خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 75
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      مگه پاسخنامه ها دستی تصحیح میشن ک اشتباه بشه؟
      جوابا ن یه بار بلکه چنبار چک میشن بادستگاه
      البته شاید موقع پر کردن تست،تست رو جابجا زدین...
      شایدم دستگاه برا بضی داوطلبا ازشانسون ب روغن سوزی افتاده و جوابارو جابجا خونده!
      بهرحال بازم اعتراض بزنین

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اخه هم برا من و هم برای یکی از دوستام اینجوری شده من هم روز کنکور با کلید کانون و هم یکشنبه با کلید سنجش تصحیح کردم ضمنا حتی میدونستم چندتا زدم اما چی کار کنم که از اون جیزی که خساب کردم 30 درصد کمتر شده مثلا عربی در بدترین شرایط 72 میشد الان شده 56 تخصیام همچنین من زیست شناسی 29 تا زدم با کلید سنجش تصحیح کردم الان زده 37 درصد آخه چراااااااا با آینده ما بازی میکنن...
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بابا اینقدر جو گیر نباشین
      یه ویدئو ساختگی نشون دادن که نمیدونم ما n بار تصحیح میکنیم و اینا که گند کاری خودشون رو بعدا توجیه کنن
      این مملکت کدوم بخشش رو حساب کتابه که تصحیح اوراقش باشه؟

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من به سوالای فیزیک نگاهم نکردم و هیچ کدومو زدم .....حالا برام -1/1 اومده😢💔😢 کارنامه ام ه هیچ زیرو رو شد....دیدم نسبت به کنکور 97 هم دگرگون شد همش میترسم ......به خاطر این موضوع؛چون مطمئنم جوابی رو اشتباهی وارد پاسخنامه نکردم😞😞😞😞😞داغونم

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تا موقع اومدن پاسخنامه باید منتظر بمونین.
      پاسخنامتونو که دیدین ، معلوم میشه سنجش اشتباع کرده یا نه. الان اعتراض فایده نداره.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درصدای منم عجیب بود.سوالایی که مطمئن بودم درست زدم درصدا خیلی پایین اومده.آخه چطور؟مطمئنم تو پاسخنامه اشتباه وارد نکردم چون دونه دونه سوالارو می زدم.سوالایی که با اطمینان صددرصد زده بودم.درصد بعضی درسام خیلی پایین اومده بخاطر این موضوع.
      چی کار کنیم؟

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پاسخنامتونو که دیدین ، معلوم میشه سنجش اشتباه کرده یا نه. الان اعتراض فایده نداره.

8. Top | #38
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      پاسخنامتونو که دیدین ، معلوم میشه سنجش اشتباه کرده یا نه. الان اعتراض فایده نداره.

منظورت از پاسخنامه چیه؟ اگه کلید نهایی سنجش رو میگی که اومده دیگه
      حق گرفتنی ست! من هم 80 % شک ندارم تو 3 درس بهم اجحاف شده
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      منظورت از پاسخنامه چیه؟ اگه کلید نهایی سنجش رو میگی که اومده دیگه
      حق گرفتنی ست! من هم 80 % شک ندارم تو 3 درس بهم اجحاف شده
      منظورش از پاسخنامه همون برگه ای هست که جواب سوالارو سر جلسه توش پر کردی ... به صورت کامپیوتری قرارش میدن که ببینی کدوم گزینه هارو زدی ...

10. Top | #40
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      دوتا نکته یادم آمد بگم:
      شماره دفترچه رو با پاسخنامه چک کردید سرجلسه؟؟
      ممکنه پاسخنامه شماd بوده باشه ولی اشتباها دفترچهc توی بسته‌تون باشه و شما همونو بدون توجه جواب میدادید!

یا هم سیستم موقع تصیح عوضی تصیح کرده

**درضمن حتما با کلید نهایی که جدید آمده چک کنید! احتمال عوض شدن پاسخ خیلیه
      مخصوصا توی درس های عمومی که اختلاف نظر وجود داره.

من خودمم ادبیات با کلید اولیه تصیح کردم شد14%
      ولی کارنامه زده بود 25% !(احتمالا کلید نهایی فرق کرده، مخصوصا توی قرابت)

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم هر 50 تارو زدم ! 100% بود ولی الان اومده -33.3 !!!
      مسخرمون کردید واقعا ؟ 50 60 ساله داره کنکور برگزار همیشه یه عده میان میگن درصد من نصف شده و نمیدونم یه ممیز خورده اولش !
      ممکنه سر آزمون از استرس جا به جا زده باشید , توی خونه یادتون نبوده برای دلگرمی خودتون تست رو گزینه درست در نظر گرفتید !
      100 تا احتمال دیگه داره ! ضمنا بدون مدرک هی نیاید بگید حق منو خوردند و با آینده من بازی کردن !
      شما اگه حق و آیندتون مهم بود یه جوری میخوندید که این 70 80 % درصدی که از هر درستون کم شده ! تاثیری واستون نداشت (هرچند احتمال خیلی خیلی کمی داره)
      ویرایش توسط Saeed79 : 16 مرداد 1396 در ساعت 10:18

12. Top | #42
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RealMohsen نمایش پست ها
      منظورش از پاسخنامه همون برگه ای هست که جواب سوالارو سر جلسه توش پر کردی ... به صورت کامپیوتری قرارش میدن که ببینی کدوم گزینه هارو زدی ...
      اوکی. تا چندم میاد خبر دارید؟ اخه تا 28 فرصت اعتراض هست.
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      اره احتمالا در حد دو سه درصد باگ داشته امسال نتايج كه واسه همه هستش...ولي در اين حد كه زمين بشه آسمون بعيده...منتظر بشين تا عكس پاسخ نامه بياد بعدش اقدام كنين
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

14. Top | #44
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      مسخرمون کردید واقعا ؟ 50 60 ساله داره کنکور برگزار همیشه یه عده میان میگن درصد من نصف شده و نمیدونم یه ممیز خورده اولش !
      ممکنه سر آزمون از استرس جا به جا زده باشید , توی خونه یادتون نبوده برای دلگرمی خودتون تست رو گزینه درست در نظر گرفتید !
      100 تا احتمال دیگه داره ! ضمنا بدون مدرک هی نیاید بگید حق منو خوردند و با آینده من بازی کردن !
      شما اگه حق و آیندتون مهم بود یه جوری میخوندید که این 70 80 % درصدی که از هر درستون کم شده ! تاثیری واستون نداشت (هرچند احتمال خیلی خیلی کمی داره)
      100 شده -33؟

نه داداشم ادا و اصول در نمیاریم، من زبان تخصصی رو با کلید خود سازمان سنجش و روزبه شهلایی مقدم چک کردم 43 درصد زده بودم ولی الان شده 34 درصد، زبان عمومی هم همینطور. آدم واقعا به شک میوفته
      .More than yesterday, less than tomorrow

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها

ما نه صد زدیم نه چیزی شده منفی 33.
      ولی من از یه درس بیست سواله سه تا سوال رو زده بودم که می شد پانزده درصد.یقین دارم که درست بود.الان تو کارنامه زده شش درصد.خب این چه جوریه؟
      اگه یه درصد شک داشتم که سوال رو غلط زدم یا اشتباه وارد کردم واسم عجیب نبود.مثل یه درس دیگه که با وجودی که سی درصد از حد انتظارم کمتر شده بود!!! ولی گفتم غلطام زیاد بوده و درصد اومده پایین.ولی سوال درست با کلید سنجش نمره ش محاسبه نشده باشه یعنی چی؟
      در ضمن من اینو فقط برای درسایی می گم که تعداد سوال کمی توشون زدم و مطمئنم.وگرنه خب تو سی تا سوال ممکنه آدم هفت هشت تا رو الکی واسه خودش مثبت و درست در نظر بگیره.ولی توی درسی که کلا دو یا سه سوالشو زدم احتمال فراموشی و اشتباه زدن وجود نداره.

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن