خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوب اگه تا 2100 قبول میشن عملا این سهمیه هیچ کمکی نکرده
      به نظرت با 2500 میشه پردیس آورد؟
      دیگه یعنی این سهمیه نباید حداقل یه 500 تا به تراز 8800 کمک کنه؟ واقعا اگه نتونم کمک کنه که نمیشه اسمشو گذاشت سهمیه
      تو سهمیه 25 درصدیا تراز 6300 پردیس میاره ولی توو این سهمیه مسخره 8800 نمیاره

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوب اگه تا 2100 قبول میشن عملا این سهمیه هیچ کمکی نکرده
      به نظرت با 2500 میشه پردیس آورد؟
      دیگه یعنی این سهمیه نباید حداقل یه 500 تا به تراز 8800 کمک کنه؟ واقعا اگه نتونم کمک کنه که نمیشه اسمشو گذاشت سهمیه
      تو سهمیه 25 درصدیا تراز 6300 پردیس میاره ولی توو این سهمیه مسخره 8800 نمیاره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان تو انتخاب رشته مجازی برای من زده دارو رو با احتمال متوسط میاری 10 جا رو هم زده بود به نظرتون میارم؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ایا میدونستی که این همه موج علیه بچه های سهمیه ایثارگران فقط و فقط بخاطر لو دادن درصد ها و ترازهاتونه؟
      منم فرزند شهیدم کاش میتونستی جلو زبونتو بگیری.مطمئن باش اگه فردا هم یکی به خودما بچه های سهمیه زخم زبون بزنه تو هم داخل گناهش شریکی..بنظرم بهتره درصد ها و ترازتو برداری

5. Top | #20
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      با این درصدا تراز خیلی پایین اومده .چرا؟؟؟؟؟؟؟
      مگر اینکه زیست منفی زده باشی
      نه داداش. این همه جبهه گیری نکن. همینی ک نوشتم. خیال نکن دیگ سهمیه هم حالا یه چیزیه
      زیستم هم بالای بیست بود جهت اطلاع

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

6. Top | #21
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammada712 نمایش پست ها
      ایا میدونستی که این همه موج علیه بچه های سهمیه ایثارگران فقط و فقط بخاطر لو دادن درصد ها و ترازهاتونه؟
      منم فرزند شهیدم کاش میتونستی جلو زبونتو بگیری.مطمئن باش اگه فردا هم یکی به خودما بچه های سهمیه زخم زبون بزنه تو هم داخل گناهش شریکی..بنظرم بهتره درصد ها و ترازتو برداری
      عزیز بزار زخم زبون بزنن به درک. وضعیت پدرای ما رو ک نمیدونن. پس نیازی نیست نگران چیزی باشی. هر چی ک هست حقمونه.خیلی هم کمتر از حقمونه.

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من متوجه نشدم.هزارویک و دویست!!!!!!!!!بالاخره با 1200 قبول شدن یا 1001؟خب شما ترازت بالاس پس رتبت هم میاد پایین خب!من تراز یکم 7300 دو هم 7130.
      منم از مشاور پرسیدم گفتن بین الملل پزشکی قبولی حتما.درضمن سامانه مجازی سایت سنجشم احتمال قبولی پردیس رو زیاد میدونست.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما تو دانشگاه قبول شدی خوب باش تا نگن با سهمیه هس یا نیس!خیلیا هستن تو کنکورای مختلف از سهمیه های مختلف استفاده میکنن، بهیارا، بسیجیان، فرزندان هیئت علمی، فرهنگیان و.... چرا کسی نیس به اونا چیزی بگه ؟ اولا اینکه میخان فقط تبلیغات منفی بشه برای شهدا و ایثارگرا دلیل دیگه هم اینکه چون بقیه سهمیه دارا اکثرا توی دانشگاه موفقن و شاگردای خوبی هستن...

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali0325 نمایش پست ها
      سلام دوستان من خودم تو سهمیه 5درصدی هستم و تعداد کل شرکت کنندگان این سهمیه 32710 نفره میخواستم بدونم تعداد سهمیه 25 درصد چند نفرن؟
      17694 نفر دوست عزیز شما فرزند رزمنده وظیفه ارتش هستین
      ؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali0325 نمایش پست ها
      سلام دوستان من خودم تو سهمیه 5درصدی هستم و تعداد کل شرکت کنندگان این سهمیه 32710 نفره میخواستم بدونم تعداد سهمیه 25 درصد چند نفرن؟
      17694نفر.دوست عزیز شما فرزند رزمنده وظیفه ارتش هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشيد اين سامانه گزينه اي هم داره براي ما سهميه دارا؟؟ يا فقط سهميه مناطقو حساب ميكنه و انتخاب رشته ميكنه؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط waffen ss نمایش پست ها
      سلام دوستان.

کدوم سایت خوبه؟آیا خود سازمان سنجش داره همچین چیزی؟

و اینکه من رتبه 1020 سهمیه شدم. پزشکی دندون و فیزیوتراپی،چه دولتی چه آزاد چه شانسی دارم؟

ممنون
      تا جایی که من اطلاع دارم اگه واقعا 25 درصدی باشی پزشکی قبول هستی البته تیپ 3. دوست من زنگ بزن بنیاد تهران قسمت آموزش عالی همه چیزو بهت میگن اینجا این تاپیک ها باعث میشه اینایی که سهمیه ندارن بیشتر جبهه بگیرن برا ما.

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad19 نمایش پست ها
      تا جایی که من اطلاع دارم اگه واقعا 25 درصدی باشی پزشکی قبول هستی البته تیپ 3. دوست من زنگ بزن بنیاد تهران قسمت آموزش عالی همه چیزو بهت میگن اینجا این تاپیک ها باعث میشه اینایی که سهمیه ندارن بیشتر جبهه بگیرن برا ما.
      رفیق تاریخ پست رو هم یه نگاهی بکن ...
      ایشون تا الان احتمالا ترم 4 رو هم تموم کردن

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A_Geravand نمایش پست ها
      رفیق تاریخ پست رو هم یه نگاهی بکن ...
      ایشون تا الان احتمالا ترم 4 رو هم تموم کردن
      شرمنده اصلا حواسم نیود.

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روزانه میاری
      کارنامه ها پارسال تا 1400 زیرگروه 1 روزانه اوردن
      البته شهرستان

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن