خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 106
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سری کتابای نردبام رو نگاهی بندازید، مولفاشون از بهترینان . ریاضی استاد کیوان و شفیع زاده !( دیگه حرفی نباید جلوی این دو نفر از ریاضی زده بشه. ) و زیستشون هم تالیف ماز هست.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pHysicist نمایش پست ها
      سری کتابای نردبام رو نگاهی بندازید، مولفاشون از بهترینان . ریاضی استاد کیوان و شفیع زاده !( دیگه حرفی نباید جلوی این دو نفر از ریاضی زده بشه. ) و زیستشون هم تالیف ماز هست.
      نردبام هنوز موجود نشدن
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      شما که فارغ از تحصیلید دیگه چجوری از کتابایه دوره جدید اطلاع دارید من گاجو استفاده نکردم نطر بدو خوبی نمیگم باسه شیمیش ولی اینجور که شما تو همه تاپیکا دارید سنگ شیمی گاجو به سینه مییزنید معلومه که خودتونن صرفا جهت تبلیغات اومدین
      خخ نه بابا شما هر کتابی دوس داری و باش حال میکنی بگیر ... من میگم واسه شیمی بچه ها سراغ کتابای حجیم نرن .یه کتاب با حجم معقول رو بگیرن تمومش کنن بعد برن سراغ یه منبع تکمیلی...
      من فارغ از زندگیم رفیق ...
      باشه از این به بعد من تو هیچ تاپیک منبعی شرکت نمیکنم
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش تو که کلا منتظری فعلا یچی بگیر بخون تا شهریاری کتاب چاپ کنه یه قرن میکشه درضمن گاجو استفاده نکردم باس شیمی ولی مطمعنم اینی هم که تو از خیلی و مبتکران بد گفتی نیست

فیزیک با هیچی دیگه حال نمیکنم فقط فرید جون
      نه معلومه ک بد نیست مگه میشه بد باشن..عالین .. فقط نگران حجمشونم
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.
      ویرایش توسط Dean : 11 آبان 1396 در ساعت 22:24

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه داداش اشتب منظورتو متوجه شدم بابا دیگه انصافا کسی که میخواد تو تجربی پزشگی قبول شه نباس به حجم کتاب نگاه کنه و برتسه با برنامه پیش بره خیلی راحتسال تموم نشده کتابو تموم میکنه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها

فیزیک با هیچی دیگه حال نمیکنم فقط فرید جون
      نه معلومه ک بد نیست مگه میشه بد باشن..عالین .. فقط نگران حجمشونم
      فیزیک خودمن اگه شهریاری چاپ کنه میگیرمش ندیدمش ولی خیلی تعریفشو شنیدم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه داداش اشتب منظورتو متوجه شدم بابا دیگه انصافا کسی که میخواد تو تجربی پزشگی قبول شه نباس به حجم کتاب نگاه کنه و برتسه با برنامه پیش بره خیلی راحتسال تموم نشده کتابو تموم میکنه

اره ولی به این فکر کن که اگه منبع اولت کم حجم تر باشه به جای یه منبع تکمیلی میتونی دو تا منبع تکمیلی کار کنی...

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فیزیک خودمن اگه شهریاری چاپ کنه میگیرمش ندیدمش ولی خیلی تعریفشو شنیدم
      کتابای فرید شهریاریو باید چشم بسته خرید... فرید عشخخه عشخ خخخ

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین منابع که خودمم ازشون استفاده میکنم(به توصیه بهترین دبیرای تیزهوشان).....
      فیزیک:از نظر درسنامه خیلی سبز....تستای جوندار نشر الگو.....منتها نردبام خیلی سبزم خوبه
      شیمی:فقط و فقط گاج(خیلی سبزو و.....الکی اسم در کردن)
      حسابان:نشر الگو و دیگر هیچ
      هندسه:خیلی سبز
      واسه دروس عمومی فقط خیلی سبز.....
      ویرایش توسط mahdi8500 : 25 آبان 1396 در ساعت 22:02

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi8500 نمایش پست ها
      بهترین منابع که خودمم ازشون استفاده میکنم(به توصیه بهترین دبیرای تیزهوشان).....
      فیزیک:از نظر درسنامه خیلی سبز....تستای جوندار نشر الگو.....منتها نردبام خیلی سبزم خوبه
      شیمی:فقط و فقط گاج(خیلی سبزو و.....الکی اسم در کردن)
      حسابان:نشر الگو و دیگر هیچ
      هندسه:خیلی سبز
      واسه دروس عمومی فقط خیلی سبز.....
      دقیقا هیچ کدوم از اینا که گفتی رو نگرفتم :dd
      فیزیک : گاج نقره ای
      شیمی : نشرالگو
      هندسه : نردبام
      حسابان : خیلی سبز - گاج
      |:

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اقا بخام بهت معرفی کنم...
      من خودم فیزیک میکرو گاج میزنم.سطحش خوبه.حاشیه نداره.خیلی تستای طبقه بندی شده ایی داره.
      شیمی بازرگان(مبتکران) که دیگه عالیه.کسی چیز دیگه ایی بهت بگه مطمئن باش ضعف داره.تونستی شیمی 3ش هم پیدا کن بزن.هنوز توب از نیومده با توجه ب اخرین اماری ک دارم.
      ادبیات دوتا معرفی میکنم بت.یا میتونی مبتکران بگیری.تستاش کمه و خب سطح بالا هستن.یا میتونی خیلی سبز بگیری.رو قرابت معنایی خیلی زوم کرده خیلی سبز.تستاش سطحشون بالاس و تنوعش زیاده...من خودم مبتکرانو پیشنهاد میکنم.
      هندسه رو من خودم نشر الگو میزنم.خیلی سطحشون خوبه.گاج نقره ایی هم خوبه.قلم چی هم خوبه.اما بین گاج و قلمچی یدونشو بگیر سطحشون یکسانه تغریبا.
      حسابان رو یا گاج بگیر.یا مهرو ماه.یا نشر الگو.من هنوز هیچکدومو نگرفتم.ولی تعریف گاج رو شنیدم.
      زبان فقط و فقط مبتکران شهاب اناری.
      عربی فقط و فقط میکرو گاج
      دینی که الان فقط خیلی سبزش اومده.من پیشنهاد میکنم نگیری چون ب درد نمیخوره.اگه کتاب تست خوب بخاد بیاد همون میکرو گاجه.که احتمالا میزارن سال دوازدهم،دهم و یازدهم و دوازدهمو یکی میکنن... احتمالا
      خب دیگه چی مونده.... اممم امار هم قلمچیش خوبه.اگر میخای بخری البته....
      دیگه همین دیگه امیدوارم ب کارت بیاد
      tell me about phyyyyyyysiiiiiiiicsssssssss
      ^_^

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MIS_REIHANE نمایش پست ها
      اقا بخام بهت معرفی کنم...
      من خودم فیزیک میکرو گاج میزنم.سطحش خوبه.حاشیه نداره.خیلی تستای طبقه بندی شده ایی داره.
      شیمی بازرگان(مبتکران) که دیگه عالیه.کسی چیز دیگه ایی بهت بگه مطمئن باش ضعف داره.تونستی شیمی 3ش هم پیدا کن بزن.هنوز توب از نیومده با توجه ب اخرین اماری ک دارم.
      ادبیات دوتا معرفی میکنم بت.یا میتونی مبتکران بگیری.تستاش کمه و خب سطح بالا هستن.یا میتونی خیلی سبز بگیری.رو قرابت معنایی خیلی زوم کرده خیلی سبز.تستاش سطحشون بالاس و تنوعش زیاده...من خودم مبتکرانو پیشنهاد میکنم.
      هندسه رو من خودم نشر الگو میزنم.خیلی سطحشون خوبه.گاج نقره ایی هم خوبه.قلم چی هم خوبه.اما بین گاج و قلمچی یدونشو بگیر سطحشون یکسانه تغریبا.
      حسابان رو یا گاج بگیر.یا مهرو ماه.یا نشر الگو.من هنوز هیچکدومو نگرفتم.ولی تعریف گاج رو شنیدم.
      زبان فقط و فقط مبتکران شهاب اناری.
      عربی فقط و فقط میکرو گاج
      دینی که الان فقط خیلی سبزش اومده.من پیشنهاد میکنم نگیری چون ب درد نمیخوره.اگه کتاب تست خوب بخاد بیاد همون میکرو گاجه.که احتمالا میزارن سال دوازدهم،دهم و یازدهم و دوازدهمو یکی میکنن... احتمالا
      خب دیگه چی مونده.... اممم امار هم قلمچیش خوبه.اگر میخای بخری البته....
      دیگه همین دیگه امیدوارم ب کارت بیاد
      میدونی چیه انتخاب منبع یه چیزیه که برا هر شخص متفاوت با شخص دیگس.....
      باید دید با کدوم میتونی انس بگیری...
      من همه دروس تخصصیم تو طول سال نشر الگوه....(منتها شیمی رو هنوز نگرفتم....پیشنهادیم که دادم از طرف دبیرا بوده نه خودم)تو تابستون قراره یه سری کتابای جدید بگیرم که اصل کاریه اون موقعس....
      حالا بازم با خودتونه.....منتها تستای خیلی سبزو نشر تفاوت چندانی باهم ندارن به قوله یکی از دوستان همشون از یه کرباسن

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi8500 نمایش پست ها
      میدونی چیه انتخاب منبع یه چیزیه که برا هر شخص متفاوت با شخص دیگس.....
      باید دید با کدوم میتونی انس بگیری...
      من همه دروس تخصصیم تو طول سال نشر الگوه....(منتها شیمی رو هنوز نگرفتم....پیشنهادیم که دادم از طرف دبیرا بوده نه خودم)تو تابستون قراره یه سری کتابای جدید بگیرم که اصل کاریه اون موقعس....
      حالا بازم با خودتونه.....منتها تستای خیلی سبزو نشر تفاوت چندانی باهم ندارن به قوله یکی از دوستان همشون از یه کرباسن
      نمیدونم چرا اصن خیلی سبزو.. قبول ندارم سطحش الکی و بیخود بالاس ب نظرم.از وقتی بخش مکانیک کلاس نهمش ایراد پیدا کردم دیگه نگرفتم ازش چیزی ولی واقعا تستای فیزیک تجربی دهم نشر الگو رو نمیتونی با خیلی سبز مقایسه کنی.ب شدت سطح بالاتری داشته.
      و خب!اره همشون سرو پا ی کرباسن
      ینی میخای تابستونم تست یادهم بزنی بار!؟
      ^_^

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تقریبا آره.....
      اگه کتابای پایه (منظورم جامعه دهم و یازدهم )بیاد بیرون اونارو تهیه میکنم میزنم چون نمیخوام سوالام تکراری باشه....
      در ثانی من برا سال دهم اصلا هیچ تستی نگرفتم به جز تست فیزیک میکرو چیزه دیگه ای نزدم حداقل اونارم یه تمرینی بکنم.....
      هر چند یه چیزی که هست دبیرامون جزوه هاشون کامل و جامعه از فیزیک گرفته تا شیمی و حسابان همشون عالین. یعنی به نوعی از نظر درسنامه لبریز میشی اسم کلاس نهمو آوردی لرزه به تنم افتاد....خدا چقد با این بخش زیستش من مشکل داشتم
      ویرایش توسط mahdi8500 : 26 آبان 1396 در ساعت 00:02

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      باع نهم زیست داشت!؟من خو فقط حفظش کردمو بس مکانیک داشت!مکانیک! یادم نمیره هیچوقت
      و اره منم هیچ تست دهمی نزدم.هیچی.هیچی.و عین ی کوالا تو گل گیر کردم تابستونمم دیگ میزارم فقط دهم.چون ی شدت سنگینه.هوف.... سال دیگ هم نهایی.هم کنکور.هم بدون تعطیلی... کلا صافیم صاف
      ^_^

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن