خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتب یا سی دی برای افزایش تراز

با سلام خدمت استاد گرانقدر دکتر افشار
      من در سال قبل رتبه 19000 منطقه دو تجربی بودم و زیست رو 30 زدم می خوام بدونم چه کتاب یا سی دی برای افزایش درصد درس زیست شناسی می تونه به من کمک کنه تا درصد زیستم به حد مطلوبی برای قبولی در رشته پزشکی یا دندان پزشکی برسه. در سال گذشته من کتابهای خیلی سبز و گاج زیست رو مطالعه کردم . اگه کتابی هم هست که تستهای تالیفی ترکیبی داشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنید. من تقریبا تمام کتاب درسی رو حفظ هستم اما سوالات ترکیبی و مفهومی رو نمی تونم پاسخ بدم. سوال دیگه اینکه برای دروس ریاضی و فیزیک و شیمی چه سی دی هایی می تونه بهم کمک کنه .

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali-karimi نمایش پست ها
      من در سال قبل رتبه 19000 منطقه دو تجربی بودم و زیست رو 30 زدم می خوام بدونم چه کتاب یا سی دی برای افزایش درصد درس زیست شناسی می تونه به من کمک کنه تا درصد زیستم به حد مطلوبی برای قبولی در رشته پزشکی یا دندان پزشکی برسه. در سال گذشته من کتابهای خیلی سبز و گاج زیست رو مطالعه کردم . اگه کتابی هم هست که تستهای تالیفی ترکیبی داشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنید. من تقریبا تمام کتاب درسی رو حفظ هستم اما سوالات ترکیبی و مفهومی رو نمی تونم پاسخ بدم. سوال دیگه اینکه برای دروس ریاضی و فیزیک و شیمی چه سی دی هایی می تونه بهم کمک کنه .
      سلام .
      کتاب های گویا جاکع تخته سیاه . یا مهر و ماه جامع . خیلی سبز هم خوبه . با هر کدوم اگر خوب کار بشه تسلط با بیشترین حد ها میره بالا . با سی دی زیاد موافق نیستم چون بازار سیاه هست و تعداد سودجویان زیاده . برای ریاضی فقط دی وی دی های عبدالرضا منتظری رو پیشنهاد میدم و بقیه دروس با کتاب . شیمی خیلی سبز و مبتکران . فیزیک گاج سفید . زیست هم نیاز به تمرکز و دقت و تکرار داره .

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام من فردا کنکور کاردانی دارم اگه قبول شدم ولی خواستم سال دیگه کنکور سراسری بدم محروم میشم؟

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali-karimi نمایش پست ها
      سلام . در مجموع با سیاه بازار سی دی ها موافق نیستم . همون هزینه رو برای کلاسی که استادش رو می شناسی بکنی خیلی بهتره . کتاب خیلی سبزی که داشتی خوب بوده . خودت کم کاری کردی . کتاب های تخته سیاه و مهر و ماه جامع هم برای زیست خوب هستن . فیزیک گاج سفید . ریاضی دی وی دی های آقای منتظری خوبه .

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)