خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91819
    نمایش نتایج: از 271 به 279 از 279
    1. Top | #271
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BenN نمایش پست ها
      سلام
      هرچند دیر ولی تبریک و آرزوی موفقیت های هرچه بیشتر
      چندتا سوال
      دینی بنظر شما الان اینکه خلاصه های خود گاج نقره‌ای رو بخونم و تست بزنم بهتره یا اینکه برم سراغ آیات و نکات؟
      زبانم حدود ۹۰ به بالاست عموم آزمون ها برای ارتقاش به صد چیکار کنم
      عربی مهر و ماه داشتم ولی انقد همه گفتن گاج رفتم گاج گرفتم و درصدم هم حدودای ۶۵-۷۰ عه بنظرتون برگردم سراغ کتاب خودم یا اصلا فرقی نداره
      درمورد تخصصی ها ضعیف تر ام مثلا میانگین ۴۰ بنظرتون چیکار کنم
      فیزیک که گاج میخونم
      ریاضی خ سبز ولی وقت کمه و نمیدونم چیکار کنم بنظرتون برم سراغ آبی قلم چی ها؟
      زیست ام ۵۰ اینا میزنم تو آزمونها
      ببخشید طولانی شد یکم ممنون میشم جواب بدید
      سلام من بینهایت شرمندم و متاسفم که فرصت نکردم سروقت جواب بدم.معذرت میخوام.به امید موفقیت

2. Top | #272
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin201818 نمایش پست ها
      سلام ایشالا در دوره های زندگی تون موفق باشید و به سربلندی ایران عزیزمون کمک کنید سوالی که داشتم اینه که چجوری بتونیم در درس های محاسباتی مثل شیمی و فیزیک و ریاضی سریع پیشرفت کنیم؟؟؟؟؟؟
      سلام سپاس گزارم از شما
      دروس محاسباتی ذاتا به تمرین زیاد نیاز دارند و نمیشه واقعا سریع توشون پیشرفت کرد.ولی اصلش اینه توانایی ذهن تو جمع و تفریق تقویت بشه که سرعت عمب بره بالا.البته برا جلوگیری از بیدقتی معمولا توصیه میکنند تو کاغذ همه عملیات ذهنی رو بنویسید که من راستش اینجوری نبودم سعی میکردم ذهنی حل کنم و سرعتم بره بالا.با حل تست و تمرین بیشتر قطعا علاوه بر سرعت عمل تسلطو بالا میبره که احتمال اشتباه میاد پایین.سعی کنید از ذهنتون زیاد کار بکشید تو خونه و غیرجلسه ی آزمون تاحد امکان محاسباتو ذهنی انجام بدید.یه روشای خاص میانبر هم بود که من یه مدت خوندم ولی تاثیرآنچنانی نداشت

3. Top | #273
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه برنامه خوندن یه روزتون رو بگید ؟
      مثلا از ۶ تا ۸ فلان درسو کار میکردید ‌این مدلی

4. Top | #274
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام نداجون خوبی ؟
      شما واسه فیزیک و ریاضی خلاشه نویسی داشتی؟اگه آره لطفا دقیق بگو به چه شکلی....مشکل من اینه مطالبی که میخونم پراکنده اس یعنی مثلا واسه این آزمون من یه فصل فیزیک و کامل خوندم ولی یهو آزمون بعد میبینم هیچی یادم نیس...انگار مطالب هم تو ذهنم پراکنده اس هم تو کتابام یه جورایی همه نکات و ندارم...شما بار اول هرتست ریاضی رو چندبار حل میکردی؟

5. Top | #275
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام نداجون خوبی ؟
      شما واسه فیزیک و ریاضی خلاشه نویسی داشتی؟اگه آره لطفا دقیق بگو به چه شکلی....مشکل من اینه مطالبی که میخونم پراکنده اس یعنی مثلا واسه این آزمون من یه فصل فیزیک و کامل خوندم ولی یهو آزمون بعد میبینم هیچی یادم نیس...انگار مطالب هم تو ذهنم پراکنده اس هم تو کتابام یه جورایی همه نکات و ندارم...شما بار اول هرتست ریاضی رو چندبار حل میکردی؟

6. Top | #276
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعد اینکه راستش هرچقدر تلاش میکنم نمیتونم مبحث الکتروکاردیوگرام و چرخه جنسی زنان رو ببندم یعنی درکش کردم ولی نکاتش و نمیدونم چجوری جمع و جور کنم که بعدا دیگه نیاز با تست نداشته باشه...آخه نکاتشون اغلب مفهومیه مث مباحث دیگه نیس که بشه تو کتاب درسی نوشت...چکار کنم بنظرتون؟
      یه سوال دیگه هم اینکه تا چه حد باید محاسبات رو ذهنی حل کرد یعنی کل مسئله رو ذهنی حل میکردی؟درصد خطا بالا نمیره؟

7. Top | #277
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نداجون واسه هرآزمون تستای فیزیک و ریاضی رو چندبار میزدی؟بنظرتون چرا هفته دوم تمام درسنامه هایی که واسه فیزیک و ریاضی زدم +تیپ تستارو یادم میره ؟با اینکه هفته اول تستارو با وسواس زدم؟و اینکه آیکیو ریاضی واقعا تاثیر گذاره؟یه سوال دیگه اینکه نکات فیزیک و ریاضی رو چجوری جمع و جور کنم که آزمونای بعد فقط نیاز به مرور باشه نه پیدا کردن نکات؟
      آبجی میشه بگی چه روزایی میتونی سر بزنی؟اصلا غیراینجا جای دیگه ای فعالیت نمیکنی؟خیلی به یه نفر نیاز دارم که گاهی وقتا سوالاتم و بپرسم..

8. Top | #278
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. تبریک می‌گم بهتون. یه سری سوال داشتم اگه تکراری بود، منو ببخشید:

تو متن مصاحبه به تابستان یازدهم اشاره شده ، ولی خود یازدهم رو چیکار کردید؟ یا توصیه می‌کنید طول سال یازدهم چه‌کار‌هایی باید کرد؟

سعی کنیم مفاهیم رو با سوال‌های تشریحی فراگیری کنیم، یا نه از همین الآن بریم سراغ کتاب تست و تست کار کنیم؟

و اینکه اگه کسی پایهٔ خوبی داشته باشه، چه ساعتی رو بنظرتون برای مطالعه در طول سال یازدهم اختصاص بده؟

ببخشید اگه سوالا زیاد بود.

9. Top | #279
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تبريك ميگم
      واقعا چجورى رياضى و فيزيك رو بايد برد بالا؟
      خيلي ها ميگن زياد تست بزن
      من وقتى ١٠ تا تست رياضى فيزيك ميزا رم جلوم شايد ٧تاشو نتونم جواب بدم و خيلي وقت ها نااميد هم ميشم ديگه نميتونم بخونم
      در اين مواقع چيكار كنم؟ برم پاسخنامه ببينم بعد خودم حل كنم؟
      اخه چجورى زياد تست بزنم؟ اگر بخوام تستهايى كه بلد نيستمم دونه دونه بررسى كنم و تست زيادهم بزنم خيلي ازم وقت ميگيره
      چون رياضى فيزيكم خوب نيست طبيعيتا بايد براى بررسى سوالاش وقت بيشترى بزارم
      خلاصه چجورى تو رياضى فيزيك برسم به درصد بالاى ٦٠؟ (فارغ التحصيلم و سال دوممه ميخوام بخونم)
      يه توضيح كامل بهم بديد ممنون ميشم خدا خيرت بده

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91819

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن