خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

سوال در مورد تعهد وزارت بهداشت

سلام دوستان سوالم این بود اگر من تویک رشته ای به تعهد وزرت بهداشت در بیام و پس این که درسم تو دانشگاه تموم شد... و خواستم در منطقه ای محروم به مدت سه برابر تحصیلم کار کنم ایا انتخاب منطقه محروم (از بین مواردی که در دفترچه امده) به عهده خودمه یا خودشون هرجاکه بگن باید برم؟!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_12345 نمایش پست ها
      سلام دوستان سوالم این بود اگر من تویک رشته ای به تعهد وزرت بهداشت در بیام و پس این که درسم تو دانشگاه تموم شد... و خواستم در منطقه ای محروم به مدت سه برابر تحصیلم کار کنم ایا انتخاب منطقه محروم (از بین مواردی که در دفترچه امده) به عهده خودمه یا خودشون هرجاکه بگن باید برم؟!
      سلام
      همین اول که شما میخوای انتخاب رشته کنی مقابل هر کد رشته های تعهدی یه سری شهر نوشته شده که تو هر کد قبول بشید در نهایت خودشون از بین شهرای مربوط به اون یکیو برات انتخاب میکنن
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      والا حداقل تو دانشگاه ما این شکلیه:
      شما یه لیست داری که بر اساس اولویتت انتخاب می کنی
      دانشگاه بر اساس رتبه ی کنکورتون شروع می کنه اولویت های شمارو نگاه می کنه.اگه اولین دانشجوی تعهد باشی تو اولویت اولتت می افتی.اما اگه بیستمی باشی، ممکنه اولویت اولت پر شده باشه در نتیجه می فرستنت اولویت بعدی.
      خلاصه که رتبه ی کنکور و اولویت شما مهمه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zizo نمایش پست ها
      والا حداقل تو دانشگاه ما این شکلیه:
      شما یه لیست داری که بر اساس اولویتت انتخاب می کنی
      دانشگاه بر اساس رتبه ی کنکورتون شروع می کنه اولویت های شمارو نگاه می کنه.اگه اولین دانشجوی تعهد باشی تو اولویت اولتت می افتی.اما اگه بیستمی باشی، ممکنه اولویت اولت پر شده باشه در نتیجه می فرستنت اولویت بعدی.
      خلاصه که رتبه ی کنکور و اولویت شما مهمه

به نظرتون می ارزه اصلا؟؟ تو رشته ای مثل دارو؟ واینکه اصلا معلوم نیست ۲۱ سال بعد کجاییم چیکار کنیم نمیشه واقعا انصراف داد؟
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Fateme_ نمایش پست ها

به نظرتون می ارزه اصلا؟؟ تو رشته ای مثل دارو؟ واینکه اصلا معلوم نیست ۲۱ سال بعد کجاییم چیکار کنیم نمیشه واقعا انصراف داد؟
      ببینید بستگی به شرایط الانتون داره.مثال بچه های خودمون رو میزنم.اونایی که از شهر زنجان هستن(خود شهر و نه اطراف)تقریبا هیچ کدوم تعهد نزدن.چون رفتن و کار کردن توی روستا براشون یه پله پایین اومدن محسوب میشه.اما اونایی که اصولا از روستاها و اطراف اومدن، با محیط شهرستان های اطراف اشناترن و میدونن که در هر حالت توی شهرستان خودشون میمونن(حالا هر رشته ای که بخونن)، اینا هستن که تعهد میزنن.
      باید در نظر بگیرید که اگر تعهد رو بزنین، شغل آیندتون رو خواهید داشت اما تقریبا هیچ پیشرفتی نمی کنید، همسر اینده تون از همان شهرستان خواهد بود، بچه تون احتمالا در همون شهرستان بزرگ میشه و ..
      در کل من هرگز تعهد وزارت رو نمیزدم اما باز به شرایط خودتون نگاه کنید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

انصراف هم نداره.فرمش رو تو محضر امضا می کنید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اخه من شهرستان چناران خیلی نزدیکمون هست و جزع مناطق محروم تو دفترچه هست و چون روستامون نزدیک همون چناران هست برای کار کردن مشکلی ندارم منتهی میخوام مطمعن شم چناران کار میکنم اگر شهرستان دیگه باشه بدبختم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اخه من شهرستان چناران خیلی نزدیکمون هست و جزع مناطق محروم تو دفترچه هست و چون روستامون نزدیک همون چناران هست برای کار کردن مشکلی ندارم منتهی میخوام مطمعن شم چناران کار میکنم اگر شهرستان دیگه باشه بدبختم
      دانشگاه ما رو که توضیح دادم.بر حسب رتبه ی کنکورتونه.اما ممکنه جاهای دیگه فرق کنه.از تعهدی های دانشگاهی که میخواین برین بپرسین

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دانشگاه ما رو که توضیح دادم.بر حسب رتبه ی کنکورتونه.اما ممکنه جاهای دیگه فرق کنه.از تعهدی های دانشگاهی که میخواین برین بپرسین
      بله دیدم ممنونم از شما لامصب همش ریسکه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      شما که زنجان درس میخونید شهر خوبیه؟!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شما که زنجان درس میخونید شهر خوبیه؟!
      والا اینقدر سرمون شلوغه که به شهر نمیرسیم.در فاصله بین کتابخونه و دانشگاه و خوابگاه اون چیزی که می بینیم اینه:
      شهر قشنگ و تمیزیه.مردمان مهربانی داره.یه ذره برای غ ترک زبان ها سخته اما اگه بگی ترکی بلد نیستی باز هم کارت رو راه میندازن
      اندکی حوصله سر بر هست البته.جای تفریحی نداره.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      والا اینقدر سرمون شلوغه که به شهر نمیرسیم.در فاصله بین کتابخونه و دانشگاه و خوابگاه اون چیزی که می بینیم اینه:
      شهر قشنگ و تمیزیه.مردمان مهربانی داره.یه ذره برای غ ترک زبان ها سخته اما اگه بگی ترکی بلد نیستی باز هم کارت رو راه میندازن
      اندکی حوصله سر بر هست البته.جای تفریحی نداره.
      ممنونم....

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

همه چی به خودتون بستگی داره
      من که آزاد رو ترجیح دادم و زیر بار تعهد نرفتم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انصراف هم نداره.فرمش رو تو محضر امضا می کنید
      انصراف داره ولی باید کل هزینه دانشگاهو تا اون موقع بپردازی
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگه میخوای تعهد بزنی فقط دارو و دندون بزن
      چون بدون تخصص هم خوبن
      ولی خب دوستان گفتن هیچ پیشرفتی نخواهید داشت
      من خودم تو یک شهرستان به شدت محروم زندگی میکنم
      ولی دوست ندارم تا اخر اینجا بمونم
      شما به خودتون نگاه کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن