خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مهم: ریاضی آفبا یا ونوس؟ (لطفا نظر بدید)

سلام خدمت همه کنکوریای عزیز

راستش قصد تهیه دی وی دی داشتم بعدش خواستم بین موسسه آفبا یا ونوس برای درس ریاضی یکی رو انتخاب کنم. صادقانه‌تر بگم دست دوم این دوتا موجود هست و میشه نصف قیمت بخرم.

الان مسئله اصلیم اینجاست به عنوان مثال «احتمال» رو ونوس توی 17 دی وی دی و تقریبا 20 ساعت گفته اما آفبا احتمال رو توی 2 دی وی دی و حدود 3-4 ساعت گفته!
      یا مباحثی دیگه مثل مشتق و کاربرد مشتق، مال آفبا کلا 6 دی وی دیه و حدود 10 ساعت آموزش اما ونوس 28 دی وی دی و حدود 30 ساعت آموزش.

سوال اصلی که برام ایجاد شده اینه که آیا ریاضی آفبا پاسخگو هست؟ من سطح ریاضیم متوسطه و نمره مدرسه‌م 18 و درصدم توی آزمون 20% هست. الان لطفا نگید کتاب بخوون فقط یا حرف آخر، کنکو آسان است و...! کتاب‌ها رو دارم و حرف آخر یا کنکور آسان است یا پر پرواز و... نمی‌خوام و در واقع سوالم از شما عزیزانی که دی وی دی آموزشی برای درس ریاضی استفاده کردید اینه «آفبا بخرم یا ونوس؟ و اینکه آفبا کم کاری نکردن توی آموزش؟»

ممنون از همه شما عزیزان.

* مثلا شیمی مصلایی یکم کم کاری کرده توی آموزش (آفبا) اما رادمان‌مهر (ونوس) بیشتر گفته و بعدش بری تست بزنی نتیجه بهتری میگیری.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که عضو بشی کانال هردو و از استاداش نمونه تدریس ببینی و خودت انتخاب کنی چون مثلا برای من لحن درس دادن و طرز بیان استاد دادبام تو ونوس بهتر از استاد مویینی تو افباست این کار سلیقه ای هستش البته اینم بگم یه پسر دیگه هم هست کنار استاد مویینی اسمش شروینه تستارو اون جواب میده و تضمین میکنم هیچی نمیفهمی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      بهترین کار اینه که عضو بشی کانال هردو و از استاداش نمونه تدریس ببینی و خودت انتخاب کنی چون مثلا برای من لحن درس دادن و طرز بیان استاد دادبام تو ونوس بهتر از استاد مویینی تو افباست این کار سلیقه ای هستش البته اینم بگم یه پسر دیگه هم هست کنار استاد مویینی اسمش شروینه تستارو اون جواب میده و تضمین میکنم هیچی نمیفهمی
      شروین دیگه نیست افبا رفته رایان
      اونی که شما دیدی قدیمی هست
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      دمت گرم عزیز یه مورد دیگه هم انداختی یادم! یکی دیگه هم بهم گفت گاها توی آفبا تپق میزنن یا چونکه دو نفرن می‌پرن توی حرف هم و همین تدریس 2 نفره مشکل ساز میشه.

** در مورد کانال و نمونه دیدن این کار کردم اما همون احتمال یا مشتق که مثال زدم، هر دو چندتا تست حل کردن و نهایتا چند سطر توضیح که قابل قبول به نظر می‌رسیدن جفت! اما سوالی که پیش میاد اینه حین تدریس هم به همین شکله؟ آفبا کم کاری نکردن یا ونوس زیادی وقت آدم بگیرن؟

در واقع دنبال یه دی وی دی آموزشی هستم من به 35-40% آمادگی برسونه توی مباحث و بعدش خودم تست کار کنم و مسلط بشم. (منظورم اینه انتظار ندارم با دیدن دی وی دی و چهارتا تست به بالای 60-50% برسم؛ بلکه می‌خوام دی وی دیه قشنگ و کنکوری درس داده باشه و بعدش با تلاش بیشتر خودم مسلط بشم و اگر دی وی دیه این تسلط بهم بده یعنی با دیدنش برسم به 50% و یا بیشتر خب بسیار عالیه!)

منتظر نظرات سایر دوستان هستم.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      شروین دیگه نیست افبا رفته رایان
      اونی که شما دیدی قدیمی هست
      این پکیجی که قراره بخرم مدرس‌هاش علی مقدم نیا و سروش موئینی هستن و سال 95 هم تهیه شدن. (فکر کنم از جدید منظورتون همین پکیج باشه)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین یه مثال برات میزنم هرچی کنکور اسان ریخته ونوسم جمع کرده حجم دی وی دی هاشون بالاس زمان و انرژی زیادی هم می خواد. افبا هم گفتن شروین رفته و اقای مقدم نیا اومده و ندیدم هیچ نمونه ای ازش ولی اگه وقت و حوصله زیادی داری ونوس بگیر و به گفته خودشون دی وی دی هارو ببینی تست لازم نیست که کاملا اشتباهه بازم میگم تاپیکای زیادی در این مورد هست اونارم نگاه کن بعد تصمیم بگیر توصیه میکنم تدریس بابک ساداتم (موسسه رایان) ببینی من با روش تدریسش خیلی حال میکنم ولی بازم تصمیم گیر نهایی خودت هستی خوب پرس و جو کن بعد بگیر و اینم بدون به گفته تمام رتبه ها و مشاورا 30 % یادگیری و 70% تست هست تو ریاضی و فیزیک

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

کسی دیگه ندیده دی وی دی ریاضی آفبا یا ونوس؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K0nKur نمایش پست ها
      Up

کسی دیگه ندیده دی وی دی ریاضی آفبا یا ونوس؟
      سلام
      معمولا برای ریاضی افبا و حرف اخر رو پیشنهاد میکنن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حرف آخر میگن خیلی شفاهی درس و داده و سر جلسه کنکور آدم کم میاره باهاش!

پس آفبا بهتر از ونوسه؟ آخه می‌ترسم آفبا کم کاری کرده باشن!! (مشتق و کاربرد مشتق توی 10 ساعت آموزش؟ کمه به نظر!)

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K0nKur نمایش پست ها
      سلام خدمت همه کنکوریای عزیز

راستش قصد تهیه دی وی دی داشتم بعدش خواستم بین موسسه آفبا یا ونوس برای درس ریاضی یکی رو انتخاب کنم. صادقانه‌تر بگم دست دوم این دوتا موجود هست و میشه نصف قیمت بخرم.

الان مسئله اصلیم اینجاست به عنوان مثال �احتمال� رو ونوس توی 17 دی وی دی و تقریبا 20 ساعت گفته اما آفبا احتمال رو توی 2 دی وی دی و حدود 3-4 ساعت گفته!
      یا مباحثی دیگه مثل مشتق و کاربرد مشتق، مال آفبا کلا 6 دی وی دیه و حدود 10 ساعت آموزش اما ونوس 28 دی وی دی و حدود 30 ساعت آموزش.

سوال اصلی که برام ایجاد شده اینه که آیا ریاضی آفبا پاسخگو هست؟ من سطح ریاضیم متوسطه و نمره مدرسه‌م 18 و درصدم توی آزمون 20% هست. الان لطفا نگید کتاب بخوون فقط یا حرف آخر، کنکو آسان است و...! کتاب‌ها رو دارم و حرف آخر یا کنکور آسان است یا پر پرواز و... نمی‌خوام و در واقع سوالم از شما عزیزانی که دی وی دی آموزشی برای درس ریاضی استفاده کردید اینه �آفبا بخرم یا ونوس؟ و اینکه آفبا کم کاری نکردن توی آموزش؟�

ممنون از همه شما عزیزان.

* مثلا شیمی مصلایی یکم کم کاری کرده توی آموزش (آفبا) اما رادمان‌مهر (ونوس) بیشتر گفته و بعدش بری تست بزنی نتیجه بهتری میگیری.
      داداش اونوس نگیر من خودم ونوس داشتم هم حجمش خیلی زیاده هم محمد مهربان جوری درس میده که واسه دانش اموز تجربی اصن بدرد نمیخوره مگه خیلی قوی باشی منکه دی وی دی های ونوس بهم هیچ کمکی نکرد ولی ریاضی الا خوبه (امینی راد) استفاده کنی ضرر نمیکنی هم حجم مطالبش قابل قبوله هم تستای ده سال قبلم حل میکنه افبا هم خیلی خوبه هر کدومو دوست داشتی نگاه کن در کل بگم سمت ونوس نرو همش تبلیغاته من دارم و تجربه کردم که میگم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام من میگم افبا چون تعداد ساعتش کمه من خودم dvd داشتم ولی چون زیاد بود برام خسته کننده بود

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من میگم کتاب ریاضی بخون مثالشو حل تمرین خود کتاب مرجعه

بعدم برو سراغ کتابای معروف

گاج نقره ای
      خیلی سبز
      مهروماه

کتابای جدید نیاز ب تصحیح دارن اما اینا ثابت شده ان

در ضمن دی وی دی فقط پول الکی دادنه...من تو عمرم از همین ی کار پشیمون شدم مث ...چون نمی ارزه

ونوس اصلا مفت نمی ارزه..مال تجربی نیس...اصلا درس نمیده ی نمودارنشون میده میره ی 400 تا تست حل میکنه اگه دفعه دوم خودت بخوای حل کنی میمونی توش ...چون روشش مال تجربی نیس
      چون دبیرش مال تجربی نیس
      مال کسیه که ریاضی بلد باشه با این مرور کنه..مثلا کسی ک 5 سال رفته کلاس زبان با اونی ک تو مدرسه خونده فقط, فرق داره..واس همین تو انگلیسی خیلی جلوعه..دی وی دی ونوس هم ب درد این مدل ادما میخوره

کلا دی وی دی = هدردادن زمان و فراموشی روش های مرجع

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.ss نمایش پست ها
      داداش اونوس نگیر من خودم ونوس داشتم هم حجمش خیلی زیاده هم محمد مهربان جوری درس میده که واسه دانش اموز تجربی اصن بدرد نمیخوره مگه خیلی قوی باشی منکه دی وی دی های ونوس بهم هیچ کمکی نکرد ولی ریاضی الا خوبه (امینی راد) استفاده کنی ضرر نمیکنی هم حجم مطالبش قابل قبوله هم تستای ده سال قبلم حل میکنه افبا هم خیلی خوبه هر کدومو دوست داشتی نگاه کن در کل بگم سمت ونوس نرو همش تبلیغاته من دارم و تجربه کردم که میگم
      یه دنیا ممنون از راهنماییت عزیز

پس با توجه به نظر بچه‌ها تصمیم گرفتم آفبا بگیرم! چون به نظر ونوس زیاده‌گویی کرده باشه ولی همچنان این ترس هست که آفبا کم کاری کردن D:

ممنون از همه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      من میگم کتاب ریاضی بخون مثالشو حل تمرین خود کتاب مرجعه

بعدم برو سراغ کتابای معروف

گاج نقره ای
      خیلی سبز
      مهروماه

کتابای جدید نیاز ب تصحیح دارن اما اینا ثابت شده ان

در ضمن دی وی دی فقط پول الکی دادنه...من تو عمرم از همین ی کار پشیمون شدم مث ...چون نمی ارزه

ونوس اصلا مفت نمی ارزه..مال تجربی نیس...اصلا درس نمیده ی نمودارنشون میده میره ی 400 تا تست حل میکنه اگه دفعه دوم خودت بخوای حل کنی میمونی توش ...چون روشش مال تجربی نیس
      چون دبیرش مال تجربی نیس
      مال کسیه که ریاضی بلد باشه با این مرور کنه..مثلا کسی ک 5 سال رفته کلاس زبان با اونی ک تو مدرسه خونده فقط, فرق داره..واس همین تو انگلیسی خیلی جلوعه..دی وی دی ونوس هم ب درد این مدل ادما میخوره

کلا دی وی دی = هدردادن زمان و فراموشی روش های مرجع
      متوجه حرف و نظرت هستم عزیز. یه عده‌ای بودن 2-3 سال پیش انتظار داشتن با دی وی دی (خصوصا اون موقع کنکور آسان است) و با حل 20 تا تست بیان 100% بزنن

دنبال اونطور چیزی نیستم، بیشتر دنبال یه دی وی دی هستم که من بندازه رو روال، یعنی وقتی بعد دیدن دی وی دی رفتم سراغ گاج یا مهر و ماه (کتابایی که دارم D لازم نباشه با درسنامه یا کلی از تست‌هاش کلنجار برم. بیشتر مرور کنم درسنامه و برم سراغ تست‌ها و ونوس هم گویا زیاده‌گویی کرده و دبیرشم آره، خصوصا آقای دادبام اختصاصی برای ریاضی‌ها درس داده و بعضی جاها فقط به تجربیا اشاره می‌نه (مثل ترکیبیات و..)!

ولی ترسم این بود چون آفبا مثلا مشتق و کاربرد مشتق توی 10 ساعت گفته (به سختی این بخش‌ها واقف هستید) یه موقع ناقص نباشه و وقتم به قول شما هدر بره و 0 بشینم پا کتاب‌ها

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم ترجیح میدم از کتاب استفاده کنم تا دی وی دی ! ولی خب هیچی حضور در کلاس با یه معلم خوب نمیشه !!
      بهترین کتاب برای آموزش هم ریاضیات تجربی خیلی سبزه (البته به نظر من !!!!)
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن