خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

یک سوال از دوستانی که از کتاب های فیزیک آقای شهریاری(مبتکران) استفاده کردن

سلام دوستان،ببخشید یکم صورت سوال طولانیه! من برای فیزیک یک بار کلاس کنکور رفتم که البته اصلا معلم خوبی نداشت، ینی واسه من خوب نبود چون من عاشق مفهومی خوندن بودم و اون فقط تکنیکی فیزیک رو میگفت ،یکی بود مثل علی مسعودی حتی به طرز ضایعی سعی میکرد حرکات ایشون رو تقلید کنه! خلاصه که کلاسشو نصفه کاره ول کردم و رفتم سراغ دی وی دی های نیما نوروزی+گاج نقره ای و تا حالا هم تمام دی وی دی های نیما نوروزی رو دیدم و نت برداری هم کردم ازشون که البته اصلا با کتابای گاج حال نمیکردم فکنم مولفاش فیزیک رو ی درس حفظی مثل دینی فرض کردن! و چندوقت پیش هم به پیشنهاد بچه های انجمن کتابای آقای فرید شهریاری رو تهیه کردم و البته که ایشون خودش صاحب سبک هست در درس فیزیک و ازین ترسیدم که جزوه ها و نوت هایی که دارم با کتاب ایشون هماهنگی نداشته باشه وتصمیمی که گرفتم این که دیگه بیخیال جزوه ها و نوت ها و دی وی دی های که دارم بشم و همه رو بذارم کنار و تا کنکور فقط از کتاب درسی+مبتکران استفاده کنم...حالا سوال من از شما دوستانی که تجربه ی کار با این کتاب رو دارید اینه که این کار درستیه و درسنامه ها و تست های کتاب شهریاری انقدر خوب هست که ارزششو داشته باشه که من از اول با سبک ایشون فیزیک رو شروع کنم؟ منظورم ایشون درس رو به خوبی منتقل میکنه یا بهتره اسکلت درس رو ی بار دیگه از رو دی وی دی ها ببینم و بعد شهریاری بخونم؟ واقعا موندم چیکار کنم دیگه... 😣😣

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینکه شما از اول شروع کنید یه اشتباه فاحشه
      بلاخره فیزیک فیزیکه و نوروزی هم مدرس خوبیه.
      نت برداری ها رو ادامه بدید و تکمیل کنید و با مبتکران پیش برید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درکنار همین نت برداری هات فیزیک شهریاری هم بخون هم تستای جون داری داره و هم درس نامه مناسبی..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jarvis نمایش پست ها
      اینکه شما از اول شروع کنید یه اشتباه فاحشه
      بلاخره فیزیک فیزیکه و نوروزی هم مدرس خوبیه.
      نت برداری ها رو ادامه بدید و تکمیل کنید و با مبتکران پیش برید
      دی وی دی هارو یک دور کامل دیدمشون ولی خب قطعا خیلی از تکنیکایی که آقای نوروزی گفته رو الان یادم رفته! منظور من این بود که قبل از خوندن هر مبحث از روی مبتکران قبلش دی وی دی رو هم ببینم بازم یا بیخیال تکنیکا بشم و درسنامه خود مبتکران کافیه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      به هيچ وجه نت برداري هات رو دور نريز..فعلا و تا حدود درصد ٧٠-٨٠ هم كتاب درسي لازم نيس بخوني(بجز پيش دو فصلاي اخر)
      من خودم با گاج بيشتر حال ميكردم فيزيك ٣ شهرياري مبتكران هم گرفتم ولي خوشم نيومد
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فیزیک شهریاری عالیه .زمان بره ولی نتیجش واقعا عالیه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      به هيچ وجه نت برداري هات رو دور نريز..فعلا و تا حدود درصد ٧٠-٨٠ هم كتاب درسي لازم نيس بخوني(بجز پيش دو فصلاي اخر)
      من خودم با گاج بيشتر حال ميكردم فيزيك ٣ شهرياري مبتكران هم گرفتم ولي خوشم نيومد
      اتفاقا اولین کتابی که میخوام باهاش شروع کنم همون فیزیک 3 هست😦 میشه بگید ضعف کتاب کجا بود که خوشتون نیومد؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      فیزیک شهریاری عالیه .زمان بره ولی نتیجش واقعا عالیه
      ینی بیخیال تکنیکای نیما نوروزی بشم و با مبتکران حل تست رو یاد بگیرم به نظر شما؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan20 نمایش پست ها
      درکنار همین نت برداری هات فیزیک شهریاری هم بخون هم تستای جون داری داره و هم درس نامه مناسبی..
      آخه نیما نوروزی خیلی تستارو با تکنیک حل میکنه و پاسخ نامه مبتکران تکنیکی نیست! تناقض پیش میاد اینجوری آخه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      دی وی دی هارو یک دور کامل دیدمشون ولی خب قطعا خیلی از تکنیکایی که آقای نوروزی گفته رو الان یادم رفته! منظور من این بود که قبل از خوندن هر مبحث از روی مبتکران قبلش دی وی دی رو هم ببینم بازم یا بیخیال تکنیکا بشم و درسنامه خود مبتکران کافیه؟
      درسنامه کافیه ولی دیدن دوباره نوروزی رو توصیه میکنم.
      لااقل تو بعضی از مباحث

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      اتفاقا اولین کتابی که میخوام باهاش شروع کنم همون فیزیک 3 هست������ میشه بگید ضعف کتاب کجا بود که خوشتون نیومد؟
      بببن من خودم مدرسه تيزهوشان درس ميخونم و دبيرمون هم مولف سير تا پياز گاجه، يعني از نظر اموزشي مشكلي نداشتم ولي تستاش بنظرم تو بخش تاليفي كه خيلي واقعا شبيه نيس به كنكور،ولي پاسخ نامش عاليه واقعا...ولي خوب بازم بايد با قلق شهرياري ياد بگيري.خوبيش اينه كه فرمول بازي و چيزاي من دراوردي نميگه ولي من خوشم نيومد.اگه خواستي بگو چن صفحه برات نمونه بزارم..

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این بستگی به خودتون داره من ندیدم اینی که می گید رو و نمی تونم در موردش نظر بدم .ولی دوتاش باهم فک کنم براتون سخت باشه چون مبتکران خودش زمان بر هست
      ینی بیخیال تکنیکای نیما نوروزی بشم و با مبتکران حل تست رو یاد بگیرم به نظر شما؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jarvis نمایش پست ها

درسنامه کافیه ولی دیدن دوباره نوروزی رو توصیه میکنم.
      لااقل تو بعضی از مباحث
      سبکاشون فرق داره باهم! اونو چیکارش کنم؟!😦

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      مبتكران واقعا خيلي زمان بر هستش و اقاي شهرياري ميخواد واقعا مفاهيم فيزيك مثل اينكه چرا از خازن استفاده شد و.. اينارو دقيق بگه ولي جوگير نباش سال كنكور..ميخواي چند بزني تو كنكور؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه نیما نوروزی خیلی تستارو با تکنیک حل میکنه و پاسخ نامه مبتکران تکنیکی نیست! تناقض پیش میاد اینجوری آخه
      بهتره زیاد به فرمول ها و تکنیک ها تکیه نکنی...تو خوده پاسخ نامه مبتکران جایی که نیاز باشه فرمول هم گفته...
      من توصیه میکنم فعلا فقط تستای مبتکران رو حل کن و پاسخ تشریحی شو قشنگ نگاه کن اون قسمت هایی که متوجه نشدی درسنامه مبتکران رو بخون

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن