خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خوب یا بد ؟

رأی دهندگان
    14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خوب

7 50.00%
    • بد

7 50.00%
    صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 54
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خود بزرگ بینی ؛ حس خوبیه یا بد ؟

سلام بچه ها ... یه سوال دارم ازتون ... به نظرتون خود بزرگ بینی حس درستیه یا غلطیه ...

به این دلیل این سوال و میپرسم که رفیقای زیادی واسه من اینجوری شدن و این روزا حال و احوال درستی ندارم ...

رفیقایی بودن که هر نو سوالای داشتن حتی اگه خودمم بلد نبودم هرجوری بوده کارشونو راه مینداختم ... رفیقایی داشتم که بسیار زیاد از گند و کثثافت کشیدمشون بیرون ... رفیقای زیادی داشتم که الان به جایی رسیدن و خودشون و بد واسه ما گرفتن ... رفیقایی داشتم که فقط به خاطر چیزایی که داشتم باهام بود و اگه کاریم میکرد واسه دون میپاشید تا کارشو اوکی کنم ... خلاصه من خیلی به رفیقام لطف کردم ... به زبونم میارم چون هیشکی این کارای که واسه فیقاش میکرد کسی نمیکرد روک بگم کلیشون و خودم آدم کردم ... حالا همین آدما رو وقتی تو خیابون میبینم وقتی میخوام باهاشون سلام علیک کنم و احوال بگیرم سرشون و میگیرن بالا و محل نمیزارن ... یا بعضیاشون تازگیا اومدن میگن ساسان کی واسه ما فلان کار و کرد ...

خدا شاهده اگه 5.6 سال پیش میدونستم اینجوری میشه از چتای یاهوم واسشون عکس میگرفم تا سند داشته باشم که چه کارای واسشون نکردم
      یه چیز جالبی هم که هست ... وقتی چیزی و به کسی آموزش دادی بعد اون میاد با ادعا یاده خودت میده خیلی زور داره خداییش
      این اعصاب خوردیم واسه همینه که زیاد از حد سره من اومده و الا همه ی شما از این رفیقای نامرد داشتید ...

خدا شاهده هیچوقت تو روی هیچکدوم نیاوردم و نمیارم ... چون من هیچوقت مثه بقیه نمیشم ... همونی هستم که هستم

سرتونو درد نیارم ... چشین همگی !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرم تو داری خودتو عذاب میدی خب تو خوبی کردی یه نفر نفهمه شعور نداره به جهنم .چیزی از تو که کم نمیشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همینه مشکل ... گفتم شماها هم از این مشکلات داشتید ولی سر من بدبخت زیاد از حد اومده !
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب الان مشکلت چیه باهاشون؟!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برادر
      میدونی چیه، بعضیا دست خودشون نیس که این جورین، پستی تو ذاتشونه، تا بهشون کمک میکنی و هواشونو داری باهات هستن ولی بعد یه مدت میرن با خودشون فک میکنن که طرف عجب آدمی بود که من اینهمه ازش سواستفاده کردم ولی به روش نیاورد! متاسفانه همشو میذارن به پای زرنگی خودشون نه درک و فهم متقابل دوستشون!
      میدونی یه جمله ایی هس که میگه: مشکل از جایی شرو شد که به هر کسی گفتیم چاکرتیم فکر کرد واقعا اربابه!
      به نظرم سعی کن درک بهتری از اطرافیانت داشته باشی.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته اینم نمونه که هنوز دوستانی هستن دور و برم موندن از قدیم ...
      کاش میگفت اربابه ... طرف خودشو روی دست ما جا زده ... ادمایی هستن که باز با این همه میان سمتم تا بهشون اینو میگم میگن اینو نیگا داره منت روی سر ما میذاره ... به نظرتون نباید از رفیق گله کرد ؟ فک کنم از نظر بعضیا رفیق معنی اینو داره که پاشون و بزارن رو سرت برن بالا تو هم جیکت در نیاد !
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اقا ساسان منم همین مشکلو دارم.
      اصلا واست مهم نباشه بالاخره ی روز میفهمن.مهم خودتی وخدا..تومعرفت خودتو ثابت کردی بقیه رو بی خیال.
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میگم فک کنم بد متوجه شدین ... من نیومدم اینجا دردل بهم بدید خودمو مثال زدم ... کلا میخوام این حود بزرگ بینی و تحلیل و تفسیر کنیم !
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بنظرم بعضی موقع ها خوب باشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه بعضی اوقات ؟ من کلا با این مخالفم حتی اگه بازم بعضی جاها درست باشه !
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خوب بعضی موقع ها واقعا خوبه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      البته شاید من معنی خودبزرگ بینی رو خوب درک نکرده باشم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین غروره زیادی هست ... غرور و من خودم قبول دارم ولی این و نه .... مثلا اگه کسی واسه تو کاری کنه بعد واست منت بزاره خوشت میاد ؟

من نمیدونم والا
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      وای ن والا اصلا خوشم نمیاد.ولی خدایی غرور یذره خوبه البته ن خیلی زیادش

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوبه

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن