خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آیا مطالب عربی یک تا سه بهم مرتبطن؟

سلام دوستان من برای ازمون قلمچی دارم میخونم ولی از عربی یک و دو هیچی یادم نیست ...الان با خوندن عربی سه مشکل خواهم داشت یا ارتباطی بهم ندارن ؟من کتابم جامع خیلی سبزه و تازه میخوام شروع کنم ..میخوام بدونم طبق آزمون پیش بذم از عربی سه بخونم یا نه خودم از همون عربی یک شروع کنم ؟

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liliana6061 نمایش پست ها
      سلام دوستان من برای ازمون قلمچی دارم میخونم ولی از عربی یک و دو هیچی یادم نیست ...الان با خوندن عربی سه مشکل خواهم داشت یا ارتباطی بهم ندارن ؟من کتابم جامع خیلی سبزه و تازه میخوام شروع کنم ..میخوام بدونم طبق آزمون پیش بذم از عربی سه بخونم یا نه خودم از همون عربی یک شروع کنم ؟

دو تا درس اول چرا ولی بقیه کلا فرق داره
      درضمن تحلیل صرفی و شکل جامع هستش ینی ی چیزایی باید بدونی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عربی یک خیلی مهمه حتما باید یاد بگیری

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اكر ميخواي فقط درصد بزني تو قلم چي و كيف كني نياز نيست همون سوم رو بخون اما اگه ميخواي موفق باشي تو كنكور بايد حداقل اين دو سه ماهه بيخيال قلم چي بشي يبار از اول عربيتو بخوني كه تو كنكور بتركوني،شما فرض كن بخواي زبان انگليسي رو از پيش به اول دبيرستان بخوني!اصلا متوجه ميشي مطالبو؟قطعا نميشه زبان (هر زباني)يه فرايند منظم و پله پله هست

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام. کاملا مرتبط هستند. شک نکن. کتاب خیلی خوبی هم انتخاب کردی با همون از اول کتاب شروع کن بخون به ترتیب برو جلو. قلمچی برای عربی اشتباهش اینه که آزمون های تابستون از عربی سوم شروع میکنه. شما به آزمون توجه نکن.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ariyusin نمایش پست ها
      اكر ميخواي فقط درصد بزني تو قلم چي و كيف كني نياز نيست همون سوم رو بخون اما اگه ميخواي موفق باشي تو كنكور بايد حداقل اين دو سه ماهه بيخيال قلم چي بشي يبار از اول عربيتو بخوني كه تو كنكور بتركوني،شما فرض كن بخواي زبان انگليسي رو از پيش به اول دبيرستان بخوني!اصلا متوجه ميشي مطالبو؟قطعا نميشه زبان (هر زباني)يه فرايند منظم و پله پله هست
      اخه این مشاورا میگن ربطی بهم نداره بشین بخون ...پشتیبانا انگار کلا تو باغ نیستن من اومدم شروع کنم دیدم خیلیاش واقعا مرتبطه ...[emoji19]

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط engineer1997 نمایش پست ها
      سلام. کاملا مرتبط هستند. شک نکن. کتاب خیلی خوبی هم انتخاب کردی با همون از اول کتاب شروع کن بخون به ترتیب برو جلو. قلمچی برای عربی اشتباهش اینه که آزمون های تابستون از عربی سوم شروع میکنه. شما به آزمون توجه نکن.
      پس کتابمم کافیه بهمراه خود کتاب؟خیلیا میگن هورفر بهتره من بعد از خریدن خیلی سبز شک کردم چون حجمشم خیلی زیاد نیست خیلی سبز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن