خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Question سوالات ترکیبی

سلام بکس
      دوتا سوال دارم
      من میام یه فصل دوم و خوب میخونم بعد میام شروع میکنم تستاشو بزنم ولی تو سوال , صورت سوال از فصلیه ک خوندم 3 تا گزینش برای فصلایی که هنوز نخوندم و فقط یه گزینش از فصلیه ک خوندم این جورِی میشه که نمی زنم و ازش رد میشم حالا من باید چیکار کنم یعنی تا یه گزینه مثلا مال سه سوم بود باید شروع کنم فصل سه رو بخونم ؟؟!(خب اینجوری وقت آدم میره(از فصلی ک هنوز تستارو نزدم باید یه فصل دیگرو شروع کنم) یا مارک دارش کنم بزارم بعد عید بزنم که همرو خوندم؟؟ اینجوریم میترسم بعد عید وقت نکنم
      - این سوال از دینیه :d
      آقا برای پیام آیات باید پیامشو حفظ کرد ؟؟ لعنتی اصن تو یادم نمیمونه , من گاج میخونم یه درسو میخونم فرداش هرچی پیام آیات نوشته یادم میره احساس میکنم خیلییی زیاده پیاماش برای یه آیه چهار خط
      پیشاپیش مرسییی
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

ویرایش توسط moja78 : 13 مرداد 1396 در ساعت 13:47

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moja78 نمایش پست ها
      سلام بکس
      دوتا سوال دارم
      من میام یه فصل دوم و خوب میخونم بعد میام شروع میکنم تستاشو بزنم ولی تو سوال , صورت سوال از فصلیه ک خوندم 3 تا گزینش برای فصلایی که هنوز نخوندم و فقط یه گزینش از فصلیه ک خوندم این جورِی میشه که نمی زنم و ازش رد میشم حالا من باید چیکار کنم یعنی تا یه گزینه مثلا مال سه سوم بود باید شروع کنم فصل سه رو بخونم ؟؟!<br>خب اینجوری وقت آدم میره(از فصلی ک هنوز تستارو نزدم باید یه فصل دیگرو شروع کنم) یا مارک دارش کنم بزارم بعد عید بزنم که همرو خوندم؟؟ اینجوریم میترسم بعد عید وقت نکنم
      - این سوال از دینیه :D
      آقا برای پیام آیات باید پیامشو حفظ کرد ؟؟ لعنتی اصن تو یادم نمیمونه , من گاج میخونم یه درسو میخونم فرداش هرچی پیام آیات نوشته یادم میره احساس میکنم خیلییی زیاده پیاماش برای یه آیه چهار خط
      پیشاپیش مرسییی
      برا دینی باید ایاتشو حفظ کنی چون پیام ایه از روی ایه استنباط ممیشه معمولا با توجه به معنی و متن کتاب میشه ب مفهوم پی برد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اصن پیام آیه یعنی چی ؟
      یعنی مثلا هرجا تو آیه حق دیدیم یعنی <هدف مند> و <درست> ؟ خب اگه این جوری باشه پس چهارخط مفوم گاج برای هر آیه چیه ؟
      مرسی از جوابت
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اره ی چیزی تو همین مایه ها ببین اول هر درس ی تعداد ایه هست مثلا درس روزه ایاتی درباره روزه وجود داره یکیش رابطه روزه با تقواست حالا طراح میاد همین ایه رو میده بعد میگه با کدوم حدیث ارتباط داره یا مثلا با کدوم بخش درس
      یا مثلا تو ایه ، خدا کار 1 و 2 و 3 رو انجام میده بعد میگه ان الله علی کل شی قدیر تو باید بفهمی به خاطر کار 1 و 2 و 3 خدا به خودش گفته توانا ینی باید ایاتشو حفظ کنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن