خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 138 از 138 نخستنخست ... 38128137138
    نمایش نتایج: از 2,056 به 2,059 از 2059
    1. Top | #2056
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin8878 نمایش پست ها
      بنظرتون از بین مکانیک امیرکبیر، تهران،شریف کدوم یکی بهتره؟؟؟
      بیزحمت با ذکر دلیل
      شریف
      خارج از کشور بخوای بری از شریف بهتر برمیدارن(البته من از یه استاد دانشگاه شنیدم)

2. Top | #2057
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشید کنکوریهای96 عزیز...

امسال هم مثل پارسال در جهت راهنمایی پروسه مهم انتخاب رشته در خدمت شما عزیزان هستیم ,و شخصا تجربه خودمو در اختیارتون میذارم

نکات مهم زیر حایز اهمیت هست:

1.حتما بخش پیوستها+فصل اول و دوم دقیق مطالعه شود و اگر ابهامی وجود داشت در این تایپک پرسیده شود و سوالاتی که در دفترچه شماره یک و دو وجود دارد پاسخ نخواهیم داد

2.ترتیب علاقه مندی رشته و دانشگاه بستگی به شرایط خاص داوطلب بوده وبر اساس شرایط فرد که مطلع هست انجام می پذیرد و فقط ترتیب راهنمایی های ما صرفا یه پیشنهاد خواهد بود

3.بازار کار رشته های دانشگاهی رو حتما حتما خودنون از افراد متخصص این رشته ها تحقیق کنید..(لازم به اگاهی بچه های ریاضی پیج اینستاگرام دانشگاه صنعتی امیرکبیر از چند روز قبل رشته های موجود دانشگاه خودشو داره معرفی میکنه و میتونید مستقیم با دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته ها صحبت کنید)

4.در ضمن اعضای عزیز انجمن بهتره بجای ایجاد تایپکهای جداگانه انتخاب رشته سوالات خودتونو همین تایپک بپرسید+از پرسیدن و سوالات اسپم و حواشی بپرهیزید(از جمله علت کاهش ظرفیت حق خوری و سهمیه ایثارگران و...)+سوالات مربوط به اپلای و تحصیلات خارج از کشور رو از انجمن مربوطه اپلای بپرسید

5.در ضمن دفترچه نیمسال اول بدون ازمون دانشگاه ازاد تا اواسط هفته بعد و دفترچه نیمسال اول با ازمون دانشگاه ازاد تا نهایت دو هفته بعد منتشر میشود
      6.در ضمن تمامی سوالات با جزییات و غیر تکراری باشه مثلا رتبه(کشوری+منطقه یا سهمیه ایثارگران) کدوم شهر و گروه ازمایشی هستین..حتما گفته شه..کدوم دانشگااها مدنظره روزانه شبانه ظرفیت مازاد پیام نور و پردیس....دقیق بگید
      +
      اعضای زیر حتما در این تایپک به سوالات شما عزیزان پاسخ میدن

@artim
      @-AMiN-
      @Ali.N
      @dorsa20
      @a.z.s
      @rezagmi
      @alilord
      وبقیه اعضای انجمن که در زمینه مطلع و اگاهی کامل دارن

آخ آخ ببخشید من دیر دیدم اینو!من دیدم پیام خصوصی زیاد شده هامعذرت میخوام.حیف حیف،امیدوارم کسی از "اپن دی" دانشگاه ها به بچه ها اطلاع داده باشه!ببخشید بازم!کسی سوال راجع به دانشگاه تهران داشت تا جاییکه بدونم در خدمتم،یا آدمشو معرفی میکنم بهتون

3. Top | #2058
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو انتخاب رشته دو اولویت اولم رو دارو سازی زدم که احتمال قبول شدنم زیاد هست ولی الان پشیمون شدم ,اولویت های پایین تر رو نمیشه رفت به جاش؟؟؟ یعنی تغییر داد

4. Top | #2059
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      روانشناسی رروانشناسی عملی نداره دوستان واسه پیام نور؟

صفحه 138 از 138 نخستنخست ... 38128137138

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن