خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post وقت کم برای خواندن دروس

به نام خدا
      باسلام ،خدمت تمامی دوستان عزیز .
      سوالی داشتم اینکه خواستم ببینم طول سال تحصیلی چجوری درس خوندین (به غیر از خواندن برای تست و آزمون و...)منظورم همان تکالیف مدرسه است که به ما گفته میشه که دروس هر روز برای همان روز است و سعی براین باشدتکالیف یا ... در همان روز تمام شود. ولی من بیشتر مواقع با این مشکل روبه رو بودم و شاید خیلی خوب نتوانستم دروس را مطالعه کنم. چون من یک
      مدرسه عادی نیستم و همیشه 2 بعد از ظهر تعطیل میشویم. و باتوجه به خستگی و ... من به زور دروس همان روز را تمام میکردم.
      ووقتی برای مطالعه بیشتر و تست زنی و....نمیشد . اگه راهنمایی کنید و طرز مطالعه تون رو بیان کنید ممنون میشم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مدرسه رو جدی نگیرید
      به جز امتحان نهایی ها هیچ چیز هیچ چیز مهم نیست
      البته هیچ چیز درسی که معلم سر کلاس میده نمیشه
      ولی تکالیف و امتحاناش و حتی حاظر بودن سر کلاس مهم نیست
      حالا مدرستون که تموم شد میفهمید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیرمون در اومد
      مدرسه لعنتی پنج دقیقه صبح دیرمی رسیدی زنگ می زدن اولیا بیان و اجازه سر کلاس رفتن نمی دادن ،اجازه غیبت نداشتیم،تو همه برنامه های مدرسه اعم از آوردن مربی بهداشت که توصیه کنه مسواک بزنین و آوردن ناظر منطقه که بیاد چرت و پرت بگه و... هم باید حضور کامل به هم می رسوندیم و به دقت به سخنانشون گوش می دادیم حق نداشتیم توی اون مدت کتاب دست بگیریم درس بخونیم....
      بله،اینجوری بود.
      بزرگترین اشتباه زندگیم مدرسه رفتن سال چهارم بود.
      اگه مدرسه ت خوبه،سرکلاس حواستو جمع کن هرچی می شنوی رو یاد بگیر.خونه که اومدی اگه آموزش حسابی تو مدرسه داری روزی دو سه ساعت هم بخونی حله.دوستای من مدرسه شون خوب بود تا ساعت شش خیلی روزا مدرسه بودن بعد که می اومدن دیگه نهایتش روزی چهارساعت می خوندن ولی همه رتبه های عالی آوردن.البته روزای تعطیل رو نه ده ساعت می خوندن.
      تو هم خیلی نگران روزایی که مدرسه هستی نباش.برنامه اون روزاتو سبک بچین خودتم نگران نکن.همون چیزی که سرکلاس از معلم خوب یاد بگیری خودش بهترین پشتوانه واسه کنکوره.اینو از منی بشنو که سال چهارم برای انسانی درس نخوندم و هرچی سر جلسه نوشتم از چیزایی بود که تو مدرسه ی خوب سال اول تا سومم یاد گرفته بودم.
      اگر هم مدرسه ت بده که یه لحظه هم تردید نکن.یا عوضش کن برو مدرسه عالی یا غیرحضوری بگیر و خلاص.مدرسه متوسط وضعیف کاری جز گندزدن به کنکور دانش آموز نمی کنه.از اونورم مدرسه عالی هفتاد درصد کار رو انجام می ده و سی درصد کار رو دانش آموز باید انجام بده.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه از همون روز اول وقتی سر کلاس هستین خوب گوش بدین حتی ساعت ۶هم بیاین خونه بازم میتونین ی مرور نیم ساعته به درسا داشته باشین
      اگه هم براتون ممکن نیست هیچ....
      طبق برنامه آزمون پیش برین و به کیفیت توجه داشته باشین حتما.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamran_parsa نمایش پست ها
      به نام خدا
      باسلام ،خدمت تمامی دوستان عزیز .
      سوالی داشتم اینکه خواستم ببینم طول سال تحصیلی چجوری درس خوندین (به غیر از خواندن برای تست و آزمون و...)منظورم همان تکالیف مدرسه است که به ما گفته میشه که دروس هر روز برای همان روز است و سعی براین باشدتکالیف یا ... در همان روز تمام شود. ولی من بیشتر مواقع با این مشکل روبه رو بودم و شاید خیلی خوب نتوانستم دروس را مطالعه کنم. چون من یک
      مدرسه عادی نیستم و همیشه 2 بعد از ظهر تعطیل میشویم. و باتوجه به خستگی و ... من به زور دروس همان روز را تمام میکردم.
      ووقتی برای مطالعه بیشتر و تست زنی و....نمیشد . اگه راهنمایی کنید و طرز مطالعه تون رو بیان کنید ممنون میشم.
      مدرسه تقریبا تو دیواره
      مگه امتحان مهمی بخوان بگیرن
      معدل پیش دانشگاهیم نمیدونم چند شد اصلا

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مدرسه=فقط نهایی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن