خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K0nKur نمایش پست ها
      متوجه حرف و نظرت هستم عزیز. یه عده‌ای بودن 2-3 سال پیش انتظار داشتن با دی وی دی (خصوصا اون موقع کنکور آسان است) و با حل 20 تا تست بیان 100% بزنن

دنبال اونطور چیزی نیستم، بیشتر دنبال یه دی وی دی هستم که من بندازه رو روال، یعنی وقتی بعد دیدن دی وی دی رفتم سراغ گاج یا مهر و ماه (کتابایی که دارم D لازم نباشه با درسنامه یا کلی از تست‌هاش کلنجار برم. بیشتر مرور کنم درسنامه و برم سراغ تست‌ها و ونوس هم گویا زیاده‌گویی کرده و دبیرشم آره، خصوصا آقای دادبام اختصاصی برای ریاضی‌ها درس داده و بعضی جاها فقط به تجربیا اشاره می‌نه (مثل ترکیبیات و..)!

ولی ترسم این بود چون آفبا مثلا مشتق و کاربرد مشتق توی 10 ساعت گفته (به سختی این بخش‌ها واقف هستید) یه موقع ناقص نباشه و وقتم به قول شما هدر بره و 0 بشینم پا کتاب‌ها
      درسته
      بذار ی چیزی بهت بگم..احتمال ونوس حدود 21 ساعت بود یا 19 ساعت اونم با دادبام ..من ک چیزی ازش نفهمیدم نصفه ولش کردم

پیوستگی و مجانب مهربان هم حدود 23 25 تا دی وی دی بود هرکدوم حدود 1 :30 یا دو ساعت ... اما چیزی یادت نمیده ینی ونوس هم واسه دیدن دی وی دی باید بلد باشی و بری سمتش
      پولشم که خدا تومن

افبا سروش مویینی بود و علی مقدم ک جفتشون کتاب دارن اگه میبینی ب درد نمیخوره نگیر
      بابک سادات هم ن

من اگه امسال خدایی ناکرده پشت کنکور بمونم دستم اومده ریاضی چکار کنم
      و سمت هیچی جز کتاب اصلی واسه یادگیری و هیچی جز یکی دوتا کتاب اثبات شده واسه تثبیت, نمیرم

اگ از سال 90 هم شروع ب تست زنی کنی میشه 12 تا کنکور واسه ریاضی...کمه؟؟

اینقدر وسواس نشو تصف تابستون رفته
      اشتباه همه سال اول گیر دادن ب دی وی دی و کتاب و کدوم خوبه و ... ایناس.
      تو اصل مطلبو ببر جلو بعدش اینقد خودت تجربه میگیری ک لازم نیس در این مورد مشورت کنی

در کل دی وی دی مخالفم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام خدمت همه کنکوریای عزیز

راستش قصد تهیه دی وی دی داشتم بعدش خواستم بین موسسه آفبا یا ونوس برای درس ریاضی یکی رو انتخاب کنم. صادقانه‌تر بگم دست دوم این دوتا موجود هست و میشه نصف قیمت بخرم.
      برا ریاضی بجا وقت گذاشتن رو دی وی دی همون کلنجار بری با تستای کنکور بهتره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      درسته
      بذار ی چیزی بهت بگم..احتمال ونوس حدود 21 ساعت بود یا 19 ساعت اونم با دادبام ..من ک چیزی ازش نفهمیدم نصفه ولش کردم

پیوستگی و مجانب مهربان هم حدود 23 25 تا دی وی دی بود هرکدوم حدود 1 :30 یا دو ساعت ... اما چیزی یادت نمیده ینی ونوس هم واسه دیدن دی وی دی باید بلد باشی و بری سمتش
      پولشم که خدا تومن

افبا سروش مویینی بود و علی مقدم ک جفتشون کتاب دارن اگه میبینی ب درد نمیخوره نگیر
      بابک سادات هم ن

من اگه امسال خدایی ناکرده پشت کنکور بمونم دستم اومده ریاضی چکار کنم
      و سمت هیچی جز کتاب اصلی واسه یادگیری و هیچی جز یکی دوتا کتاب اثبات شده واسه تثبیت, نمیرم

اگ از سال 90 هم شروع ب تست زنی کنی میشه 12 تا کنکور واسه ریاضی...کمه؟؟

اینقدر وسواس نشو تصف تابستون رفته
      اشتباه همه سال اول گیر دادن ب دی وی دی و کتاب و کدوم خوبه و ... ایناس.
      تو اصل مطلبو ببر جلو بعدش اینقد خودت تجربه میگیری ک لازم نیس در این مورد مشورت کنی

در کل دی وی دی مخالفم
      ** نه منبع تست زیاد هست، به عنوان مثال همین کنکورها که شما گفتی، یه آموزش تکمیلی هم خواستم کنارش باشه

خب پس هیچ! میرم سراغ کتاب کمک درسیا اول کار و اگرم شد پک کامل آفبا میگیرم 250 تومن (دست دوم - اورجینال)

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دی وی دی آفبا گرفتم! نتیجه ش اینجا اعلام می‌کنم (نه اینکه بخوام با اسپم تاپیک بیارم بالا! چون فردا نتایج کنکور میاد ممکنه برای کلی از بچه ها سوال بشه! که دی وی دی چی بگیرن و شاید این تاپیک باعث بشه یه نفر تصمیم بهتری بگیره!)

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممکنه این تاپیک توی هیاهوی نتایج کنکور گم بشه! اما آفبا که استفاده کردم به این شکله:

توضیحات آفبا مناسبه نه بیشتر و میشه گفت با اتکا به دی وی دی‌ها تقریبا غیر ممکنه به درصد خوبی برسید! به این خاطر که توضیحات آفبا خلاصه هست و تست کافی حل نمی‌کنه در نتیجه این دی وی دی‌ها شما رو اگر 20% باشید به 40% می‌رسونه نهایتا و بقیه ش تست زنی خودتونه.

از چگونگی ونوس بی‌اطلاع‌ام!

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی موسسه حرف آخر خوبه؟از لحاظ تکنیک و مفهوم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها
      ریاضی موسسه حرف آخر خوبه؟از لحاظ تکنیک و مفهوم
      حرف آخر بیشتر از اینکه مفهومی باشه تکنیکیه، از کانالشون چندتا نمونه ببین شاید پسندیدی ولی نمیشه خیلی بهش اتکا کرد توی بعضی مباحث.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شمابرای فیزیک وشیمی حرف اخرو داشتین؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من از دی وی دی های ونوس برای ریاضی هم استفاده کردم باید بگم دی وی دی های استاد مهربان خیلی خوب ولی شامل مباحثی مثل احتمال نمیشه اونا برای اقای دادبام هست که من خوشم نمیاد از تدریسشون ولی استاد مهربان عالی هستن و تعداد دی وی دی هاشون کمتر هست مثلا مثلثات هشت تا....

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

راستش قصد تهیه دی وی دی داشتم بعدش خواستم بین موسسه آفبا یا ونوس برای درس ریاضی یکی رو انتخاب کنم. صادقانه‌تر بگم دست دوم این دوتا موجود هست و میشه نصف قیمت بخرم.

الان مسئله اصلیم اینجاست به عنوان مثال �احتمال� رو ونوس توی 17 دی وی دی و تقریبا 20 ساعت گفته اما آفبا احتمال رو توی 2 دی وی دی و حدود 3-4 ساعت گفته!
      یا مباحثی دیگه مثل مشتق و کاربرد مشتق، مال آفبا کلا 6 دی وی دیه و حدود 10 ساعت آموزش اما ونوس 28 دی وی دی و حدود 30 ساعت آموزش.

سوال اصلی که برام ایجاد شده اینه که آیا ریاضی آفبا پاسخگو هست؟ من سطح ریاضیم متوسطه و نمره مدرسه‌م 18 و درصدم توی آزمون 20% هست. الان لطفا نگید کتاب بخوون فقط یا حرف آخر، کنکو آسان است و...! کتاب‌ها رو دارم و حرف آخر یا کنکور آسان است یا پر پرواز و... نمی‌خوام و در واقع سوالم از شما عزیزانی که دی وی دی آموزشی برای درس ریاضی استفاده کردید اینه �آفبا بخرم یا ونوس؟ و اینکه آفبا کم کاری نکردن توی آموزش؟�

ممنون از همه شما عزیزان.

* مثلا شیمی مصلایی یکم کم کاری کرده توی آموزش (آفبا) اما رادمان‌مهر (ونوس) بیشتر گفته و بعدش بری تست بزنی نتیجه بهتری میگیری.
      به نظرم آفبا رو تهیه کن. خیلی خوبه
      مقدم نیا درسنامه رو میگه و سروش مویینی تست حل میکنه. من یکی دو قسمتش رو دیدم واقعا عالی بود

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دست دوم که هیچ رایگانشم میشه گیر آورد
      صرف فیلم دیدن جواب نمیده حتما باید دست به قلم شد فقط همون سوالای کنکورای گذشترو دست به قلم شی خودت حل کنی کنکور اقلا 60 میزنی

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.ghn نمایش پست ها
      شمابرای فیزیک وشیمی حرف اخرو داشتین؟
      نه! اما فیزیک سادات (آفبا) رو دیدم به همراه فیزیک یحیوی (ونوس) که به نظرم آفبا بیشتر توضیح داده و تستی ضعیف تره (میزان ساعات آموزش کمتر و معقول تر) اما ونوس بیشتر تستی گفته با میزان ساعت بیشتر! به طور کلی اگه بخوام پیشنهاد کنم فیزیک یحیوی ونوس بهتره.

در مورد شیمی هم مصلایی آفبا واقعا کم کاری کرده! در حد نکته گفتن هست پکیجش! (بجز پیش 2 که خوب درس داده واقعا) اما رادمان مهر ونوس بهتره درس دادنش هرچند اونقدر ها نکته نمیگه گاها!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن