خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 223
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy مرثیه ای برای پسرای مظلوم کشورم!!

سلام.
      امروز که داشتم رتبه های برتر تجربی رو نگاه میکردم دیدم که از هر 10 رتبه زیر 1000 فقط یکی یا دوتاش دخترن!! و این نشون میده که بدتر از سالای قبل دخترا با 1500 منطقه سه و بیشتر میرن پزشکی و احتمالا پسرا با 700 باید برن پرستاری! این چه ظلمیه آخه!
      تو رو خدا چرا صداتون در نمیاد! آخه چقد باید ظلم بشه به ما! همین مونده زنده به گورمون کنن و هیچی نگیم.
      من ضد زن نیستم ولی ظلمم در حق کسی رو قبول نمیکنم.
      کسی که رتبش 700 شده باید در آینده سرشو جلو خانوم دکتری خم کنه که رتبش 1500 شده!
      این اسمش چیه واقعا! عدالته؟؟؟؟
      تو این مملکت بار مسئولیت رو دوش مرداست بیشتر یا زنا!
      خیلی جالبه حتی یه پیجم تو اینترنت در مورد این موضوع وجود نداره.
      فقط باید گفت افسوس برای پسرا که اینجور حقشون ضایع میشه و فقط نظاره گرن و حتی حاظر نیستن یه پیج در بارش بنویسن!
      اگه دخترا جای ما بودن تا حالا صداشون به سازمان مللم رسیده بود!!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh.karimi نمایش پست ها
      سلام.
      امروز که داشتم رتبه های برتر تجربی رو نگاه میکردم دیدم که از هر 10 رتبه زیر 1000 فقط یکی یا دوتاش دخترن!! و این نشون میده که بدتر از سالای قبل دخترا با 1500 منطقه سه و بیشتر میرن پزشکی و احتمالا پسرا با 700 باید برن پرستاری! این چه ظلمیه آخه!
      تو رو خدا چرا صداتون در نمیاد! آخه چقد باید ظلم بشه به ما! همین مونده زنده به گورمون کنن و هیچی نگیم.
      من ضد زن نیستم ولی ظلمم در حق کسی رو قبول نمیکنم.
      کسی که رتبش 700 شده باید در آینده سرشو جلو خانوم دکتری خم کنه که رتبش 1500 شده!
      این اسمش چیه واقعا! عدالته؟؟؟؟
      تو این مملکت بار مسئولیت رو دوش مرداست بیشتر یا زنا!
      خیلی جالبه حتی یه پیجم تو اینترنت در مورد این موضوع وجود نداره.
      فقط باید گفت افسوس برای پسرا که اینجور حقشون ضایع میشه و فقط نظاره گرن و حتی حاظر نیستن یه پیج در بارش بنویسن!
      اگه دخترا جای ما بودن تا حالا صداشون به سازمان مللم رسیده بود!!
      اصلا درست نیست
      شما برو میبینی بعضی دانشگاه ها رشته های تاپ فقط جنسیت مرد میگیره
      درثانی اصلا ربطی به خانوم ها نداره تقاضا برا رشته های تاپ تجربی زیاد شده به همین دلیل که رتبه ها کاهش یافته
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما داری صورت مساله رو پاک میکنی.تو همین سایت کانون نگاه کن ببین که چه اختلافی بین قبولی های پزشکی هست.
      از شهر ما پارسال پسر با رتبه 198 پزشکی همدان به زور قبول شد در حالی که دختر با 500 و خورده ای هم کلاسش شد!! خیلی از پسرا با رتبه ی خوب رفتن رشته های غیر پزشکی!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما داری صورت مساله رو پاک میکنی.تو همین سایت کانون نگاه کن ببین که چه اختلافی بین قبولی های پزشکی هست.
      از شهر ما پارسال پسر با رتبه 198 پزشکی همدان به زور قبول شد در حالی که دختر با 500 و خورده ای هم کلاسش شد!! خیلی از پسرا با رتبه ی خوب رفتن رشته های غیر پزشکی!
      مگه میشه 198 قبول نشه 500 قبول بشه ایشون انتخاب رشتش درست نبوده پارسال خود من انتخاب رشته انجام دادم 1800 پسر قبول شد پزشکی
      برا همینه میگن انتخاب رشته اگاهانه و درست انجام بدین
      مشاور

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رتبه هایی که میگم مال منطقه سه هست.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رتبه هایی که میگم مال منطقه سه هست.
      اینم مدرک untitledytrytrytrytryr.png
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اومدی مدرک گذاشتی میخوای ملتو گمراه کنی! پس چرا از دخترا نگذاشتی؟؟؟ حالا اینو نگاه کن ببینم دیگه حرف حساب داری.ضمنا منظور من قبولی روزانست.همه که پول پردیس ندارن.داریم با خون دل یه کتابم میخره.capture.png

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تازه من باید دور بالایی رو علامت میزدم که نیمسال اول آورده.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مردم!! حرف منو باور نمیکنین برین سایت کانون رو هر رشته پزشکی بزنین ببینین اختلاف در چه حده.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دارم در مورد یه مورد خاص مثال میزنم.الان شما این عکسی که گذاشتی مال کدوم دانشگاهه؟ بگو خواهشا.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      capture.png

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اره میخوام ملتو گمراه کنم بعدش فرار کنم برم کانادا حرفیه میزنی
      چند سال پیش یک پسر با 240 ریاضی براش انتخاب رشته کردن شیمی شریف دراومد براش و ایندشو خراب کردن
      حالا شما برو سایت کانون بگو ایناها منم از همون سایت کانون میگم بهت
      شما گفتی 500 پسر نیورده من برات کارنامه گذاشتم که 2000 پسر اورده روزانه هم بود نه پردیس انتخاب رشته رفیقت غلط بوده
      الان سر ملت رو کلاه گذاشتم با اینکار؟؟؟
      بهانه قبول نشدن خودمون رو به زمین و زمان ندوزیم
      سلام حرف کاربر @sh.karimi کاملا درسته ! و ربطی به انتخاب رشته نداره بسیاری از رشته ها پذیرش رو 50 50 کردن یعنی اگر 50نفر پسر پر بشه حالا میخواد رتبه 1تا50 پسر باشه
      اگر نفر 50تا 100 هم پسر باشن و 101دختر باشه 101 قبول میشه اما 50تا 100 قبول نمیشن چون جنسیتشون متفاوته دفترچه رو نگاه کنید متوجه میشید

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر دانشگاه روزانه ای که نگاه کنین این مساله براش صدق میکنه

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gigabyte2052 نمایش پست ها
      سلام حرف کاربر @sh.karimi کاملا درسته ! و ربطی به انتخاب رشته نداره بسیاری از رشته ها پذیرش رو 50 50 کردن یعنی اگر 50نفر پسر پر بشه حالا میخواد رتبه 1تا50 پسر باشه
      اگر نفر 50تا 100 هم پسر باشن و 101دختر باشه 101 قبول میشه اما 50تا 100 قبول نمیشن چون جنسیتشون متفاوته دفترچه رو نگاه کنید متوجه میشید
      بله ربطی به انتخاب رشته نداره مشخصه
      مشاور

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gigabyte2052 نمایش پست ها
      بله ربطی به انتخاب رشته نداره مشخصه
      مشاور

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن