خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 31 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 462
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      واااااو سطح علمي اين سهميه كه از منطقه ٣ هم بهتره.خيلي كمتر از منطقه ٣ داوطلب داره ولي رتبه ها تقريبا مثل منطقه ٣ هست واقعا عجيبه
      به هر حال من كه فكر نميكنم به ضررشون شه چون كلي از باسواداي مناطق هم اومدن توي اين سهميه

2. Top | #17
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.parham نمایش پست ها
      دوست عزیز منظورم صرفا رزمندگی ارتش از نوع وظیفش هستشا .نه رزمنده ای که در کنارش جانبازی و یا ازادگی هم داشته باشه درضمن شما که پزشکی قبولی حالا چرا میگی نباید اعمال میشد؟
      بنده رو میگید؟ پدرم صرفا 2 سال سربازیشو تو جبهه بوده از طرف ارتش.هیچ جانبازی یا خدمت داوطلبانه ای هم نداره.
      در مورد پزشکی هم بله آزاد میگیره ولی من روزانه میخواستم و نمیتونم آزاد برم و با این تراز اگه تو منطقه 3 بودم روزانه قبول بودم.
      stay focused and never give up

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

بنده رو میگید؟ پدرم صرفا 2 سال سربازیشو تو جبهه بوده از طرف ارتش.هیچ جانبازی یا خدمت داوطلبانه ای هم نداره.
      در مورد پزشکی هم بله آزاد میگیره ولی من روزانه میخواستم و نمیتونم آزاد برم و با این تراز اگه تو منطقه 3 بودم روزانه قبول بودم.
      ...
      ویرایش توسط Dr.med96 : 15 مرداد 1396 در ساعت 17:45

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واقعا دقیق طبق دفترچه انتخاب رشته اعمال بشه حتی تراز 10000 سهمیه 5 درصدی لب مرز قبولی 3 رشته تاپه
      باید سنجش یه فکری بکنه
      من اولش کارنامه بعضی ها دیدم گفتم شاید اشتباه سیستمی بوده ولی مثل اینکه خیلی تراز بالای توی این سهمیه داریم حتی تراز های 12000 و سهیمه 5 درصد هر کد رشته ظلم به این تراز بالا هاست

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aries نمایش پست ها
      من اصلا پزشکی نمیخام
      از اولم دارو میخاستم
      اونم قبول نیستم
      امیدوارم بتونم حداقل پردیسش رو برم دارو رو
      دمه اون دوستان از سهمیه ی مناطق هم گرم که تا دیروز هرچی فحش بود بار ما میکردن
      شما حق خورید شما بیسوادید شما دزدید شما فلانید
      الآن امیدوارم شرمنده نباشین
      سهمیه که زده 712 یعنی چی قبول نمیشم من اصلا متوجه نمیشم یکیم 312 شده میگه قبول نمیشم
      یعنی چی

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ولی ترازت به رتبت نمیخوره
      فک کنم تو سهمیه 5%درصدی که من اصلا نمیدوتم چیه 712 شدی

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAh_gol98 نمایش پست ها
      سهمیه که زده 712 یعنی چی قبول نمیشم من اصلا متوجه نمیشم یکیم 312 شده میگه قبول نمیشم
      یعنی چی
      دفترچه زده 5 درصد هر کد رشته خوب حساب کن خودت اگه 5700 به قول دوستمون روزانه دکتری باشه خوب باید رتبه زیر گروه مورد نظر زیر 285 باشه
      در صورتی که با تراز خیلی بدتر از این توی مناطق میان میشینن سر کلاس این فرد
      یا حتی بدتر این فرد لیاقت پزشکی یا دندون دراه قبول نمیشه یکی دیگه قبول میشه با تراز کمتر و سطح علمی پایین تر

9. Top | #24

نمایش مشخصات
      یعنی چی
      کل ظرفیت روزانه برای ما 285 نفر هست برای 3 رشته...
      ینی بیشتر از این شی خدافظ...
      تازه من با اون 712 ای که آوردم نگفتم...
      من با 466 زیر گروه 2 ای که آوردم گفتم قبول نیستم روزانه رو
      مگه اینکه سنجش یه تبصره ای اضافه کنه که اگه کسی تراز یه یونی رو اورد ولی تو سهمیه قبول نشد سهمیه ی آزاد رو پر کنه
      که اینم بعیده
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

10. Top | #25

نمایش مشخصات
      ولی ترازت به رتبت نمیخوره
      فک کنم تو سهمیه 5%درصدی که من اصلا نمیدوتم چیه 712 شدی
      دقیقا
      بین 32000 نفر شدم 712
      بعد رتبه ی کشوریم شده 5400
      خود این 3-4 تا عدد میگه وضعیت علمی 5 درصدی ها چطوره...
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      الان یه کار باید بکنه سنجش رتبه کشوری مد نظر بگیره
      من میگم مجلس با اون همه آدم ن هی دم از چی میزنن چطور فکرشون به این چیزا نرسید من از همون اول هم میدونستم به ضرر میشه
      یه چیز قشنگ مشخصه هنوز نماینده های مردم درد مردم رو نمی دونن

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aries نمایش پست ها
      دقیقا
      بین 32000 نفر شدم 712
      بعد رتبه ی کشوریم شده 5400
      خود این 3-4 تا عدد میگه وضعیت علمی 5 درصدی ها چطوره...
      ولی سایت سنجش نوشته که اگه سهمیه 25 درصد ها پر نشه ( که کلا هیچ وقت نمیشه چون خیلی کمتر هستن) به سهمیه 5 درصد تعلق میگیره. به نظر من شما این طور به قضیه نگاه کن که از اون 25 درصدی ها کلا خودشون 5 درصد داوطلب ها رو تشکیل میدن. حالا چطور سهمیه شون پر میشه؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تقصيره خوده ترازاي بالاي ٩٧٠٠هست هم به خودشون ظلم كردن هم ما ، اخه مسلمون با تراز١٠ هزار كه بدون سهميه هم همون رشته كه ميخواستي قبول بودي . واسه چي هم خودتو هم مارو بدبخت كردي ؟؟
      يه مسلمون پيدا شده تراز اخرين فرد قبول شده تكميل ظرفيت ازاد رشته هاي مازاد پزشكي رو بگه مال بالاي ٢٥ ايها
      يه نكته ديگه اينكه با همون تراز اگه بالاي ٢٥ بوديم رتبه اي كه مياورديم قاعدتا الان كه جمعيتمون دو برابر شد بايد رتبمون هم دو برابر ميشد ، ولي شواهد نشون داد كه ٧ ٨ برابر شد !!!
      اين بخاطر ضعيف بودن بالاي ٢٥ ايها و بسيار قوي بودن زير ٢٥ ايهاست
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdihashemi نمایش پست ها
      ولی سایت سنجش نوشته که اگه سهمیه 25 درصد ها پر نشه ( که کلا هیچ وقت نمیشه چون خیلی کمتر هستن) به سهمیه 5 درصد تعلق میگیره. به نظر من شما این طور به قضیه نگاه کن که از اون 25 درصدی ها کلا خودشون 5 درصد داوطلب ها رو تشکیل میدن. حالا چطور سهمیه شون پر میشه؟
      خیلی هاش پر میشه زیاد اومدن اونها خیلی دردی دوا نمیکنه از اینها چون اونها طبق قانون تا تراز 6700 هم جا دارن خیلی هاشون بالای این میشن
      یعنی این 5 ردصدی باید به این امید باشن که تراز اونها زیر 6700 باشه که خیلی امید کمی هست

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به عقیده من 25 درصدی ها و 5 درصدی ها یکی هست سهمیشون و شما باید 25 درصد 5700 رو حساب کنی که حدودا 1400 میشه....یعنی کسایی که تا 1400 سهمیه 5 درصدی شدن شانس اوردن اون رشته های تاپ روزانه رو دارن .

صفحه 2 از 31 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن