خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

یه سوال در مورد رشته محل های تعهدی

سلام خدمت دوستان ببخشید من یه سوال داشتم این کد رشته محل هایی که تقریبا اخر دفترچه انتخاب رشته هست و نوشته بومی ،فقط بومی همون استان میشه انتخاب کرد ؟اخه راستش من سهمیه ایثارگران دارم شنیدم هر جا تعهدی باشه میتونم بزنم مثلا من ایلامی هستم میتونم تعهدی اهواز بزنم؟
      دانشجو پزشکی ترم5

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      up
      دانشجو پزشکی ترم5

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درمورد افراد سهمیه ازاد که فک کنم فقط بومی استان خودشونو واسه پزشکی تعهدی میتونن بزنن اما درموردایثارگران اطلاعی ندارم!!!
      با یه مشاور مشورت کنید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      up
      دانشجو پزشکی ترم5

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مرسی فقط کسی نیست قطعی ج بده
      دانشجو پزشکی ترم5

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza76 نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان ببخشید من یه سوال داشتم این کد رشته محل هایی که تقریبا اخر دفترچه انتخاب رشته هست و نوشته بومی ،فقط بومی همون استان میشه انتخاب کرد ؟اخه راستش من سهمیه ایثارگران دارم شنیدم هر جا تعهدی باشه میتونم بزنم مثلا من ایلامی هستم میتونم تعهدی اهواز بزنم؟
      شما بومی هر استانی که هستی ، فقط باید کدهای تعهدی مربوط به همون استان و بزنی. فرقی نداره سهمیه ایثارگری داری یا سهمیه مناطق.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza76 نمایش پست ها
      سلام تعهدی فقط استان خودتو میتونی بزنی درباره ایثارگران نمیدونم از یه مشاور بپرس
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن