خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چاره ی کار من!

سلام
      ویرایش توسط NahalMehr : 03 مهر 1397 در ساعت 13:41

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      علاقه خودتو بهتر بشناس ::::: اصلن به رشته خاص ... یا حتی دانشگاه خاص ... یا شهر خاص .... یا حتی شرایط خاص واسه تحصیل و ادامه زندگیت فکر کردی ...... !؟! :::: هدفتو خوب بشناس راه بهتر مشخص میشه :::

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نابغه کنکور سراسری رستگار رحمانی 6 سال بعد اینکه فارغ التحصیل شد کنکور تجربی داد.
      معدلت 20 بوده یعنی خنگ نیستی خوبی و میتونی خیلی خوب باشی
      سعی کن امسال که کنکور میدی درسایی که واقعا نمیفهمی رو کلاس بری چون وقتت زیاده
      حالا اگه یه مشاور هم داشته باشی چه بهتر چون فکر میکنم که خودکار درس نمیخونی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NahalMehr نمایش پست ها
      سلام
      من تازه عضو شدم و مشکلی داشتم
      من متولد بهمن سال 1375 هستم
      سه بار کنکور دادم و منطقه 2 هستم
      کنکور اول سال 94 با رتبه 3000 منطقه و 6000 کشور
      کنکور دوم سال 95 با رتبه 4100 منطقه و9300 کشور
      کنکور سوم سال 96 با رتبه ی ؟؟؟ احتمال قبولیم 50 درصده
      سال اول نمیدونستم چجوری باید بخونم و همینجور پراکنده میخوندم یا نمیخوندم. بعد عید بهتر خوندم
      سال دوم کمتر از همیشه خوندم حتی بعد از عید
      سال سوم هم که خیلی بد
      با معدل دیپلم 20
      من توی دبیرستان درسم خوب بود و نمیدونم چرا سال کنکور خوب نخوندم
      از نظر خانواده هم مشکلی ندارم و اونا توی سرم نمیزنن که تو سه بار کنکور دادی!اتفاقا همراهتن
      حالا چنتا فکر واسه من بجود اومده
      اگه برم یه رشته ی عادی میترسم که پشیمون بشم و خانوادم هم میذارن 1 سال دیگه بخونم اگه امسال قبول نشم
      و اگه من سال بعد کنکور بدم از همکلاسیام 3 یا 4 سال بزرگترم
      و اینکه چیکار کنم که مثل 3 سال قبل نشه
      من تنبل نبودم ولی مشکل اعصاب داشتم و قرص مصرف میکنم چون بابام اسکیزوفرنیه و اختلال فکری دارم ولی در ظاهرم مشخص نیست و مثل یک انسان عادی هستم فقط ذهنی مشکل دارم
      لطفا اگه قصد همفکری دارین کامنت بذارین
      ببین این تصمیمی نیست که کسی بخواد بهت بگه باید خودت انتخاب کنی.
      اولا اونکه از هم کلاسی هات بزرگتری اصلا مشکل خاصی نیست یعنی اصلا مشکل نیست. این روز ها همه پشت کنکوری اند شما چطور؟
      دوما شما خودت خاک خورده ی این راهی می دونی پشت کنکور موندن کار خیلی سختیه ؛ یعنی شما درسته وقت بسیار بیشتری داری اما بازدهی ات کمتره دلیلش هم خنگ بودن نیست دلیلش خستگیه، تکراره، نیاز به تفریحه و ورود به مرحله بعدی زندگیه و ...
      بعدش شما مشخصا یه بیماری داری و یه سری مشکلات خاص که باید بهشون توجه کنی.
      نظر من اینه که تمام این عوامل رو امتیاز دهی کنی و عقل و احساس رو با هم به کار بگیری.
      موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      با معدل 20 فارغ التحصیل شدی . اون موقع تونستی الانم میتونی .
      3 سال از بقیه بزرگتری ... بعد من بعد از سالها میخوام کنکور بدم عین خیالمم نیست
      ببین ته دلت چی میخوای . خدا رو شکر خانوادت حمایتت میکنن . اگه قراره مثل خیلی ها بری دانشگاه ولی ته دلت حسرت پزشکی داشته باشی توصیه میکنم روی تصمیماتت خوب فکر کنی ...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه خونواده و اطرافیان حمایتت میکنن پس فقط خودت میمونی که تصمیم بگیری ... به نظرم چند روز امتحان کن ببین میتونی درس بخونی و واقعا میخوای با سالای قبل تفاوت داشته باشی یا نه ؟ اگه اره خب بمون ولی اگه میدونی اول هر سال این انرژی رو داشتی اما چند هفته بعد بی تفاوت شدی به نظرم دانشگاه بهتره ...
      این تاپیک رو پیدا کن شاید کمکت کنه پشت کنکور ماندن یا نماندن ? + دلایل

همیشه آخر هر چیز خوب می شود ... اگر نشد ...
      ... بدان هنوز آخر آن نرسيده است . ( چارلی چاپلین )

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کاملا معلومه که تو استعداد و تواناییشو داری.چون قبلا رتبه هات خوب بوده مو با معدل 20 فارغ التحصیل شدی.تنها چیزی که میمونه آمادگی خودت از لحاظ روحی و تلاش و اراده ست.قطعا با داشتن همه این شرایط دلیلی نیست که موفق نشی!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز منم مثل شما چندین ساله دارم کنکور میدم و خداروشکر سال به سال رتبه م بهتر شده ولی پزشکی نیاوردم ولی منم مثل شما امسال 50 50 امکان قبولی هست ولی اگه پزشکی ندارم بازم میخونم تا قبول بشم خیلیا هستن که سنشون از منو شما بیشتره حتی لیسانس و فوق دارن ولی دوباره میان کنکور میدن.اصلا ناامید نشین با توجه به معدل تون معلومه دانش آموز قابلی هستید.سعی کنید همیشه با یه روانشناس در ارتباط باشید .امید وارم خبر موفقیتت رو بشنوم.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نترس میشی هم کلاسی های ما هم سنیم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باید اراده کنی بخدا همه چی ارادس هوشش 1درصد کاره
      معدل هیچ ربطی ب کنکور نداره هم یک معدل بیست میتونه رتبه بدی بیاره هم یک معدل 12 وبرعکس
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      علاقه خودتو بهتر بشناس ::::: اصلن به رشته خاص ... یا حتی دانشگاه خاص ... یا شهر خاص .... یا حتی شرایط خاص واسه تحصیل و ادامه زندگیت فکر کردی ...... !؟! :::: هدفتو خوب بشناس راه بهتر مشخص میشه :::
      حقیقتا من به هیچ رشته ای علاقه ندارم و خانوادگی اینجور هستیم
      ولی وارد هر رشته ای بشیم بهش علاقه مند میشیم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درستشم همینه
      اگه با یه اراده قوی ، با جدیت و درست درس بخونید و به خدا توکل کنید قبول میشید
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      این یعنی اینکه :
      ++ کمی بهتر خودتو بشناس
      ++ کمی بهتر رشته های دانشگاهی رو بشناس

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آلان تو دانشگاه ها مخصوصا پزشكي همه بزرگن يه تعدادي هستن دانش اموز قوي كه سال اول قبول شدن ولي خيلي ها هم سال هاي دوم سوم چهارم پنجمشونه
      پسر خاله منم بعده ٦ سال پزشكي قبول شد حتي اين وسط سربازي هم رفت اومد بازم كنكور داد
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مديسا نمایش پست ها
      آلان تو دانشگاه ها مخصوصا پزشكي همه بزرگن يه تعدادي هستن دانش اموز قوي كه سال اول قبول شدن ولي خيلي ها هم سال هاي دوم سوم چهارم پنجمشونه
      پسر خاله منم بعده ٦ سال پزشكي قبول شد حتي اين وسط سربازي هم رفت اومد بازم كنكور داد
      سن بالای کی بودیم ما؟؟؟
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن