ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    Zahraa.a.p
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Sarkhosh
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    شهر
    آنا یوردوم اورمیه

تجربه من از آزمون عملی هنر🎨

به نام خدا

سلام عرض میکنم خدمت دوستان هنرمند و هنر دوست عزیزم

عرضم به حضورتون که ما امسال میخواستیم کنکور هنر بدیم، راجع به آزمون تستی یه سری اطلاعات کم و بیش بدست آوردیم ولی امان از دست این آزمون عملی یه سال تموم کل اینترنتو زیر و رو کردم اما دریغ از خط مطلب راجبش
    خلاصه اینکه بدون هیچ اطلاعات و پیش زمینه ی ذهنی رفتم و آزمون عملی رو شرکت کردم
    از ما که گذشت...
    ولی گفتم بزار تجربمو اینجا بنویسم، حتی به درد یه نفرم بخوره برام کافیه

خب اول از همه یه توضیحی بدم راجع به پذیرش متمرکز و نیمه متمرکز:
    سال های پیش پذیرش یه سری از رشته ها به صورت نیمه متمرکز بود، یعنی چی؟ یعنی شما اول کنکور تستی رو میدادین، نتایج اولیه می اومد، انتخاب رشته میکردین، بعد بهتون میگفتن که مجاز به شرکت تو آزمون عملی شدین، بعد حدودای آذر ماه فک کنم آزمون عملی میدادین و از نیمه دوم یعنی بهمن ماه دانشگاه میرفتین...

اما امسال سازمان سنجش اعلام کرد که پذیرش اون رشته ها به صورت متمرکز شرایط خاص انجام میگیره،حالا این یعنی چی؟؟ یعنی ما که ۱۵تیر کنکور تستی رو دادیم، بدون توجه به اینکه چه جوری کنکور داده بودیم، گفتن از ۱۷تیر بیاین واسه آزمون عملی ثبت نام کنین، ۱۳ مرداد هم آزمون عملی رو دادیم، نتایج هم همزمان با بقیه رشته ها اواسط شهریور ماه میاد و از مهر میریم دانشگاه

خب نکته ی دومی که به نظرم لازمه بگم اینه که آزمون عملی تو همه ی شهر های کشورمون برگذار نمیشه
    به لینک پایین توجه کنین
    http://92.242.195.142/NOETDownload/D...er.ashx?id=841

مثلا منی که اهل شهر اورمیه بودم مجبور شدم برای آزمون عملی برم تبریز....برای بعضی از رشته هام که فقط تهران برگزار میشد

ادامه دارد........
  2. 4

فرآیند پاسخ تبلیغات در انجمن کنکور
    Zahraa.a.p
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Sarkhosh
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    شهر
    آنا یوردوم اورمیه
    خب میرسیم به برگزاری آزمون

سه چهار روز قبل از آزمون کارت ورود به جلستون رو سایت سنجش قرار میگیره و مکان و زمان برگزاری آزمون و همچنین وسایلی که باید با خودتون به همراه داشته داشته باشین یا وسایل ممنوعی که نمیتونین با خودتون ببرین رو بهتون میگه

مثلا زمان برگزاری آزمون من( نقاشی) ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه بود تو دانشگاه مدنی تبریز

وسایلی که مجاز بودیم به همراه داشته باشیم
    تخته شاسی به ابعاد A3, مداد( ساده، طراحی، اتود و مداد رنگی)، پاک کن و تراش، گونیا نقاله پرگار

وسایلی که غیر مجاز بودن آبرنگ، رنگ روغن، هرگونه رنگ پودری یا مایع، ماژیک ، پاستل
    همچنین به همراه داشتن کاغذ یا کتاب طراحی
    وسایل الکترونیکی مثله موبایل یا ساعت هوشمند
    الصاق هر نوع کاغذ پوستی یا معمولی و استفاده از کلاژ هم ممنوعه
    نیم ساعت قبل شروع فرایند آزمون هم باید سر جلسه حاظر باشین

خب مثله کنکور اول بازرسی بدنیتون میکنن و گوشیتون رو تحویل میگیرن و میفرستنتون تو ساختمون دنبال صندلیتون میگردین، یه نیم ساعتی همون جا علاف میشین، بعد میان دفترچه سولات رو رو زمین کنار صندلیتون میزارن تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم رو پخش میکنن، بعدم با یه صلوات و آرزوی موفقیت براتون ساعت ۸:۳۰ آزمونو شروع میکنین

اول اینکه دفترچه سوالا مثله مال کنکور پلمپ شده نیست و پلاستیک روش نداره یه دفترچه ۸ صفحه ایه

صفحه اول یه سری نکات نوشته مثله اینکه: دفترچه زیرفقط حاوی یک سوال میباشد
    زمان آزمون۲۱۰ دقیقه یا ۳ساعت و نیم میباشد
    به اتود های اولیه تون توجه میشه پس پاکش نکنین
    و از وسایلی که من بالا گفتم مجاز هستین استفاده کنین
    بعدشم یه جای خالی گذاشته برای نوشتننام و نام خانوادگیتونو ذکر کرده که اسمتونو جای دیگه ننویسین

صفحه ی دوم یه ورقه ی سفید خالیه که یه گوشش نوشته لطفا در این صفحه چیزی ننویسیدچشم داداش

صفحه سوم سوال لعنتیه

صفحه های ۴ تا ۸ هم ورقه ی خالیه، که سه تاش واسه اتوده دوتاش هم واسه طرح اصلی
    ویرایش توسط Zahraa.a.p : 17 مرداد 96 در ساعت 17:42
  4. 3
    Zahraa.a.p
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Sarkhosh
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    شهر
    آنا یوردوم اورمیه
    حالا میرسیم سوال

سوال ما این بود: دو نفر دست فروش در خیابانی شلوغ و پرترافیک مشغول کار هستند و چون محصول مشابهی میفروشند برای جذب مشتری به شدت در حال رقابت هستند، فضا را طراحی کنید

پایینشم باز یه سری نکته نوشته بود:
    که به پرسپکتیوتوجه کنید
    طراحیفیگور رو رعایت کنین
    از فضای کاغذ به ابعاد 30در 30(دو تا ورقه a4کنار هم) به شکل مناسب استفاده کنین
  6. 2
    Zahraa.a.p
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Sarkhosh
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    شهر
    آنا یوردوم اورمیه
    اینم یه سری نمونه سوال مربوط به سال های قبل، که البته از منبعش مطمعن نیستم
    نانوایی
    باجه تلفن
    ایستگاه اتوبوس
    حیاط مدرسه
    بازی بچه ها در پارک
    کودکستان
    پاکسازی محیط زیست توسط دانش آموزان و دانشجویان
    بازسازی ارگ بم
    انتفاضه فلسطین
    خیابان در فصل زمستان
    کارگاه آهنگری
  8. 2
    susba
    کاربر فعال
    کاربر فعال
    Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    انسانی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    استان
    تهران
    شهر
    تهران
    دستتون درد نکنه درست می گین واقعا اطلاعات برای عملی خیلی کم پیدا می شه بعضا خود دانشجوها قطره چکانی اطلاعات می دن!
    ولی بچه ها اگه می خوان اطلاعات بیشتری به دست بیارن کانال هنر کانون خوب داره کار می کنه توی این زمینه...یه سری اطلاعات کلی و نمونه سوالهای سال های پیش رو که گذاشته،به غیر از اون هم یه ادمین داره که می شه از اون سوال کرد و معمولا جواب می ده و جوابای خیلی خوب و درستی هم می ده چون خودش این آزمون رو پشت سر گذاشته.
    البته عملی نقاشی و گرافیک و طراحی صنعتی که گذشت ولی بقیه رشته ها مونده هنوز.
    منم امسال یه نیمچه اطلاعاتی جمع کردم درباره عملی همه رشته ها و دوستانم هم هستن که هنرستان بودن و اطلاعات دقیقی دارن.از بچه های انجمن کسی کمک خواست اعلام کنه.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)