خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اگر بخوام تو کنکور 97 شرکت کنم مشکل نظام وظیفه ندارم؟

سلام خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه
      من امسال سال دومی بود که کنکور میدادم و پارسال خرداد ماه فارغ التحصیل نشدم و بهمن 95 فارغ التحصیل شدم فکر میکنم تا بهمن 96 معافیت تحصیلی دارم درسته؟ اگر بخوام تو کنکور 97 شرکت کنم مشکل نظام وظیفه ندارم؟ متولد 8 خرداد 77 هستم
      ممنون میشم جواب بدید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله تا بهمن ۹۶ معاف هستین.اما بعدش باید برین.برای این که ۹۷ کنکور بدین باید برین پیام نور یا ازاد

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متوجه نشدم یعنی کی باید ثبت نام کنم اینارو؟ بهمن؟ خب کی باید انصراف بدم؟ میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاش یه نفر کامل راهنمایی میکرد

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی اطلاعا نداره؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ببخشید اگر کسی ریاضی جامع تجربی خیلی سبزو داره صفحات1تا7 و 36 و 54 و 55 رو برام بفرسته

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان خواهش میکنم اگر اطلاع دارید جواب بدید..

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mdhashemi1998 نمایش پست ها
      من امسال سال دومی بود که کنکور میدادم و پارسال خرداد ماه فارغ التحصیل نشدم و بهمن 95 فارغ التحصیل شدم فکر میکنم تا بهمن 96 معافیت تحصیلی دارم درسته؟ اگر بخوام تو کنکور 97 شرکت کنم مشکل نظام وظیفه ندارم؟ متولد 8 خرداد 77 هستم
      ممنون میشم جواب بدید
      داداش گلم امسال همین طوری یه رشته ی پیام نور یا آزاد انتخاب می کنی، مثلا کتابداری یالقوزآباد سفلی میری ثبت نام می کنی و مرخصی می گیری و می شینی برا 97 می خونی، بهترین راه برا تو اینه، چاره ی دیگه ای نداری

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mdhashemi1998 نمایش پست ها
      ممنون میشم جواب بدید
      دوست عزیز جای هیچ نگرانی نیست شما امسال میری یه رشته الکی پیام نور ثبت نام میکنی ، اصلا نیاز نیست کلاس بری یا هیچی. فقط ثبت نام میکنی و درخاست مرخصی میدی. میری پلیس +10 معافیت تحصیلی میگیری و بعدش میشینی میخونی برا 97
      کل این پروسه دو سه روز بیشتر وقت نمیگیره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن