خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بچه های سهمیه لطفا کمک کنید

سلام.من پدرم جانباز 45% وآزاده هست...موقع ثبت نام هم از هرکی پرسیدم که کدوم گزینه رو بزنم بهتره (ایثارگر —جانباز—آزاده) همه گفتن آزاده رو بزن که بالاتره بنیاد هم گفت آزادگی بهتره و تاثیرش بیشتره..منم آزاده رو زدم ..تا روز کنکور هم تو برگه واسه من زده بود فرزند آزاده ..و من کاملا چک کردم....الان که کارنامه رو باز کردم دیدم تو کادر سهمیه نوشته :ایثارگر(25درصد ظرفیت)
      واقعا حالم خراب شد چون اشتباه نوشته ... هرسالی که کنکور دادم تو اون کادر کارنامه نوشته بود آزاده...الان زده ایثارگر ....میشه شکایتی چیزی کرد؟؟حضوری برم سازمان سنجش؟؟ آیا کسی که وضعیتش مشابه من بوده(فرزندآزاده و 45%جانبازی) تو کارنامه اش چی زده؟؟؟ لطفاا کمکم کنید.لطفا فرزند آزاده ها جواب بدن ممنون میشم...

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!
      ویرایش توسط shima1996 : 15 مرداد 1396 در ساعت 14:34

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ازادگی ایثارگری و شاهد همه تو یه سهمیه هستن

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کارنامه ت رو بذار.ببینیم درصدات رو
      بر می خیزم!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Girl نمایش پست ها
      ازادگی ایثارگری و شاهد همه تو یه سهمیه هستن
      بله میدونم..ولی من پارسال پریسال کنکور دادم تو کارنامه ام مطابق برگه ثبت نام بود یعنی هردو فرزند آزاده بودن...امسال این تطابق واسم نیست تو کارنامه زده ایثارگر(25 درصد ظرفیت)درصورتی که تو برگه های دیگه ای که یکیش مال ثبت نامه زده فرزند آزاده ...هیچ سالی اینطور نبوده واسم....راه شکایتی چیزی هست؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداییش الان مشکلت اینه چه فرقی می کنه ۶۰۰۰۰ بیارید می *** پزشکی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ساغری نمایش پست ها
      سلام
      من آخرین روز سهمیه ام را ویرایش کردم ولی الان تو کارنامه سهمیه منطقه برام اعمال شده.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگه منظورت پنج درصدیه برو خدارو شکر کن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      سلام.من پدرم جانباز 45% وآزاده هست...موقع ثبت نام هم از هرکی پرسیدم که کدوم گزینه رو بزنم بهتره (ایثارگر —جانباز—آزاده) همه گفتن آزاده رو بزن که بالاتره بنیاد هم گفت آزادگی بهتره و تاثیرش بیشتره..منم آزاده رو زدم ..تا روز کنکور هم تو برگه واسه من زده بود فرزند آزاده ..و من کاملا چک کردم....الان که کارنامه رو باز کردم دیدم تو کادر سهمیه نوشته :ایثارگر(25درصد ظرفیت)
      واقعا حالم خراب شد چون اشتباه نوشته ... هرسالی که کنکور دادم تو اون کادر کارنامه نوشته بود آزاده...الان زده ایثارگر ....میشه شکایتی چیزی کرد؟؟حضوری برم سازمان سنجش؟؟ آیا کسی که وضعیتش مشابه من بوده(فرزندآزاده و 45%جانبازی) تو کارنامه اش چی زده؟؟؟ لطفاا کمکم کنید.لطفا فرزند آزاده ها جواب بدن ممنون میشم...

منم ديقن همين مشكل برام پيش اومده فرزند ازاده ام و سهميه ازاده هم زدم ولي برام نوشته ايثارگر(٢٥درصد ظرفيت)اخه چرا؟!؟!؟!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه دفترچه رو کامل میخوندید این سوال پیش نمیومد براتون..در هر دو دفترچه نوشته شده که فرزندان ازاده ها و جانبازان بالای 25 درصد و شهدا همگی در سهمیه ایثارگران سنجش میشوند..این یعنی شما سهمیتون رو درست زده

9. Top | #9
      shm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      25 درصد ظرفیت به فرزندان آزاده و جانباز اختصاص داره. درست نوشتن براتون چون کلا 3 تا سهمیه ایثارگر (شامل فرزند آزاده و جانباز) 25درصد و ایثارگر 5درصد ظرفیت و سهمیه مناطق وجود داره. (سهمیه فرزند شهدام هست کلا جداست)

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

واقعا متاسفم براتون
      این یعنی چه تو قسمت امتیاز دادن بهم توهین کردید؟؟؟؟؟؟؟؟
      من که نمی بخشم
      خدا هم مطمینا نمی بخشه
      یا حق

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وااای با سهمیه ایثارگری 3بار کنکور دادی؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      وااای با سهمیه ایثارگری 3بار کنکور دادی؟
      اره وقتی نخونی حتی لای کتاب باز نکنی سهمیه به هیچ دردی نمیخوره حتی منی که تمام مدیرای مدرسمون به مامانم میگفتن این استعدادش خیلی خوبه و باهوشه و اگر بخونه حتما پزشکی رو میاره حیفه که نمیخونه...و تا دوم دبیرستان معدلم بالای19 بود ... اینو سعی کن تو کلت فرو کنی که سهمیه واسه کسی خوبه که خوب درسارو خونده سهمیه هم کمک دستش میشه نه کسی که نمیخونه .در ضمن زمین گرده ها میچرخه... مواظب باش سه سال دیگه خودت تو همین انجمن نباشی..چون دیدم کسیو که دیگرانو مسخره کرد ولی خودش همون اتفاق واسش افتاد و عاقبت بخیر نشد...

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اره وقتی نخونی حتی لای کتاب باز نکنی سهمیه به هیچ دردی نمیخوره حتی منی که تمام مدیرای مدرسمون به مامانم میگفتن این استعدادش خیلی خوبه و باهوشه و اگر بخونه حتما پزشکی رو میاره حیفه که نمیخونه...و تا دوم دبیرستان معدلم بالای19 بود ... اینو سعی کن تو کلت فرو کنی که سهمیه واسه کسی خوبه که خوب درسارو خونده سهمیه هم کمک دستش میشه نه کسی که نمیخونه .در ضمن زمین گرده ها میچرخه... مواظب باش سه سال دیگه خودت تو همین انجمن نباشی..چون دیدم کسیو که دیگرانو مسخره کرد ولی خودش همون اتفاق واسش افتاد و عاقبت بخیر نشد...

شما میای اینترنت
      و مرتب بچه های انجمن رو نفرین میکنی
      تو که از چرخه دنیا و نفرین کردن حرف میزنی
      اها میلیون ها کنکوری و پدر و مادراشون پشت سرته که بعد از سه سال موفق نشدی
      اره اینجوریاست
      خودت رو گذاشتی ((خدا)) و فکر کردی این آها روی خودت اثر نداره!
      شعر از اوحدی
      مطمینم روزی اثر خواهد کرد
      تیری آهی که به وقت سحر انداختم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فارغ از هر نوع درگیری ٬ طرز فکر ٬ عقیده و طرف گیری و این که حق با کیه
      این طوری تمسخر و بحث و جدل و و دعوا و توهین و نفرین و ... اصلا کار درستی نیست .
      چون اصلا معنی نداره . چه برای اونی که در اشتباهه ( که میشه با درست صحبت کردن و راهنمایی وقانع کننده حرف زدن نه تنها جلوی توهین و دعوا ر گرفت بلکه حتی طرف مقابل ر جذب کرد . ) و چه برای اونی که حق باهاشه (‌که اون اصلا باید این طور باشه ) .خلاصه که درست نیست . برای هر دو طرف این بحث میگم .
      در مورد سهمیه : خب خیلی از ما معترضیم (‌ فارغ از این قانون جدیدی که نفهمیدیم تصویب شد یا نه )‌ . اما به نظر بنده نباید اعتراض کنیم به کسی که سهمیه داره . باید اعتراض کرد به شخص یا ارگانی که این قانون ر تصویب کرده . اکثر ما اگر این سهمیه ر داشتیم حتما استفاده میکردیم . من نیز هم . پس نمیشه این طوری رفتار کرد . در ورد اعتراض به سهمیه هم با تاپیک زدن چیزی درست نمیشه . باید با نماینده های مجلس ارتباطی پیدا کرد و یا به صورت قانونی اعتراض کرد به سازمان مرتبط ( نمیدونم سازمان سنجش یا مجلس و ... )‌ .

ر : ا
      شما اول از طریق سیستم ارسال درخواست سایت سازمان پیگیری کنید . ببینید اگر راهنمایی کردن یا جواب درستی ندادن حتما حضوری برید به سازمان سنجش .

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

یکم ادب داشته باش هر وقت میام انجمن میبینم تو یه فوشی برام فرستادی
      خجالتم خوب چیزیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن