خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: خوب یا بد ؟

رأی دهندگان
    14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خوب

7 50.00%
    • بد

7 50.00%
    صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      ولی بختیاری هم داریم فک کنم!ینی نداریم؟
      به زبونه خودمون ؟ همون قره قونیا اره معلوم نی مال کجان ...
      ولی نه شیرازیا فارس هسن ... نژاد دیگه نداریم ما

نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      منکه دارم تلف میشم خخخخخخخخخخخخخ
      یه عضو جامعه پرید
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط teenager girl نمایش پست ها
      یه سهال کاملا فنی
      یهو به ذهنم رسید
      هرجاشو میگردم هیجاش فنی نمیبینم
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چشم بصیرت میخواد والتر

بای دو سه تان

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط teenager girl نمایش پست ها
      چشم بصیرت میخواد والتر

بای دو سه تان
      20 مرداد قسمت جدید والتر میاد بعد چشم بصیرت و میبینین

خدافظ
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in

_ ملتفت _

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      غرور به اندازش خوبه اما خود بزرگ بینی خوب نیست.
      سوفی آموندسن از مدرسه به خانه می‌رفت. تکه‌یِ اول راه را با یووانا آمده بود.
      به فروشگاه بزرگ که رسیدند راه‌شان از هم جدا شد. سوفی بیرون شهر زندگی می‌کرد و راهش تا مدرسه دو برابر یووانا بود.
      بعد از باغِ آن‌ها بنایِ دیگری نبود، خانه‌شان انتهای دنیا می‌نمود.

کتابِ دنیایِ سوفی
      نوشته‌ی یوستین گردر
      ترجمه‌ی حسن کامشاد

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ی وختایی خوب ی وختایی بد
      آدم باید ب موقع اش غرور داتشته باشه ب موقع اش نهه
      ولی امان از اون روزی که این دو تا موقع رو اشتباه بگیریم
      رسما همه رو ****** میبریم با خودمممون
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasan2shiraz نمایش پست ها
      سلام بچه ها ... یه سوال دارم ازتون ... به نظرتون خود بزرگ بینی حس درستیه یا غلطیه ...

به این دلیل این سوال و میپرسم که رفیقای زیادی واسه من اینجوری شدن و این روزا حال و احوال درستی ندارم ...

رفیقایی بودن که هر نو سوالای داشتن حتی اگه خودمم بلد نبودم هرجوری بوده کارشونو راه مینداختم ... رفیقایی داشتم که بسیار زیاد از گند و کثثافت کشیدمشون بیرون ... رفیقای زیادی داشتم که الان به جایی رسیدن و خودشون و بد واسه ما گرفتن ... رفیقایی داشتم که فقط به خاطر چیزایی که داشتم باهام بود و اگه کاریم میکرد واسه دون میپاشید تا کارشو اوکی کنم ... خلاصه من خیلی به رفیقام لطف کردم ... به زبونم میارم چون هیشکی این کارای که واسه فیقاش میکرد کسی نمیکرد روک بگم کلیشون و خودم آدم کردم ... حالا همین آدما رو وقتی تو خیابون میبینم وقتی میخوام باهاشون سلام علیک کنم و احوال بگیرم سرشون و میگیرن بالا و محل نمیزارن ... یا بعضیاشون تازگیا اومدن میگن ساسان کی واسه ما فلان کار و کرد ...

خدا شاهده اگه 5.6 سال پیش میدونستم اینجوری میشه از چتای یاهوم واسشون عکس میگرفم تا سند داشته باشم که چه کارای واسشون نکردم
      یه چیز جالبی هم که هست ... وقتی چیزی و به کسی آموزش دادی بعد اون میاد با ادعا یاده خودت میده خیلی زور داره خداییش
      این اعصاب خوردیم واسه همینه که زیاد از حد سره من اومده و الا همه ی شما از این رفیقای نامرد داشتید ...

خدا شاهده هیچوقت تو روی هیچکدوم نیاوردم و نمیارم ... چون من هیچوقت مثه بقیه نمیشم ... همونی هستم که هستم

سرتونو درد نیارم ... چشین همگی !
      به نظر من اينكه توصيف كردين خودبزرگ بيني نيست .تركيبي از بيشعوري و قدرنشناسيه تو زندگي بهم ثابت شده كاري رو رايگان و از دلسوزي انجام ندم شما هم بهتره همين روش رو در پيش بگيرين تا اين مشكل براتون پيش نياد البته افرادي هستن كه با انگيزه هايي كار رايگان انجام ميدن و بازخورد براشون مهم نيست مثل افرادي كه براي رضاي خدا يا حال دل خودشون انجام ميدن و من تحسينشون ميكنم چون دنيا با اين ادما قشنگتره اما خودم از اين دسته نيستم خلاصه برا من بي مايه فطيره
      اما درباره خودبزرگ بيني دو جور ادم داريم افرادي كه توانايي دارن و مغرورن مثلا بعضي دكتر مهندسا واقعا شاخن و بي نهايت مغرور و خود پسند و همين ويژگي باعث پيشرفتشون هم شده و تاثير مثبت داشته من خودم يه كوچولو اينطوريم(يا سعي ميكنم باشم) اما يه عده هستن هيچ ويژگي مثبتي ندارن و فقط خود بزرگ بين و مغرورن و حال بهم زن به نظر ميرسن ريششم تو اينه طرف شكست خوردست اما به خودشم دروغ ميگه و خودشو فرد موفق و بزرگ و بقيه رو از خودش پايين تر ميبينه اين اسيب زاست و فاجعه كه كمم نيستن متاسفانه.

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasan2shiraz نمایش پست ها
      سلام بچه ها ... یه سوال دارم ازتون ... به نظرتون خود بزرگ بینی حس درستیه یا غلطیه ...

به این دلیل این سوال و میپرسم که رفیقای زیادی واسه من اینجوری شدن و این روزا حال و احوال درستی ندارم ...

رفیقایی بودن که هر نو سوالای داشتن حتی اگه خودمم بلد نبودم هرجوری بوده کارشونو راه مینداختم ... رفیقایی داشتم که بسیار زیاد از گند و کثثافت کشیدمشون بیرون ... رفیقای زیادی داشتم که الان به جایی رسیدن و خودشون و بد واسه ما گرفتن ... رفیقایی داشتم که فقط به خاطر چیزایی که داشتم باهام بود و اگه کاریم میکرد واسه دون میپاشید تا کارشو اوکی کنم ... خلاصه من خیلی به رفیقام لطف کردم ... به زبونم میارم چون هیشکی این کارای که واسه فیقاش میکرد کسی نمیکرد روک بگم کلیشون و خودم آدم کردم ... حالا همین آدما رو وقتی تو خیابون میبینم وقتی میخوام باهاشون سلام علیک کنم و احوال بگیرم سرشون و میگیرن بالا و محل نمیزارن ... یا بعضیاشون تازگیا اومدن میگن ساسان کی واسه ما فلان کار و کرد ...

خدا شاهده اگه 5.6 سال پیش میدونستم اینجوری میشه از چتای یاهوم واسشون عکس میگرفم تا سند داشته باشم که چه کارای واسشون نکردم
      یه چیز جالبی هم که هست ... وقتی چیزی و به کسی آموزش دادی بعد اون میاد با ادعا یاده خودت میده خیلی زور داره خداییش
      این اعصاب خوردیم واسه همینه که زیاد از حد سره من اومده و الا همه ی شما از این رفیقای نامرد داشتید ...

خدا شاهده هیچوقت تو روی هیچکدوم نیاوردم و نمیارم ... چون من هیچوقت مثه بقیه نمیشم ... همونی هستم که هستم

سرتونو درد نیارم ... چشین همگی !
      البته اینم باید گفت که خود بزرگ بینی حس نیست

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من ک شدیدا چن وخته دچار خود کم بینی مفرط شدم
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن