خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منبع فیزیک برای سطح پایینِ فیزیک

سلام دوستان
      من سطح فیزیکم بسیار پایین هست با مطالعه ی تاپیک ها فیزیک رمزینه رو مناسب سطح و هدفم دیدم. حالا سوالهام از خدمت شما عزیزان اینهاست:
      1: ایا نتیجه گیریم درسته؟
      2: اگر خیر منبع پیشنهادیتون چیه
      3: روش خوندن فیزیک رو من اول خواستم با آزمونهای قلم پیش برم اما الان با توجه به سطحم مد نظرم این هست که از فیزیک سال دوم شروع کنم آیا منطقی هست؟
      4:ازلحاظ فیلم و dvd بنا به سطح من چی رو پیشنهاد میکنید و با چه چینشی
      5:کتاب رمزینه رو در صورت مناسب بودن انقلاب میتونم گیر بیارم ؟
      با تشکر فراوان از وقتی که گذاشتین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مبتکران بهتره
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AuFbAU نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من سطح فیزیکم بسیار پایین هست با مطالعه ی تاپیک ها فیزیک رمزینه رو مناسب سطح و هدفم دیدم. حالا سوالهام از خدمت شما عزیزان اینهاست:
      3: روش خوندن فیزیک رو من اول خواستم با آزمونهای قلم پیش برم اما الان با توجه به سطحم مد نظرم این هست که از فیزیک سال دوم شروع کنم آیا منطقی هست؟
      احتمالن شما به تاریخ تاپیک ها دقت کافی رو مبذول نفرموده این رفیق .... !
      .......................

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      احتمالن شما به تاریخ تاپیک ها دقت کافی رو مبذول نفرموده این رفیق .... !
      .......................
      به نظر من کتاب منتشران (معروف به گام به گام) برا سطح پایین فیزیک عالیه، نظر تو چیه زاپاتا جون؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جزوه چيزي داري اول اون بخون بعد برو درسنامه هاي كانون آبي بخون دوست نداري ي راست برو خط ويژه بخون!!:-)
      خط ويژه بخون عاليه ي جور ميون بُره!!:-)كمه ولي راندمان بالاتري داره!!:-)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      به نظر من کتاب منتشران (معروف به گام به گام) برا سطح پایین فیزیک عالیه، نظر تو چیه زاپاتا جون؟
      یه استادی داشتم ..... متوجه شده بودیم مخ فیزیک هستش ....... ما هم رفتیم درسو باهاش برداشتیم و رفتیم سر کلاسش ..... نگو آقا دکترای فیزیک نظری داشت از فرانسه ...... ما چلمنا هم همین طوری سر کلاس میشستیم به حرفاش گوش میدادیم ... کتابی هم از روش بهمون درس میداد ..... فیزیک بهداشت و سلامت بود .... همه مسائلش کاربردی مربوط به پزشکی و پرستاری بودش ...... ::: دیگه خلاصه به جلسه آخر نرسیده دیدم از درسش هیچی نفمیدم (که از بروبچ هم کم و بیش مثل خودم تو کلاس بودن) .... رفتم درسمو باهاش حذف کردم .....
      ............................
      ولی از اون جریان گذشت ........ تااینکه متوجه شدم ..... :: عیب و ایراد از استاد نیست (دیگه بهتر از این استاد فیزیک رو کی میتونست داشته باشه) .... نگو اشکال اصلی از خودمون بود ... به درس دل نمیدادیم .. علاقه نداشتیم .. حوصله اون همه محاسبات و کاغذ سیاه کردنارو نداشتیم .......... وگرنه ازش خیلی چیزا میشد یاد گرفت ............... !
      .............................
      این دوست عزیز هم با هرکدوم کتابای فیزیک مبتکران و گاج و چهارجلدی خیلی سبز! پیش بره ...... کارش راه میفته ... به شرطی که بخاد واقعن فیزیک یاد بگیره و دل بده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      یه استادی داشتم ..... متوجه شده بودیم مخ فیزیک هستش ....... ما هم رفتیم درسو باهاش برداشتیم و رفتیم سر کلاسش ..... نگو آقا دکترای فیزیک نظری داشت از فرانسه ...... ما چلمنا هم همین طوری سر کلاس میشستیم به حرفاش گوش میدادیم ... کتابی هم از روش بهمون درس میداد ..... فیزیک بهداشت و سلامت بود .... همه مسائلش کاربردی مربوط به پزشکی و پرستاری بودش ...... ::: دیگه خلاصه به جلسه آخر نرسیده دیدم از درسش هیچی نفمیدم (که از بروبچ هم کم و بیش مثل خودم تو کلاس بودن) .... رفتم درسمو باهاش حذف کردم .....
      ............................
      ولی از اون جریان گذشت ........ تااینکه متوجه شدم ..... :: عیب و ایراد از استاد نیست (دیگه بهتر از این استاد فیزیک رو کی میتونست داشته باشه) .... نگو اشکال اصلی از خودمون بود ... به درس دل نمیدادیم .. علاقه نداشتیم .. حوصله اون همه محاسبات و کاغذ سیاه کردنارو نداشتیم .......... وگرنه ازش خیلی چیزا میشد یاد گرفت ............... !
      .............................
      این دوست عزیز هم با هرکدوم کتابای فیزیک مبتکران و گاج و چهارجلدی خیلی سبز! پیش بره ...... کارش راه میفته ... به شرطی که بخاد واقعن فیزیک یاد بگیره و دل بده
      فرمایشت کاملا متینه زاپاتای عزیز؛ بحث سر منابع واقعا بیهوده ست، 99 درصد مطالب کتابا مشترکن، او یه درصد تغییر جزئی نمی تونی انقلابی تو درصدا ایجاد کنه، هر منبعی داری بشین بخون، فقط دل بده به قول زاپاتا، برو دل بده مگو چیست دل

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AuFbAU نمایش پست ها
      سلام دوستان
      1-نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!از رو چه تايپيكي به همچين نتيجه اي رسيدي!شايد فسيل بوده به قول زاپاتا!
      2-مبتكران و زيپ هاي فيزيك انديشه فائق
      3-يه سري اولويت بهت ميدم براي شروع! در ادامه چجوري كار كني ديگه فرقي نميكنه چون مباحث پيوستگي ندارن ولي اين اولويت ها مطالبشون در هم تنيده شده
      از طرفي هم مباحث سنگين و مفهومي و سختي هستن و بايد همين اوايل ترتيبشونو بدي و خيال خودتو راحت كني هر چي مباحث كمتر مفهومي ميشه ميرن واسه ي بعدتر ها!
      اولويت : حركت و بردار بعد ديناميك بعد ساكن بعد جاري
      حركت رو اول گفتم چون بايد بردار رو بشناسي كه هم تو ديناميك لازم داري هم ساكن هم جاهاي ديگه ي فيزيك
      ديناميك هم باز براي ساكن لازمت ميشه چون با نيرو سرو كار داري
      ساكن هم كه يه جورايي مقدمه ي جاري هس
      بين دي وي دي هاي فيزيك من فقط آموزش اردو با تدريس نيما نوروزي رو ميپسندم مابقي هم گزافه گويي دارن هم هزينه ي گزاف البته دي وي دي الزامي نيست اگر با كتاب نتيجه نگرفتي بعد بيا سراغ اين!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن