خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question با این رتبه در رشته انسانی چند درصد احتمال حقوق دانشگاه های تهران رو دارم؟

سلام به همگی!
      من همین الان عضو فروم شدم چون خیلی دلم آشوب بودم واقعیتش.
      ازتون خواهش میکنم اگه کسی اطلاع دقیق داره درباره قبولی حقوق توی دانشگاه های تهران(خود تهران-بهشتی-علامه فقط) حتما بهم بگه .
      من رتبه ی زیرگروه یکم برای حقوق 64 شده. رتبه ی توی منطقه دو هم کلا 67 .
      ولی متاسفانه بومی استان تهران نیستم و قطب بومیم اصفهانه.
      از دانشگاه تهران که قطع امید کردم.
      چند درصد احتمال حقوق بهشتی و چند درصد احتمال حقوق علامه دارم؟
      ضمن اینکه اگه ممکنه بفرمایید که هر کدوم از این دانشگاه ها چطوری هستن از نظر آموزش رشته حقوق.
      با توجه به اینکه امسال ظرفیت دانشگاه علوم قضایی و روانشناسی خیلی خیلی زیاد شده امکانش هست که خیلی ها به اون سمت سوق داده بشن و من بتونم حقوق دانشگاه های تهران رو بیارم؟
      ممنون میشم جواب بدید.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شهید بهشتی هفتاد درصد قبولین علامه صد درصد براساس امار کانون

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara523 نمایش پست ها
      سلام به همگی!
      من همین الان عضو فروم شدم چون خیلی دلم آشوب بودم واقعیتش.
      ازتون خواهش میکنم اگه کسی اطلاع دقیق داره درباره قبولی حقوق توی دانشگاه های تهران(خود تهران-بهشتی-علامه فقط) حتما بهم بگه .
      من رتبه ی زیرگروه یکم برای حقوق 64 شده. رتبه ی توی منطقه دو هم کلا 67 .
      ولی متاسفانه بومی استان تهران نیستم و قطب بومیم اصفهانه.
      از دانشگاه تهران که قطع امید کردم.
      چند درصد احتمال حقوق بهشتی و چند درصد احتمال حقوق علامه دارم؟
      ضمن اینکه اگه ممکنه بفرمایید که هر کدوم از این دانشگاه ها چطوری هستن از نظر آموزش رشته حقوق.
      با توجه به اینکه امسال ظرفیت دانشگاه علوم قضایی و روانشناسی خیلی خیلی زیاد شده امکانش هست که خیلی ها به اون سمت سوق داده بشن و من بتونم حقوق دانشگاه های تهران رو بیارم؟
      ممنون میشم جواب بدید.
      به احتمال زیاد حقوق تهرانم قبولین.حقوق بهشتی صددرصد.ولی اشنای بنده کارشناسیشو حقوق بهشتی خونده ارشدشو داره حقوق علامه میخونه میگه یعنی حقوق بهشتی در مقابل حقوق علامه کاملا هیچه.اساتید و رنک علامه الان بالاترینه.و اینکه میگفتن بهشتی اصن معلوم نیست صاحبش کیه.بی در و پیکره فقط اسم و ظاهرش گول زنندست..در ضمن شما هر رشته ای بخواین قبولین.نگرانیتون کاملا بی معنیه.موفق باشین

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      به احتمال زیاد حقوق تهرانم قبولین.حقوق بهشتی صددرصد.ولی اشنای بنده کارشناسیشو حقوق بهشتی خونده ارشدشو داره حقوق علامه میخونه میگه یعنی حقوق بهشتی در مقابل حقوق علامه کاملا هیچه.اساتید و رنک علامه الان بالاترینه.و اینکه میگفتن بهشتی اصن معلوم نیست صاحبش کیه.بی در و پیکره فقط اسم و ظاهرش گول زنندست..در ضمن شما هر رشته ای بخواین قبولین.نگرانیتون کاملا بی معنیه.موفق باشین
      سلااااام خیلی ممنونم از پیامتون ولی چیزی که خیلی نگرانشم همین وضعیت بومی گزینیه...بعید میدونم امکان حقوق تهران برام 1 درصد هم وجود داشته باشه! همونطور که دوست عزیز samsam گفتن رتبه های قلمچی رو دائما چک میکنم اونایی که با رتبه ی بالاتر از من تهران یا بهشتی اوردن همه بومی تهران هستن.
      در مورد حقوق علامه جدی میگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من بین سه تا دانشگاه علامه رو گذاشته بودم اخر تقریبا هم قبولش نداشتم. به نوعی دیدگاهام رو تغییر دادید شاید لازم باشه ترتیب رو تغییر بدم...از شما هم خیلی ممنونم یه مقدار آروم شدم.تشکر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara523 نمایش پست ها
      سلااااام خیلی ممنونم از پیامتون ولی چیزی که خیلی نگرانشم همین وضعیت بومی گزینیه...بعید میدونم امکان حقوق تهران برام 1 درصد هم وجود داشته باشه! همونطور که دوست عزیز samsam گفتن رتبه های قلمچی رو دائما چک میکنم اونایی که با رتبه ی بالاتر از من تهران یا بهشتی اوردن همه بومی تهران هستن.
      در مورد حقوق علامه جدی میگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من بین سه تا دانشگاه علامه رو گذاشته بودم اخر تقریبا هم قبولش نداشتم. به نوعی دیدگاهام رو تغییر دادید شاید لازم باشه ترتیب رو تغییر بدم...از شما هم خیلی ممنونم یه مقدار آروم شدم.تشکر
      پشتیبان من حقوق علامه خونده میگفت خوبه ولی ارشدشو بهشتی گرفت میگفت فضاش بهتره وگرنه از لحاظ علمی تو یه حدودا

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ';;':':';'

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      i;io;o;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حقوق تهران که پارسال هم مدرسه ای ما با رتبه کل شصت نیاورد.احتمالا زیرگروه یکش از شصت هم کمتر بود.ولی اگه امسال افزایش ظرفیت داشته باشه می شه امیدوار بود.
      بهشتی و علامه رو هم صددرصد می اورید درباره سطح آموزش هم نظرات مختلفه بعضیا می گن بهشتی بعضیا می گن علامه چون تخصصی انسانه.من به شخصه بهشتی رو بیشتر دوست دارم هم ظاهر و فضای خیلی خوبی داره و هم این که دانشگاه مادر است.ولی امکان این که بچه های علامه قوی تر باشن هم هست.در مجموع تفاوت آنچنانی ندارند و این به انتخاب خودتون مربوط می شه.به نظر من بعد مکان رو هم در نظر بگیرید اگر خیلی دور باشه یا امکان رفت و آمد آسان وجود نداشته باشد کار برایتان سخت می شود.
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن