خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alish78 نمایش پست ها
      ببین من یه کتابی میخوام که قشنگ جوابا رو توضیح داده باشه مثلا من حسابان الگو دارم مشکلش اینه که تو جوابا پدر ادمو درمیاره هیچ توضیحی نمیده فقط راه حلو نوشته بخاطر همین اذیت میشم باهاش
      الان دنبال یه کتابیم که همه چی رو توضیح داده باشه
      میگم من این ویژگی ها رو تو خیلی سبز دیدم!اما خب از طرفی تخته سیاه و iq رو ندیدم!!شاید اونا هم اینطور باشن اما خیلی سبز از دید من کامل و مکفیه.

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام. Iq و خیلی سبز و دو جلدی نشر الگو کتاب های خوبین و چیزی کم ندارن فقط شما ببین از کدوم درس رو راحت تر یاد میگیری، باید خودت انتخاب کنی.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      iq رو باید ببینم نمیدونم به خوبی خیلی سبز یا الگو هست یا نه
      من امسال كنكور رو باهاش 48 زدم كه به نسبت ازموناي ازمايشيم پايين بود ولي از 24 تا 20 تاشو درست زدم كه همين خيلي كمك كرد بهم (كاش هندسه پايه نميزدم :/) ولي ديفرانسيلم توي قلمچي نقطه قوت پايدار بود. باز بستگي به معلمت داره كه چي پيشنهاد ميكنه بهت به نظر من اونو توي اولويت بذار

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط engineer1997 نمایش پست ها
      سلام. Iq و خیلی سبز و دو جلدی نشر الگو کتاب های خوبین و چیزی کم ندارن فقط شما ببین از کدوم درس رو راحت تر یاد میگیری، باید خودت انتخاب کنی.
      iqپی دی افشو دیدم ظاهرا خوب توضیح داده خیلی سبزم دیدم بیانش یکم سنگینه خوب توضیح نداده
      iq به نظرم بهتره

5. Top | #20
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین من یه کتابی میخوام که قشنگ جوابا رو توضیح داده باشه مثلا من حسابان الگو دارم مشکلش اینه که تو جوابا پدر ادمو درمیاره هیچ توضیحی نمیده فقط راه حلو نوشته بخاطر همین اذیت میشم باهاش
      الان دنبال یه کتابیم که همه چی رو توضیح داده باشه
      سلام
      به نظرم اینی که میگی خیلی اشتباهه که جوابا رو کامل توضیح داده باشه
      معلم دیفرانسیل ما تازه میگه هر کتابی میخرید جواب هاشو پاره کنید بندازید دور
      تو باید خودت یه مسئله رو حل کنی... حالا هر چقدر هم که میخاد طول بکشه
      بعضی مسائل ریاضی هستن 400 سال هست که هنوز حل نشدن... حالا ممکنه شما هم روی یه تست 2 ماه فکر کنی تا جوابش رو پیدا کنی.... اشکالی نداره به نظرم!
      به قول معلممون مسئله هایی که بلد نیستی حل کنی رو باید بذاری توی مغزت خیس بخوره! یه موقعی جوابشو میفهمی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      iqپی دی افشو دیدم ظاهرا خوب توضیح داده خیلی سبزم دیدم بیانش یکم سنگینه خوب توضیح نداده
      iq به نظرم بهتره
      البته بگم درسنامه ی iq خیلی خلاصه س و اصلا مفهومی نیست توقع نداشته باش از صفر تا صد متوجه اون مبحث بشی! ولی توی تیپ بندی سوالا خیلی خوب کار کرده به خاطر این هم میگم با معلمت هماهنگ باش چون از درسنامه خوندن شاید باعث سوء تفاهم بشه برات توی یه سری مباحث...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ActionSpider نمایش پست ها
      سلام
      به نظرم اینی که میگی خیلی اشتباهه که جوابا رو کامل توضیح داده باشه
      معلم دیفرانسیل ما تازه میگه هر کتابی میخرید جواب هاشو پاره کنید بندازید دور
      تو باید خودت یه مسئله رو حل کنی... حالا هر چقدر هم که میخاد طول بکشه
      بعضی مسائل ریاضی هستن 400 سال هست که هنوز حل نشدن... حالا ممکنه شما هم روی یه تست 2 ماه فکر کنی تا جوابش رو پیدا کنی.... اشکالی نداره به نظرم!
      به قول معلممون مسئله هایی که بلد نیستی حل کنی رو باید بذاری توی مغزت خیس بخوره! یه موقعی جوابشو میفهمی
      داداش ببخشیدا ولی اینی که شما میگی واسه یه کنکوری نیست که باید به همه این سوالا سر جلسه کنکور جواب بده
      اونی که 400 سال حل نمیشه تو کنکور نمیاد

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من ته iq رو در آوردم
      درسنامش تعطیله ! اینو بگم اول بهت ، اگه با معلم و کلاس پیش نمیری و خودت میخوای بخونی که هیچی ، چون تو همین انجمن یه نفر به من گفت iq بگیرم گفتم آره ولی نگفت خودش میخواد بخونه حالا پشیمون شده از خریدنش
      دوما ظاهرش خیلی ترسناکه 808 صفحست که حتما بایدبه دو قسمت تقسیم کنی و سیمی کنیش که نهایتا 5 تومن میشه
      سوما پاسخنامش عالیه ایده های جدید و خیلی خوبی داره اصلا بعضی جاها اینقدر ایده هاش عالیه آدم کف میکنه....
      اما بزرگترین بدیش اینکه اگه میخوای نتیجه بگیری حداااااااااقل باید 80 درصد کل کتابو تستاشو بزنی نه اینکه بگی مثلا به نظرم 10 تا تست دنبالش بیشتر بدرد بخور نیست پس برم بقیشو از کتاب x (مثلا کتاب خیلی سبز بزنم)
      اینایی که میگم حرف های مولف کتاب که معلممون هم هسته ؛ پس اینارو به عنوان فصل الخطاب در نظر بگیر و انتخاب کن

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TRACKER نمایش پست ها
      من ته iq رو در آوردم
      درسنامش تعطیله ! اینو بگم اول بهت ، اگه با معلم و کلاس پیش نمیری و خودت میخوای بخونی که هیچی ، چون تو همین انجمن یه نفر به من گفت iq بگیرم گفتم آره ولی نگفت خودش میخواد بخونه حالا پشیمون شده از خریدنش
      دوما ظاهرش خیلی ترسناکه 808 صفحست که حتما بایدبه دو قسمت تقسیم کنی و سیمی کنیش که نهایتا 5 تومن میشه
      سوما پاسخنامش عالیه ایده های جدید و خیلی خوبی داره اصلا بعضی جاها اینقدر ایده هاش عالیه آدم کف میکنه....
      اما بزرگترین بدیش اینکه اگه میخوای نتیجه بگیری حداااااااااقل باید 80 درصد کل کتابو تستاشو بزنی نه اینکه بگی مثلا به نظرم 10 تا تست دنبالش بیشتر بدرد بخور نیست پس برم بقیشو از کتاب x (مثلا کتاب خیلی سبز بزنم)
      اینایی که میگم حرف های مولف کتاب که معلممون هم هسته ؛ پس اینارو به عنوان فصل الخطاب در نظر بگیر و انتخاب کن
      من کلاس های اقای ثابتی رو میبینم به نظرت میتونم با این کتاب پیش برم؟
      راستی چرا انقد تو شهرای شما ارزون سیمی میکنن من فقط جلد اول فیزیک پایه گاج رو که 400 صفحه بیشتر نیست سیمی کردم 8500 شد

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مطمئنی فقط چند تا سخت داره؟
      من که حسابانشو داشتم دهنمو سرویس کرده بود بزور سوالاش حل میشد
      حالا نمیدونم این جامعه بهتره یا نه چون مولفاشم فرق دارن
      10%تستتاش آسونه 40%متوسط
      30%سخت20%خیلی سخت بازم میتونی نمونه ش رو دان کنی
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mirhashem93 نمایش پست ها
      10%تستتاش آسونه 40%متوسط
      30%سخت20%خیلی سخت بازم میتونی نمونه ش رو دان کنی
      همون تستای متوسطشم اکثرا سختن

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من iq دارم درسنامش به شدت ضعیفه. اما سوالاش حررررررررف نداره (از لحاظ تست کامله)
      به استاد ثابتی پیام دادم پرسیدم ازشون درباره منابع گفتن سطح اولیه رو با 30 سال قلمچی بیا جلو تا تست زدن تو دیف رو یاد بگیری بعد که سطحت رفت بالا برو سراغ iq
      (مثلا بعد 2 ماه که دیدی تو تست زنی راه افتادی و لم کار دستت اومده برو سراغ iq)

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN7 نمایش پست ها
      من iq دارم درسنامش به شدت ضعیفه. اما سوالاش حررررررررف نداره (از لحاظ تست کامله)
      به استاد ثابتی پیام دادم پرسیدم ازشون درباره منابع گفتن سطح اولیه رو با 30 سال قلمچی بیا جلو تا تست زدن تو دیف رو یاد بگیری بعد که سطحت رفت بالا برو سراغ iq
      (مثلا بعد 2 ماه که دیدی تو تست زنی راه افتادی و لم کار دستت اومده برو سراغ iq)
      استاد ثابتی که کارش درسته
      ولی منم دیگه اونقدرا هم سطحم پایین نیست که با 30 سال قلمچی کار کنم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بدون شک کامل ترین و بهترین کتاب دیفرانسیل و حتی بهترین کتاب کنکوری،
      دیفرانسیل خیلی سبز است
      البته اگر با حجمش مشکل ندارید

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 7mostafa8 نمایش پست ها
      بدون شک کامل ترین و بهترین کتاب دیفرانسیل و حتی بهترین کتاب کنکوری،
      دیفرانسیل خیلی سبز است
      البته اگر با حجمش مشکل ندارید
      دیدمش خیلی خشک درس داده و خیلی هم زیاده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن