خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز از من به شما نصیحت.من 12 سال از شما بزرگتر هستم.اگر میخواید رشته پزشکی بخونید بدونید که بعد از دوره 7 ساله پزشکی ازمونی هست بسیار مشکل.که بعضی ها 7 سال درس رو میخونن ازمون رو نمیتونن قبول بشن.اما اگر هم اون رو قبول بشید تازه میشید یه پزشک عمومی که درامد بسیار ناچیزی داره پزشک عمومی.پس بعد زا اون حتما حتما باید برای تخصص هم بخونید که فکر میکنم 3 سال باشه باز دقیق نمیدونم.تا کار و درامدتون به اندازه زحمتی که کشیدید برسه.اما مثلا دندانپزشکی هم درس هاش یه مقداری راحت تره(خیلی نه ها یه مقدار) هم ازمون نداره هم اینکه بدون اینکه نیاز باشه دوباره برای تخصص بخونید درامد خیلی خوبی خواهید داشت.همچنین رشته های دیگه ای که در نهایت شغلتون سونوگرافی و اینجور چیزا باشه هم به نظر من از پزشک عمومی بهتره.ترازشون هم از رشته پزشکی کمتره قبولیش راحت تره.موقع انتخاب رشته خیلی دقت کنید اگر میرید پزشکی فقط و فقط به هدف تخصص برید مثلا متخصص قلب و متخصص چشم و ... قابل مقایسه با پزشک عمومی نیستن.

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ربطي نداره،دوست من با تراز ٥٧٠٠(بالاترين ترازش بود)رتبش ٢٠٠٠شد
      رو صندلي داغ هستم

3. Top | #63
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما صبح به صبح بلند میشید کارنامه ها رو چک میکنید؟!!!!
      مگه اون تراز 6700 ، مغزش با مغز شما یکیه؟!
      در ضمن کارنامه های قلمچی ملاک نیست ، همه میدونن که سوالاش عین آب خوردن در دسترسه ...

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

4. Top | #64
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سمیرا66 نمایش پست ها
      دوستان عزیز از من به شما نصیحت.من 12 سال از شما بزرگتر هستم.اگر میخواید رشته پزشکی بخونید بدونید که بعد از دوره 7 ساله پزشکی ازمونی هست بسیار مشکل.که بعضی ها 7 سال درس رو میخونن ازمون رو نمیتونن قبول بشن.اما اگر هم اون رو قبول بشید تازه میشید یه پزشک عمومی که درامد بسیار ناچیزی داره پزشک عمومی.پس بعد زا اون حتما حتما باید برای تخصص هم بخونید که فکر میکنم 3 سال باشه باز دقیق نمیدونم.تا کار و درامدتون به اندازه زحمتی که کشیدید برسه.اما مثلا دندانپزشکی هم درس هاش یه مقداری راحت تره(خیلی نه ها یه مقدار) هم ازمون نداره هم اینکه بدون اینکه نیاز باشه دوباره برای تخصص بخونید درامد خیلی خوبی خواهید داشت.همچنین رشته های دیگه ای که در نهایت شغلتون سونوگرافی و اینجور چیزا باشه هم به نظر من از پزشک عمومی بهتره.ترازشون هم از رشته پزشکی کمتره قبولیش راحت تره.موقع انتخاب رشته خیلی دقت کنید اگر میرید پزشکی فقط و فقط به هدف تخصص برید مثلا متخصص قلب و متخصص چشم و ... قابل مقایسه با پزشک عمومی نیستن.
      من از خیلی وقت پیش هدفم رو مشخص کردم و انتخابم هم کور کورانه نبوده چون ، علاوه بر اطلاعاتی که درباره گذراندن دوره هاش دارم ، گهگداری هم کتابای مخصوصش رو توی کتابخونه مطالعه میکنم و مطمئنم که باهاش مشکلی نخواهم داشت .
      هدفمم فوق تخصص و جراحی قلب و عروقه

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

ویرایش توسط shaqayeq.mousavi : 03 بهمن 1396 در ساعت 09:41

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      استارتر تاپیکم بحثی که در این مورد کردیم قبلن تموم شد پست های قبلی رو اول بخونین بیخودی این تاپیک و آپ نکنین مرسی

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قابل توجه شما

اصلا نمی صرفه کسی صرفا برای پول و ثروت بره پزشکی چون به قول شما مسیر درازه و بس مشکل / اما پیشرفت و تحصیل و پژوهش توی پزشکی خیلی مهیاتره تا پرستار ...

اما

از لحاظ مالی
      قطعا(البته روزی رسون خداست) یک پزشک عمومی بیشتر از یک پرستار در میاره ... همچنین در حد پرستار اعصاب خوردی هم نداره ...

شما تو هر رشته و هر شغل که بری سختی خاص خودتو داری ...
      به اینا توجه نکن
      این دنیا خبری از راحتی نیس(این یکی ی جور اون یکی ی جور دیگه)
      اگه قانع نشدی پیام خصوصی بده بحرفیم ...

موفق باشید
      I will live in my dream soon

7. Top | #67
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام مرسی بابت راهنمایی تون
      اون امتحان که شما فرمودید امتحان علوم پایه هست که همه رشته ها ( دارو دندون و پزشکی) سال دوم باید بگذرونن و رشته ای مستثنی نیست از این قضیه
      بازم متشکر

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      با تراز 8500 زمانی که تقلب هم مدنشده بود حتی آزاد هم نیاوردن تو کنکور چون جمع بندی نکرده بودن. شما درست درمون جمع بندی کن قبول شو
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن