خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نقاط ضعف یا تمام مباحث ازمون؟

سلام بچه ها
      من تابستون ازمونای قلمچی شرکت کردم مشکلی که دارم اینه به نظر شما :
      1-بهتره رو دروس هندسه و حسابان که نقاط ضعف من هستن سرمایه گذاری کنم
      2-یا این که طبق برنامه کانون تمام دروس رو دور کنم که خب اینطوری نمیتونم وقت زیادی رو نقاط ضعفم بذارم
      از طرفی اگه راه اول انتخاب کنم ترازای کانونم از اینی که هست بدتر میشه و اذیت میشم
      گیج شدم واقعا لطفا کمکم کنید
      شما بودید چیکار میکردید؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kinana نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من تابستون ازمونای قلمچی شرکت کردم مشکلی که دارم اینه به نظر شما :
      1-بهتره رو دروس هندسه و حسابان که نقاط ضعف من هستن سرمایه گذاری کنم
      2-یا این که طبق برنامه کانون تمام دروس رو دور کنم که خب اینطوری نمیتونم وقت زیادی رو نقاط ضعفم بذارم
      از طرفی اگه راه اول انتخاب کنم ترازای کانونم از اینی که هست بدتر میشه و اذیت میشم
      گیج شدم واقعا لطفا کمکم کنید
      شما بودید چیکار میکردید؟
      هندسه و مخصوصا حسابان از دروس مهم هستند. روی اینا بیشتر وقت بزارید.
      برنامه ی کانون هم وحی الهی نیست که حتما مجبور به اجرای تمام بخش های اون باشید. در طول سال تحصیلی هم چند بار همه ی درس ها مرور خواهد شد و کلی وقت دارید. اما ضعف در دروس اختصاصی سال گذشته و درس مهمی مثل حسابان بعدا اذیتتون میکنه(هر چند که بخش هایی از حسابان دوباره در دیفرانسیل مرور میشه)
      به افت تراز کانون هم اهمیت ندید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام"
      ،منم همین مشکلو داشتم اخرش ب این نتیجه رسیدم ک اصل کنکوره و تراز قلم ب هیچ دردی نمیخوره برا ترازا هم اگه مجبوری نشونه خونوادت بدی من یه راهی پیدا کردم واسه من که جواب داد، خیلی سادست اسمش فتوشاپه (:

sent from my iphone using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پارسال یه سریا بودن که سوالا رو حفظ میکردن(از روی کتاب آبی کانون یا زرد کانون) که تراز بالاتری بیارن. هیچ کسی رو به خاطر تراز بالای کانون دانشگاه راه نمیدن.
      یکی از سال بالایی های ما بود که با تراز 5200 رتبش 300 شد

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو سال چهارم فقط سوم و مرور میکنن؟یا دوم هم هست؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزمونای قلم چی هم سال دوم و هم سال سوم رو پوشش میده ولی برنامه ی کانون خیلی سنگین و فشردست. به خاطر همین اگه سال سوم و دوم درسی اختصاصی رو مشکل دارین بهتره همین الان خونده بشه و در طول سال مرور کنید. درس های پیش دانشگاهی خودشون سختن.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad79 نمایش پست ها
      سلام"
      ،منم همین مشکلو داشتم اخرش ب این نتیجه رسیدم ک اصل کنکوره و تراز قلم ب هیچ دردی نمیخوره برا ترازا هم اگه مجبوری نشونه خونوادت بدی من یه راهی پیدا کردم واسه من که جواب داد، خیلی سادست اسمش فتوشاپه (:

sent from my iphone using Tapatalk

خانوادم که نه اونا هم مثل شما میگن تراز مهم نیست ولی خودم وقتی میبینم دوستام ترازای بالا میگیرن اعصابم خورد میشه و میگم اگه به مباحث نرسم و ترازم بیاد پایین باز بدتر میشم.
      ولی همون تقویت نقاط ضعف بهتره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohaa_mad نمایش پست ها
      آزمونای قلم چی هم سال دوم و هم سال سوم رو پوشش میده ولی برنامه ی کانون خیلی سنگین و فشردست. به خاطر همین اگه سال سوم و دوم درسی اختصاصی رو مشکل دارین بهتره همین الان خونده بشه و در طول سال مرور کنید. درس های پیش دانشگاهی خودشون سختن.
      خیلی ممنون از راهنماییتون

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من تموم درس ها رو طبق قلمچی بخوندید و همه درصد هاتونو به یه متوسط خوبی نگه داری که بعدا واست دردسر ساز نشه
      در کنار اون یه وقت اضافه به نقاط ضعف خودتون اختصاص بدید تا درصد خوبی رو بدست یبارید.موفق باشید.
      به اندازه آروزیت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن