خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 92
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منظورم همون کتاب سفید مبتکران برای فیزیک هس .
      درسنامه هاش و پاسخ تشریحی خوبی داشت

ولی نمیدونم چیکار کنم سردرگمم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezu20 نمایش پست ها
      منظورم همون کتاب سفید مبتکران برای فیزیک هس .
      درسنامه هاش و پاسخ تشریحی خوبی داشت

ولی نمیدونم چیکار کنم سردرگمم
      بله همون رو منظورم بود
      کتاب خوبیه
      سوال خاصی داری بپرس که از سردرگمی در بیای
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      من واسه دینی میخوام کتاب درسی و آیات و نکات گاج رو بخونم بعد از آیات و نکات و جامع گاج و حالا زرد عمومی و اینا تست کار کنم ...بنظرتون اینجوری جواب میگیرم ....چون من کتاب گنده و حجیم میبینم دوست ندارم بخونم جامعم الکی گندست ..بعد واسه منم جامع واسه چن سال پیشه ....بنظرتون با اینایی که گفتم میتونم به اون درصدی که میخوام برسم یا حتمن نیازه جامع بخونم ...درصدی که میخوامم ۷۰یا ۸۰میباشد.....میشه جواب بدین

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه هم داشتم اینه که ...واسه منی که زیستم صفر صفر صفره و تا الان چیزی نخوندممم آیکیو مناسبه؟؟؟....کتابو بخونم برم سراغ آیکیو هنگ نکنم همونجا قفل شم .....خودم گاج رو دارم که یه خورده قدیمیه واسه ۹۴ کانونم دارم واسه همین امساله خیلی سبزم دارم اونم ۹۴هستش ...همینا رو بخونم یا بیام آیکیو بگیرم ....درصدی که میخوامم ۵۰_۶۰کافیه ...فوقش حالا ۷۰....زیستم زیاد خوب نیست این درصدا واسم عین رویا میمونه ....چیکار کنم به نظر شما ؟جواب موخوام

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام
      من مشکلم با زیسته
      96درصد زیستم25شد
      برای پیش 1&2الگو داشتم اما راضی نبودم
      سال دوم وسوم رپ هم خیلی کم تست کارکردم و ققط قاگو خوندم

به تظرتون من الان با این سطح چی بخونم؟؟
      الان دارم ابیچاب 95رو میزنم تا اینکه از مهر شروع کنم با iqبع تظرتوت خوبه؟؟؟

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسنامه زیست درسته وقت گیره ولی بنظرم خونده بشه بهتره
      بعضی نکات هست که حتی توی تست ها نمیبینیم اما با خوندن مستقیمش بهتر یادش میگیریم
      درسنامه خیلی سبز از همه بهتره
      آزمون های ماز هم که دیگه کیفیتش رو خودتون میدونید
      اگر کسی تمایل به ثبتنام داره پ.خ بده تا راهنماییش کنم

7. Top | #37
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اقا تروخدا درسنامه های خیلی سبزو که میخونین مراقب باشین ... یه معلم کنارتون باشه مطالب مشکوک رو بپرسین به جان خودم قسم اشتباهاش ویران کنندس ... نابودکنندس !!! همون اولش تا اونجا که من یادم میاد گفته با الکترونی نمیشه چیز زنده دید ! اقا اگر اینجوریه عکس فصل اول سال ۳ چجوری گرفته شده ؟؟؟؟
      البته بعضی چیزاش واقعا به کار میاد ( مثل پشتمان به دورهمی کوچکمان گرم است که کلید واژه برا دوربینی و نزدیک بینی هست اما ... )
      البته نمیگم فقط خیلی سبز تو موج ازمون زیست دکتر هاشمی نوشته شیپور استاش مال گوش میانی هست !!!!!! بابا نیست ! اصلا باشه اخه بجز تو شکل و یه توضیح مختصر کجای کتاب اسم شبپور استاش اومده ؟؟؟؟
      صحیح ترین کتاب ای کیو هست ... اگر اونو بخونین سود کردین ... بقیشون ساید افکت دارن ( راستی ببخشید بابت ... زیاد ... یجورایی تکه کلاممن )

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉
      ویرایش توسط rezaazimi : 26 مرداد 1396 در ساعت 13:49

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad19 نمایش پست ها
      سلام برا شیمی فیلم های شیروانی با فیل شیمی خوب نیست یا بجای فیل ای کیو؟
      فیل که جمع بندیه و با ای کیو نمیشه مقایسش کنی.
      من فیلمه رو ندیدم اگه خوبه در کنارش یکی ازین کتاب تستا رو که گفتم داشته باش.
      فقط ازمون زدن فراموشتون نشه که واقعا کاربردیه.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatyma.mlhnsb نمایش پست ها
      من واسه دینی میخوام کتاب درسی و آیات و نکات گاج رو بخونم بعد از آیات و نکات و جامع گاج و حالا زرد عمومی و اینا تست کار کنم ...بنظرتون اینجوری جواب میگیرم ....چون من کتاب گنده و حجیم میبینم دوست ندارم بخونم جامعم الکی گندست ..بعد واسه منم جامع واسه چن سال پیشه ....بنظرتون با اینایی که گفتم میتونم به اون درصدی که میخوام برسم یا حتمن نیازه جامع بخونم ...درصدی که میخوامم ۷۰یا ۸۰میباشد.....میشه جواب بدین
      دینی جامع گاج که دقیقا خوده کتابه که جمع شدن تو یه کتاب.
      این کاری که شما میگی دقیقا همون روشیه که دینی جامع گاج داره.این کتابایی که شما میخوای بخونی رو بزاری کنار هم از جامع هم بیشتر میشه.
      در کل برای دینی جویدن متن کتاب توصیه میشه.تست هم بزنید تا بدونید چجور طراحا سوال میارن و شما باید بیشتر به کجاها دقت کنین.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatyma.mlhnsb نمایش پست ها
      یه سوال دیگه هم داشتم اینه که ...واسه منی که زیستم صفر صفر صفره و تا الان چیزی نخوندممم آیکیو مناسبه؟؟؟....کتابو بخونم برم سراغ آیکیو هنگ نکنم همونجا قفل شم .....خودم گاج رو دارم که یه خورده قدیمیه واسه ۹۴ کانونم دارم واسه همین امساله خیلی سبزم دارم اونم ۹۴هستش ...همینا رو بخونم یا بیام آیکیو بگیرم ....درصدی که میخوامم ۵۰_۶۰کافیه ...فوقش حالا ۷۰....زیستم زیاد خوب نیست این درصدا واسم عین رویا میمونه ....چیکار کنم به نظر شما ؟جواب موخوام
      صفره صفره صفر که یعنی الفبای زیست هم بلد نیستید که
      یعنی تا الان هیچ تست نزدید؟
      یه بدیه ای کیو اینه هر مبحثی رو شروع میکنه اول میاد همه ی گزاره ای هاش رو میاره و دانش اموز فکر میکنه چقدر این مبحث سخته و من بلدش تیستم.
      به نظرم هیچ کتابی شباهتی که ای کیو به کنکور رو داره،نداره.
      حالا شما اگه میخواید قبلش این کتابارو بخونید،بخونید ضرر نداره.اما توصیه ی من اینه ای کیو رو هم بخونید.
      اول کتابو خوب بخون بعد میری تست میزنی و کلی اشتباه میزنی و توجه نمیکنی بش.بعدش میبینی ای بابا من که به اینا اصلا توجهی نکردم پس از اینا تست میاد.نکات رو وارد کتاب میکنید و دوباره و چندباره کتاب رو میخونید.همینطور کهمیرید جلو پیشرفتو میبینید

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      اقا تروخدا درسنامه های خیلی سبزو که میخونین مراقب باشین ... یه معلم کنارتون باشه مطالب مشکوک رو بپرسین به جان خودم قسم اشتباهاش ویران کنندس ... نابودکنندس !!! همون اولش تا اونجا که من یادم میاد گفته با الکترونی نمیشه چیز زنده دید ! اقا اگر اینجوریه عکس فصل اول سال ۳ چجوری گرفته شده ؟؟؟؟
      البته بعضی چیزاش واقعا به کار میاد ( مثل پشتمان به دورهمی کوچکمان گرم است که کلید واژه برا دوربینی و نزدیک بینی هست اما ... )
      البته نمیگم فقط خیلی سبز تو موج ازمون زیست دکتر هاشمی نوشته شیپور استاش مال گوش میانی هست !!!!!! بابا نیست ! اصلا باشه اخه بجز تو شکل و یه توضیح مختصر کجای کتاب اسم شبپور استاش اومده ؟؟؟؟
      صحیح ترین کتاب ای کیو هست ... اگر اونو بخونین سود کردین ... بقیشون ساید افکت دارن ( راستی ببخشید بابت ... زیاد ... یجورایی تکه کلاممن )

یکی از اشتباهات خ سبز اینهکه مطالبی که میگن شاید از لحاظ علمی درست باشه ولی برا کنکور درست نیست

در مورد شیپور استاش و اینجور مسایل فقط موقعی جواب درست رو میفهمید که بیاد تو کنکور.و ببینید طراح چی فکر کرده.

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سحر96 نمایش پست ها
      سلام
      من مشکلم با زیسته
      96درصد زیستم25شد
      برای پیش 1&2الگو داشتم اما راضی نبودم
      سال دوم وسوم رپ هم خیلی کم تست کارکردم و ققط قاگو خوندم

به تظرتون من الان با این سطح چی بخونم؟؟
      الان دارم ابیچاب 95رو میزنم تا اینکه از مهر شروع کنم با iqبع تظرتوت خوبه؟؟؟
      بله.توضیحاتی که دو پست بالاتر زدم بخونید

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      دینی جامع گاج که دقیقا خوده کتابه که جمع شدن تو یه کتاب.
      این کاری که شما میگی دقیقا همون روشیه که دینی جامع گاج داره.این کتابایی که شما میخوای بخونی رو بزاری کنار هم از جامع هم بیشتر میشه.
      در کل برای دینی جویدن متن کتاب توصیه میشه.تست هم بزنید تا بدونید چجور طراحا سوال میارن و شما باید بیشتر به کجاها دقت کنین.
      ینی حلله...فقط کتابو آیات نکات رو بخونم میشه همون جامع دیگه.....پس نیاز نیست برم جامع جدید بگیرم از همینا بخونم دیگه...چون جامعم واسه خیلی سال پیشه شاید واسه کنکور 92...ینی همینا رو بخونمم یتونم به اون درصدی ک میخوام برسم؟؟؟؟نیاز دارم تایید کنیننن لدفننننن؟

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ولی من اینو بهتون میگم ، منی که زیستو ۸۳ درصد زدم و شعار نمیدم

من فقط با کتاب درسی به این درصد رسیدم

مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      صفره صفره صفر که یعنی الفبای زیست هم بلد نیستید که
      یعنی تا الان هیچ تست نزدید؟
      یه بدیه ای کیو اینه هر مبحثی رو شروع میکنه اول میاد همه ی گزاره ای هاش رو میاره و دانش اموز فکر میکنه چقدر این مبحث سخته و من بلدش تیستم.
      به نظرم هیچ کتابی شباهتی که ای کیو به کنکور رو داره،نداره.
      حالا شما اگه میخواید قبلش این کتابارو بخونید،بخونید ضرر نداره.اما توصیه ی من اینه ای کیو رو هم بخونید.
      اول کتابو خوب بخون بعد میری تست میزنی و کلی اشتباه میزنی و توجه نمیکنی بش.بعدش میبینی ای بابا من که به اینا اصلا توجهی نکردم پس از اینا تست میاد.نکات رو وارد کتاب میکنید و دوباره و چندباره کتاب رو میخونید.همینطور کهمیرید جلو پیشرفتو میبینید
      آره صفرم...آخه خیلیم وقت ندارم که بتونم همه ی این کتابا رو بخونم فقط بتونم یک یا دومنبعو جم کنم شایدم تو همون یکی موندم....با این وضعیت بنظرتون کتابو بخونم و بیام از آیکیو تست کار کنم یا با همون منبعایی ک دارم پیش برم ایشالا ک حداقل 50 درصدو بتونم بزنم...اینم بگم ک خنگ نیستماااا...ینیشایدم بتونم با آیکیو کنار بیام و کم کمعادت کنم.....ولی ادم ببینه هی تستارو غلط میزنه یوخده دلسرد و زده میشه از اون درس میفهمین چی میگم.....چیکار کنم؟؟؟....کمککککککککک

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن