خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بهترین منابع کنکور تجربی 97 برای فارغ التحصیلان

سلام دوستان
      من سال 89 کنکور تجربی دادم و الان لیسانس دارم و سربازی رو هم گذروندم و به فکر کنکور مجددم

به نظر شما برای من که مدت هاست از درس دور بودم چه منابعی برای تک تک دروس مفیده

ممنون میشم راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.nut نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من سال 89 کنکور تجربی دادم و الان لیسانس دارم و سربازی رو هم گذروندم و به فکر کنکور مجددم

به نظر شما برای من که مدت هاست از درس دور بودم چه منابعی برای تک تک دروس مفیده

ممنون میشم راهنماییم کنید
      سلام دوست عزیز وقت بخیر
      نظر من ایناس:
      زیست: درسنامه خیلی سبز(برای کسی که چیزی یادش نباشه عالیه و مطلب رو قشنگ باز کرده، هرچند مطالب اضافی هم زیاد داره) یا الگو(کتاب خیلی خوبیه با درسنامه های خلاصه و تست های خیلی عالی و نکات به درد بخور ولی بعضی جاهاش جمله بندیش داغونه)
      شیمی: مبتکران عالیه (خیلی سبز هم خیلی خوبه)
      فیزیک: اگه پایت ضعیفه و چیزی یادت نیست شک نکن مبتکران فرید شهریاری عالیه و اگه پایت خوبه گاج یا خیلی سبز
      ریاضی: اگه ضعیفی با سیر تا پیاز گاج شروع کن بعدش یا خیلی سبز یا تخته سیاه(دی وی دی های منتظری حرف آخر هم من دیدم بعضی هاشو خیلی خوب بودن)
      عربی: جامع خیلی سبز+ دی وی دی ۷۰ درصد گاج
      ادبیات: پنج گنج مهروماه کتاب خوبیه ولی در کنارش میتونی از کتابهای مبحثی هم استفاده کنی
      دین وزندگی: گاج عالیه
      زبان انگلیسی: مبتکران و شبقره هردو عالین
      اینا نظر من بود ولی مهم اینه شما با کدوم منبع میتونی راحت تر بخونی قطعا بقیه بچه ها هم میان نظر میدن و از تجربه هاشون میگن که در نهایت خودتون باید مقایسه کنید و منابع رو انتخاب کنید. موفق باشید.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چندین میلیون تاپیک در مورد منابع هست داداشم، بگردی می بینی، آخر همه شونم به هیچ نتیجه ای نمی رسی، برو قشنگ نمونه فایلای هر کتابو تو سایتش دانلود کن ببین و خودت تصمیم بگیر چی بخری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن