خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره اميركبير ميشه دو تا مهندسي دو رشته كرد ولي شريف فقط يه مهندسي و يه علوم پايه ميشه معدل بالا شدن تو علوم پايه شريف يكم سخته

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ُسلام!!!
      اميدوارم ايام به كامتون باشه..
      دوست من!!!من خوشبختانه يا بدبختانه شريفي هستم.ترم 3 مهندسي عمران..
      به نظر من به توانايي هاي خودت نگاه كن.!!الان دانشكده كامپيوتر شرط گذاشته جز 10 در صد معدل برتر دانشگاه بايد بشي براي انتقالي به ce.
      ce رشته اي هستش كه خواهان زياد داره و امسال در صورتي كه 60 نفر گرفته بود ولي به خاطر تغيير رشته ها و المپيادي ها،بيشتر از 60 نفر گرفتن.
      ترم 1 دانشگاه بايد محكم درس بخوني تا رياضي 1 رو بالا بگيري..تقريبا تو ترم 1 دانشگاه شريف رياضي 1 براي اكثر بچه يه ذره سخته...ولي بايد از تمام نبوغت تو ميانترم استفاده كني..
      بگذريم..نظر كلي من اينه كه اگه اين هدف رو داري كه تغيير رشته بدي بايد رشته اي انتخاب كني كه ملو باشه.مثلا فيزيك يا مواد.البته پشت لابي قشنگ و زيبا cs خيلي موندن........بايد خيلي تلاش كني ولي شدني هستش.مي توني cs(علوم كامپيوتر) هم بري و گزينه خوبي هستش!
      موفق باشي.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melika_melika نمایش پست ها
      اره اميركبير ميشه دو تا مهندسي دو رشته كرد ولي شريف فقط يه مهندسي و يه علوم پايه ميشه معدل بالا شدن تو علوم پايه شريف يكم سخته
      سلام! امكان خوندن دو مهندسي موجوده و شما مي توني ماينور كني.شرطش اينه كه 21 واحد رو بايد از رشته دوميت پاس كني..م

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Civil نمایش پست ها
      سلام! امكان خوندن دو مهندسي موجوده و شما مي توني ماينور كني.شرطش اينه كه 21 واحد رو بايد از رشته دوميت پاس كني..م
      من ٦ سال پيش كنكور دادم نميشد 21 واحد غيرمشترك؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Civil نمایش پست ها
      ُسلام!!!
      اميدوارم ايام به كامتون باشه..
      دوست من!!!من خوشبختانه يا بدبختانه شريفي هستم.ترم 3 مهندسي عمران..
      به نظر من به توانايي هاي خودت نگاه كن.!!الان دانشكده كامپيوتر شرط گذاشته جز 10 در صد معدل برتر دانشگاه بايد بشي براي انتقالي به ce.
      ce رشته اي هستش كه خواهان زياد داره و امسال در صورتي كه 60 نفر گرفته بود ولي به خاطر تغيير رشته ها و المپيادي ها،بيشتر از 60 نفر گرفتن.
      ترم 1 دانشگاه بايد محكم درس بخوني تا رياضي 1 رو بالا بگيري..تقريبا تو ترم 1 دانشگاه شريف رياضي 1 براي اكثر بچه يه ذره سخته...ولي بايد از تمام نبوغت تو ميانترم استفاده كني..
      بگذريم..نظر كلي من اينه كه اگه اين هدف رو داري كه تغيير رشته بدي بايد رشته اي انتخاب كني كه ملو باشه.مثلا فيزيك يا مواد.البته پشت لابي قشنگ و زيبا cs خيلي موندن........بايد خيلي تلاش كني ولي شدني هستش.مي توني cs(علوم كامپيوتر) هم بري و گزينه خوبي هستش!
      موفق باشي.
      بسیار ممنون ... نظرم هم روی یکی از این دو رشته است ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)