خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ollare نمایش پست ها
      مواقع زیادی داشتم که دوست داشتم بیام انجمن اما وقتی چشمم میخورد به عنوانا، تاامروزدیگه نیومدم.
      زیست الگوبهتره یا ایکیو؟؟ درسنامه فگوزیست بهتره یا ....

باید افسوس خورد و***** به سیستم اموزشی
      آفرین به تو اصلا این انجمن داره مسیرو اشتباه می ره تایپک های رفع اشکال کم ولی تایپک های حاشیه ای هزار تا

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rahaz نمایش پست ها
      خوندن زیاد و پیوسته یه کتاب غلط خودش بزرگترین حماقته
      تست های بیشتر و بیشتر بزن اما تست های غلط یه کتاب اشتباهی باشه چی؟!
      انتخاب درست منبع از بزرگترین ومهمترین تصمیم گیریاست
      اصل مطلب شما که درگیر حواشی و وسواس و وقت تلف کردن رو منابع نباشیم کاملا صحیح
      اما بی اهمیت جلوه دادن منبع کار نادرستیه
      بازار پر از کتاب های بی ارزش شده کسی که اطلاعی نداشته باشه و بدون تحقیق منبع و انتخاب کن
      میشه همونی که با کلی خوندن اخر به جایی نمیرسه
      اصلا قبول ندارم حرفاتو بالای 90 درصد کتابا خوبند و باهاشون می شه درصد خوب آوردش بعضی کتاب ها آشغال اند مثل فاگوزیست در ضمن وظیفه ما تو سال کنکور خواندن زیاد هستش نه این که بریم کتاب بخریم بگیم این خوبه اون یکی بده

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina.sina نمایش پست ها
      برادر من خواهر من بس است دیگر تا کی می خواهیم بهم بگیم این کتاب رو بخونی 70 می زنی این یکی را بخونی 20 می زنی باور کنید این که ما ها انقدر رو منابع حساس شدیم باعث شده این موسسات کنکوری فعال باشند که برای کتاب دینی هم کتاب تست داریم هم کتاب تست برای تیزهوشان هم کتاب آزمون هم کتاب جمع بندی یا این که موسسه های کنکوری به خاطر سود بیشتر کتاب های جمع بندی شون صفحه هاش از کتاب های اصلی شون بیشتر می شه
      تا کی می خواهیم انقدر درگیر اسم ها باشیم باور کنید تو بابل تو روستاهاش طرف با آبی کانون رتبه تک می شه حالا چه برسه به کتابای بهتر پس بهتر نیست انقدر ذهن خودمون رو مشغول این همه اسم کتاب نکنیم و پر قدرت درس مون رو شروع کنیم

یادتون باشد که کنکور جاده درازی هستش ما باید به اطراف جاده توجه نکنیم که همون حواشی هستند چون اگر خدا نکرده توجه کنیم می ریم قاطی باقالیا

در کوی نیک نامی ما را گذر ندادند گر تو نمی‌پسندی تغییر کن قضا را
      دوست عزیز واقعا ممنون که یه تایپیک زدی و این موضوع رو بر دوستان روشن کردی چون شاید خیلیا درگیر این شدن و تهش اصلا به خودشون زحمت ندن که بقیه رو متوجهش کنن ولی من معتقدم 90 درصد بدبختی کنکوریا همین توجهشون به این حواشیه و اینکه موسسه ها و انتشاراتم از این سو استفاده میکنن قسم میخورم اگه سال بعد میموندم نه یه کلاس نه حتی یه ازمون نمیرفتم و حتی کتاب کمک اموزشی هم نمیگیرفتم و فقطو فقط دو تا کتاب یکی بر ریاضی یکی عربی کهخودم امتحانشون کردمو انتخاب میکردم بقیش فقط و فقط و فقط کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی.بخدا که این حقیقت محضه.مرسی بزرگوار که این رو باز کردی.پاینده باشی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      دوست عزیز واقعا ممنون که یه تایپیک زدی و این موضوع رو بر دوستان روشن کردی چون شاید خیلیا درگیر این شدن و تهش اصلا به خودشون زحمت ندن که بقیه رو متوجهش کنن ولی من معتقدم 90 درصد بدبختی کنکوریا همین توجهشون به این حواشیه و اینکه موسسه ها و انتشاراتم از این سو استفاده میکنن قسم میخورم اگه سال بعد میموندم نه یه کلاس نه حتی یه ازمون نمیرفتم و حتی کتاب کمک اموزشی هم نمیگیرفتم و فقطو فقط دو تا کتاب یکی بر ریاضی یکی عربی کهخودم امتحانشون کردمو انتخاب میکردم بقیش فقط و فقط و فقط کتاب درسی کتاب درسی کتاب درسی.بخدا که این حقیقت محضه.مرسی بزرگوار که این رو باز کردی.پاینده باشی
      خواهش می کنم البته کتاب درسی +تست کنکور

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط just.do.it.now نمایش پست ها
      دقیقا تست فقط خود کنکورای اخیر...کاری که من انجامش ندادم و واقعا یکی از افسوس های بزرگیه که هنو دارم

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دقیقا تست فقط خود کنکورای اخیر...کاری که من انجامش ندادم و واقعا یکی از افسوس های بزرگیه که هنو دارم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یا خوده خوووودا خودت مُرادشو بده...

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

همچین با غلظت نوشتی کارد به استخون رسیده که با خودم گفتم چی شده باز

این مسائل طبیعیه عزیز! ، کاریش هم نمیشه کرد!

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

همچین با غلظت نوشتی کارد به استخون رسیده که با خودم گفتم چی شده باز

این مسائل طبیعیه عزیز! ، کاریش هم نمیشه کرد!
      داداش خودت هم درباره بعضی منابع زیادی جو می دادی
      ولی بی شوخی می گم انجمن به جای مسائل درسی فقط شده این که این کتاب خوبه اون یکی کتاب بده بسه دیگه کارد به استخوان رسید

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      ممنون از توضیحاتتون

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داداش خودت هم درباره بعضی منابع زیادی جو می دادی
      ولی بی شوخی می گم انجمن به جای مسائل درسی فقط شده این که این کتاب خوبه اون یکی کتاب بده بسه دیگه کارد به استخوان رسید
      درود

بحث انتخاب منابع قوی و غنی جو دادن نیست عزیز ، اینکه یه دانش آموز برای هر درسی سخت گیری کنه و بخواد n تا منبع انتخاب کنه و وسواس به خرج بده این درست نیست و همون مصداق کارد به استخون رسیدن شماست که گفتی

چه عرض کنم والا داداش ...

موفق باشید

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      درود

بحث انتخاب منابع قوی و غنی جو دادن نیست عزیز ، اینکه یه دانش آموز برای هر درسی سخت گیری کنه و بخواد n تا منبع انتخاب کنه و وسواس به خرج بده این درست نیست و همون مصداق کارد به استخون رسیدن شماست که گفتی

چه عرض کنم والا داداش ...

موفق باشید
      ممنون از شما دوست شکیبا

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ممنون از شما دوست شکیبا
      خواهش میکنم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به شخصه معتقدم در صورت حذف کنکور سراسری نصفی از مردم بیکار می شن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فقط عاشق اون کسانی هستم که دو کامنت موافق و مخالف رو لایک میکنه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن