خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انتقاد از کانون فرهنگی آموزش(قلم چی)

سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان کنکوری عزیز.
      بنده یه کنکوری هستم که سال95برای اولین بار کنکور دادم و تونستم رتبه ی7000رو کسب کنم اما چون میخواستم برم پزشکی بخونم تصمیم گرفتم که یکسال پشت کنکور بمونم.تو سال اول عضو موسسه ی گزینه دو بودم و اونجا آزمون میدادم و همون طوری که میدونید گزینه دو خدمات مشاوره ای نداره و فقط خدماتش آموزشی هست.شهریور پارسال تصمیم گرفتم که برم کانون و همین کا رو هم کردم و حدودا1.5میلیون هزینه ی آزمون و کتاب و مشاوره و همایش و... شد.از حق نگذریم خدمات آموزشی شون خیلی خوب بود چه از لحاظ سوالات آزمون ها و موارد دیگه اما از لحاظ خدمات مشاوره ای که اسمشو گذاشتن((مشاوره ی ویژه)) بسیار به بنده ظلم شد به طوری که مشاور و پشتیبان بنده آقای م.ی(مشهد-شعبه ی غرب پسران-هفت تیر)کلا2بار حضوری منو خواستند و 3بار هم تماس تلفنی داشتند؟! به نظر شمایی که این تاپیک رو میخونید این حق الناس نیست؟منی که برای مشاوره ی ویژه ی نام نویسی کردم و 220هزار تومن برای این کار هزینه کردم نباید انتظار داشته باشم که مشاورم از لحاظ آموزشی و انگیزشی منو ساپورت کنه؟! من همون موقع میتونستم2برابر همین پول رو بدم و برم زیر نظر بهترین مشاوران
      ((مکتبستان))کار کنم که واقعا درجه یک هستند.متاسفانه این جور بود و تا آخر سال هم ادامه داشت.میدونین قضیه چیه مشاورای کانون یه عده دانشجوی ترم اول و دومی اند که با رتبه های بالا استخدام شدند و اصلا از لحاظ مشاوره ای صلاحیت لازم رو ندارند.
      البته نباید به همه با یک چشم نگاه کرد من هم این تاپیک رو نزدم که بگم کانون بده و کانون رو پیش یه عده کنکوری خراب کنم فقط هدف این بود که به خواهر ها و برادر هایی که سال97کنکور دارن بگم که تو سال کنکور حواستن باشه که کلاه سرتون نره.البته من خیلی پیگیر این موضوع هستم و چندین بار این موضوع رو هم با مدیریت.سرگروه و حتی خود مدیران عالی رتبه ی کانون در تهران در میون گذاشتم که هنوز نتیجه ای نداده.امیدوارم که ثمره ی زحمت های خودمو بگیرم.وکم کاری و ناکارآمدی دیگران تو این نتیجه تاثیر گذار نباشه.ممنونم که حرف های مو رو خوندید.اومیدوارم که در زندگی به هر چی میخواید برسید من که شدیدا امسال به پزشکی مشهد امیدوارم.یاعلی
      ببخشید که یکم طولانی شد...
      لطفا نظراتتون رو برام بنویسید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      همش درست ولي مكتبستان هم اشغاله
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن