خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از من به شما نصیحت کانون و گاج نرید...
      فقط به فکر پولن نامردا...
      گزینه دو یا سنجش

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      امسال رفتم کانون
      بدرد نمیخوره
      خدایی گزینه دو از همه بهتره
      I Feel

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N3DA نمایش پست ها
      وایسا ببینم
      تو سروش نیستی؟
      مگه پارسال پزشکی قبول نشدی؟
      من فکر کردم قبول شدی رفتی که
      با آرزوی موفقیت برای امسالت
      خخخخخخخ ندااا.
      چرا،داشتم جو میدادم که این بچه ها زودتر استارت بزنن

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      آخه میگن سنجش آسونه و روحیه ی الکی میده به آدم من خودم تا بحال هیچکدوم رو شرکت نکردم خبر ندارم از سطحو کیفیتشون

پ.ن:چرا نقل قول ها بهمون اعلام نمیشن؟
      اراز به من گفت که به خاطر ترافیک سایت هم نوتیفیکیشن های نقل قول ها و تگ ها غیر فعال شده
      هم کلا این بخش ها توی صفحه شخصی هم غیر قابل دسترسه

از پس فردا دوباره فعال میشن

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دو روز بعد از کنکور شروع کردم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من گرچه از ازمونای قلم چی راضی نبودم اما حالا که نتایج کنکور رو دیدم متوجه شدم که نتایج قلم چی خیلی به کنکور شباهت داره
      و همونطور هم که ملاحظه میکنید همینکه رتبه های اول درمیاد قلم چی از چند سال به کانون امدن رو راه میندازه بنظرم بازم قلم چی رکورد دار خواهد بود
      من هم قلم چی میرم هم سنجش

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      از امروز تقریبا شروع کردم اما تا یکی دو هفته آهسته ولی پیوسته!
      آزمونم‌ از مهر میرم و بدون شک گزینه دو! آخرام جامع سنجش
      موفق باشید

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر شما مشاور داشتن خوبه؟؟
      کمک میکنه به درس خوندن؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشاور خوب خوبه.
      مخصوصا واسه بعضیا که نیاز کسی بالاسرشون باشه و درغیر اینصورت بازیگوش میشنن یه سری نکات کلی هست که مشاور میگه و دسترسی به اونا بدون مشاورم امکان داره

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پشت کنکوری های 97

سلام . راستش من از همون روزی که کنکور دادم فهمیدم بایدیه سال دیگه بشینم با تا حالاهم دوبار کنکور دادم یعنی 97 میشه سال سومی که میخوام کنکور بدم حالا مشکل کار کجاست این که زمین و زمان به دست در دست هم دادن نزارن من شروع کنم از مریض شدن و افتادن 4 تا عروسی پشت سرهم بگیر. به هم ریختن تایم خوابم ( روزا حوب شبا بیدار ) و بی اراده شدن خودم که دیگه با بدتر از وضعیت این روزام هم اصلا راضی نیستم کارم شده فقط ریختن برنامه های خوشگل ولی کیه که عمل کنه واقعا خسته شدم از حال این روزهام .میدونم همش حرفای منفی زدم و موج منفی دادم ولی ازتون خواهش میکنم یکم راهنمایم کنین واقعا گیج و سر درگمم نه اراده شروع کردن دارم نه حالو حصله تحمل این روزها .

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل اینه که هدفت مشخص نیست.آرزو و هنوز هدف نشده.به هدف فکر گن همه چیز اوکی میشه

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هم مثل شما تازه یه سال بیشتر موندم و امسال میشه سال چهارم.ولی واقعا وقتی به هدف فکر کنید و عاشق هدف باشید تنبلی و بی ارادگی معنی نداره.سعی کنید از ساعتای کم شروع به مطالعه کنید و کم کم زیاد کنید اگه هم میدونید لازمه و شرایطش رو دارید با یه مشاور در ارتباط باشید مخصوصا که امسال آخرین کنکور از کتابای ماست نباید راه اشتباه برید و اشتباه درس بخونید. به خودتون و آیندتون و قولایی که به خودتون و خانوادتون دادید فکر کنید و باور کنید که هر آدمی لیاقت بهترین ها رو داره.امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.موفق باشی

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولش که شروع می کنی طبیعیه نگران نباش.یکم که از شروع کردنت بگذره خودبه خود عادت می کنی به درس خوندن و دیگه اگه درس نخونی توی روز احساس کلافگی و بی خاصیتی می کنی!
      عامل انگیزشی خودتو پیدا کن.وقتی صبح با انگیزه بیدار شی و بگی می خوام امروز بترکونم و با روش مطالعه درست ، بخونی و پیش بری شب که خسته می شی هیچ حسی بهتر از همون خستگی نیست!بعدم اعتمادبه نفست می ره بالا و کلا علاقه مند می شی.
      فقط اول کاره که یکم سخته و باید با عوامل بیرونی یا درونی به خودت انرژی بدی و بخونی و دست از خوندن نکشی.بعد از یکی دو هفته می افتی روی غلتک.
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منم سال سومی هست که باید کنکور بدم خیلی سخته بخوای دوباره شروع کنی ولی مجبوری به خاطر آیندت
      امیدوارم موفق بشی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن