      من 3 سال نرم افزار امیرکبیر خوندم
      به جواب سوالت که چرا باید دانشگاه بریم و درس بخونیم نرسیدم ( فاز منفی نگیر لطفا حقیقته )
      علاوه بر اون مسیرمو پیدا کرده بودم و دلیلی بر ادامه ی کار با دانشگاه و درس نبود ( من تجارت الکترونیک فعالیت می کنم )
      پس از دانشگاه امیرکبیر انصراف دادم و مسیر خودمو پیش گرفتم و روز به روز با وقت بیشتری که روی علاقم میزاشتم
      به موفقیت های بیشتری می رسیدم
      اما من هم اولش بلد نبودم.. و کارم رو با آموزش های ویدیویی شروع کردم و بسیار راضی ام
      فرق ویدیو و کتاب با کلاس خصوصی یک چیز مهمه
      اونم این که شما کلاس که بری دوره اش تموم بشه دیگه استاد در دسترست نیست
      اما فیلم آموزشی و کتاب ساعت 4 صبح هم در دسترسته اگه بخوای ازش استفاده کنی و یاد اوری کنی
      یا مشکلی داشته باشی
      موفق باشی
      تبریک میگم ورودت به دنیای کامپیوتر رو

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آهان راستی جا موند
      از چی شروع کنی و با چی ادامه بدی

مهم ترین چیز اینه علاقت رو بشناسی و سمت اون حرکت کنی
      نسبت به همون دیدگاه میگیری و حتی می تونی دنیا روعوض کنی
      هیچ چیزی غیر ممکن نیست
      نظرات ما فقط نظرات ماست مبتنی بر تحقیقات و عملیات و علایق ما
      پس خودت مسیرت رو بشناس

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دانشگاه چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد همین جوریه برای بعضی خوبه برای بعضی ن.اگه میخوای شروع کنی pdf میتونی گیر بیاری بخونی.فیلم اموزشی هم خوبه.اینها به شرطی خوبه که پیگیر باشی.نه اینکه شش ماه یک سال کار کنی دوباره بری یه شاخه دیگه.خود کاپیوتر زیرشاخه هاش فراوانه.توی ایران همه شرکت ها میخوان طرف خدای کاپیوتر باشه (از همه چیز بلد باشه )بعد استخدام کنند.اما این اشتباه(نظر شخصی :پس کار اموزی یا کارورزی به درد چه میخوره)طرف از دانشگاه میاد بیرون فکر میکنه خیلی بلده(خودم اینجوری بودم)اما واقیعت یه چیز دیگه است.نمیگم دانشگاه بده اما چیز خاصی نشون ادم نمیدن.فقط به فکر اینن پول در بیارن.باید خودت یاد بگیر.ببین خوشت از چه چیز کامیوتر میاد.برنامه نویسی،شبکه،طراحی سایت و......الکیه هم بیرون دنبال مدرک نباش.نمیگم بده امادققط موقعی به کار میاد که استخدامی دولتی باشه نشون بدی بعدش استخدام .زیاد هم پیگیر نمیشن که طرف واقعا بلده از کامپیوتر ،چیزی سرش میشه.اما اما شرکت خصوصی واقعا ادم کاربلد میخوان.متاسفانه توی جامعه بیشتر از نوع الکیه مدرک گرفته هستیم.برنامه نویسی یا طراحی سایت اینش خویه برای خودت کار میکنی.الان میتونی برنامه برای اندروید بنویسی اینم روی بورسه.فقط فقط به باید پیگیر و تلاش کنی.شبکه هم خوبه یاید یه کاراموزی یا کارورزی کنی که یاد بگیری.که متاسفانه چیری نشان ادم نمیدن.باید کار بدزدی.(اصطلاحه).موفق باشی
      ویرایش توسط sagad1369 : 19 شهریور 1396 در ساعت 00:25

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      استدعا دارم ادامه بدن دوستان اگه چیزی راجع شاخه ها دارن بگن
      برنامه نویسی
      طراحی سایت که اگه اشتباه نکنم اونم یه جورایی ربط پیدا می کنه به برنامه نویسی
      شبکه
      و..؟؟؟؟ ؟؟؟
      کدوم آینده بهتری داره و مفیده برا جامعه(برا بعضیا مهمه)؟؟ اینم در نظر بگیریم که مثلا تلگرام اومد تاثیری رو برنامه نویسای تحت وب نزاشت ترجیحا خود دوستانی که تاثیرشو عینه دیدن بگن شاید برعکس باشه شاید بی تاثیر
      و شاخه دیگه ای نداریم؟
      مثلا چیزایی مربوط به سخت افزار و....
      دوستان یه مسیر می تونن پیشنهاد بدن به ما مثلا برا برنامه نویسی
      اول فلان بعد فلان و....
      یا برا شبکه
      ضمنا بگید کدوم از این شاخه ها دورکاری بیشتری داره؟
      یکمم راجع ‌‌شبکه کاش توضیح بدن بازار کار و زمینه ها و....
      تشکر از همه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن