خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دانشجو معلم نداریم اینجا کلا؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دانشجوی فرهنگیان اینجا کسی هست؟

4. Top | #19
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من سال 92 کنکور دادم . خیلی از دوستام با رتبه های خیلی خوبی رفتن دانشگاه فرهنگیان . بابای منم خیلی اصرار داشت که انتخابش کنم اما به چند دلیل انتخاب نکردم که برات مینویسم دلایلم رو . چند تا از دوستام رفتن دانشگاه فرهنگیان زاهدان که خیلی براشون کویت بود . ینی فقط زاهدان که بودن و میرفتن کلاس چادر میپوشیدن ولی کرمان که بودن که خیلی راحت بودن و مانتو شلواری بودن و اساتیدشون هم نسبت به کرمان کمتر سختگیر بودن
      اما دوستام که کرمان موندن همیشه و همه جا دارن چادر میپوشن و اداره و دانشگاه هم خیلی سختگیری میکنه واسشون اما با وجود همه ی اینا راضین میدونی چرا ؟ چون از همون اول تحصیل اگه اشتباه نکنم ماهی 200 یا 300 تومن بهشون حقوق میدن و بعد از تموم شدن درسشون هم فرستاده میشن به اون روستاهایی که دانشگاه واسشون تعیین میکنه و حقوقی تقریبا 1500 به بالامیگیرن . عیدی بهشون میدادن . سفرهای زیارتی با هزینه های خیلی ناچیز میبرنشون. اینا اطلاعاتی بود که من داشتم
      حالا چرا من انتخاب نکردم چون من از چادر پوشیدن خوشم نمیاد و مطمئن باش اگه دختر باشی و قبول بشی تا موقعی که مراحل گزینشت تکمیل بشه باید چادر بپوشی . چون از اول تحصیل تا پایانش و حتی اوایل سال های تدریست گزینش میشی و همه چیتو زیر نظر دارن
      و مهم ترین دلیل منم همین بود که دوس نداشتم به خاطر خواست اونا روی عقایدم پا بذارم و دوست نداشتم مجبور بشم به خاطر حقوق کاری رو انجام بدم که دوس ندارم. و اینکه شنیده بودم که سطح علمیشون اونقدر بالا نیست
      ویرایش توسط Mohi20 : 22 مرداد 1396 در ساعت 18:37

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohi20 نمایش پست ها
      دوست عزیز من سال 92 کنکور دادم . خیلی از دوستام با رتبه های خیلی خوبی رفتن دانشگاه فرهنگیان . بابای منم خیلی اصرار داشت که انتخابش کنم اما به چند دلیل انتخاب نکردم که برات مینویسم دلایلم رو . چند تا از دوستام رفتن دانشگاه فرهنگیان زاهدان که خیلی براشون کویت بود . ینی فقط زاهدان که بودن و میرفتن کلاس چادر میپوشیدن ولی کرمان که بودن که خیلی راحت بودن و مانتو شلواری بودن و اساتیدشون هم نسبت به کرمان کمتر سختگیر بودن
      اما دوستام که کرمان موندن همیشه و همه جا دارن چادر میپوشن و اداره و دانشگاه هم خیلی سختگیری میکنه واسشون اما با وجود همه ی اینا راضین میدونی چرا ؟ چون از همون اول تحصیل اگه اشتباه نکنم ماهی 200 یا 300 تومن بهشون حقوق میدن و بعد از تموم شدن درسشون هم فرستاده میشن به اون روستاهایی که دانشگاه واسشون تعیین میکنه و حقوقی تقریبا 1500 به بالامیگیرن . عیدی بهشون میدادن . سفرهای زیارتی با هزینه های خیلی ناچیز میبرنشون. اینا اطلاعاتی بود که من داشتم
      حالا چرا من انتخاب نکردم چون من از چادر پوشیدن خوشم نمیاد و مطمئن باش اگه دختر باشی و قبول بشی تا موقعی که مراحل گزینشت تکمیل بشه باید چادر بپوشی . چون از اول تحصیل تا پایانش و حتی اوایل سال های تدریست گزینش میشی و همه چیتو زیر نظر دارن
      و مهم ترین دلیل منم همین بود که دوس نداشتم به خاطر خواست اونا روی عقایدم پا بذارم و دوست نداشتم مجبور بشم به خاطر حقوق کاری رو انجام بدم که دوس ندارم. و اینکه شنیده بودم که سطح علمیشون اونقدر بالا نیست
      بهتره با اطلاعات درست حرفی رو بزنیم من خودم دانشجوی این دانشگاهم و دانشگاه هیچ اجباری برای چادر پوشیدن نداره...چیزی بود که حتی خود من نو مراحل گزینش گفتم که من همیشه چادری نیستم و به اقتضای زمان و مکان میپوشم.
      هیچ خبری از عیدی و این چیزا ام نیست.
      ولی خب از اول تحصیل استخدامی بنظر من این دانشگاه مسلما با بقیه دانشگاها فرق داره و بایدم فرق داشته باشه چون یه نظارتایی هست خب.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohi20 نمایش پست ها
      اجباری برای چادر نیست...خیلیا هستن ک چادر نمیپوشن...
      از نظر سطح علمی هم باید بگم ک اتفاقا سطح علمی خوبی دارن...خیلی با دانشجوها کار میشه...وقتی ی رتبه دو رقمی ک میتونه دانشگاه تهران قبول بشه ولی همچین جایی رو انتخاب میکنه مسلما از سطح علمیشم خبر داره...
      استادای خیلی خوبی تدریس دارن..مولفای کتاب درسی هستن...اساتید دانشگاه های تهران و علامه حتی...
      این سخت گیری هم ک میگین اسمش بد دررفته ..درسته سخت گیری هست ولی خب راجب چادر و پوشش و این چیزا نیست...
      فقط نباید جهت گیری سیاسی داشته باشن...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من نظراته خودم رو گفتم و چیزایی رو گفتم که به چشم دیدم و دلیلی نداره بخوام بیام الکی حرفی بزنم .. چیزی که من از دانشگاه فرهنگیان شهرم دیدم این بوده حالا شاید شهرهای دیگه شرایطش فرق داشته باشه و اون دوستی هم که گفتن عیدی و این چیزا بهشون داده نمیشه باید بگم که دوستای خودم خیلی وقت ها به مناسب های مذهبی بهشون دانشگاه کادو میداد پس الکی نگفتم این حرف رو
      و در آخرم باید بگم که قرار نیست همه بیان از یه جایی تعریف و تمجید کنن و من صرفا نظرم رو دادن و اونی که باید تصمیم گیرنده باشه این دوستمون هستن که این تاپیک رو ایجاد کردن..موفق باشید

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TAT نمایش پست ها
      شیطون می گه منم یه انیمیشن بسازم روز آزمون عملی هنرمسئولان رو از آنچه که در این روز بزرگ اتفاق می افتد خبردار کنم.
      حقایق و دستهای پشت پرده رو برملا کنم....
      #افشاگری
      #شفاف سازی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر من دانشگاه فرهنگيان براي دخترها بعد از رشته هاي تاپ تجربي (يعني دندون پزشكي و پزشكي و داروسازي)واقعا بهترين انتخابه
      هم يه كار نسبتا سبكه و پرستيژ قابل قبولي داره
      و براي يه دختر كه وظيفه تامين هزينه هاي زندگي رو نداره و فقط يه كار براي وقت پر مني و يه پول تو جيبي ميخواد خوبه ولي براي پسرا اصلا و به هيچ وجه توصيه نميشه.ادم بخواد با حداكثر ٢ تومن ماهيانه روزگارشو بگذرونه واقعا سخته
      بعضيا ميگن كلاس خصوصي ميگيرم،درسته دبيرهايي هستن كه با كلاس خصوصي جلسه اي صد ميليون هم درميارن اما اونا كمتر از نيم درصد از جمعيت معلم ها رو تشكيل ميدن،مثلا توي شهر ما صدها دبير هست ولي كل شهر فقط ٢ دبير زيست رو ميشناسن كه اون ٢نفر هم ميليوني نميگيرن!بنده خداها هر جلسه كه درس بدن (چه به يه نفر چه به ١٠ نفر)جلسه ١١٠ ميگيره
      كلا ميخوام بگم براي پسرهل اصلا خوب نيست
      اما در عين حال براي دخترها بسيار بسيار مناسبه(حتي بعضي جاها بهتر از رشته ي پزشكي براي دخترها)

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اقا الان استخدامی نیست یا کم شده تربیت معلم قبول شی از اول استخدامی دغدغه استخدامی رو نداری چه بسیار افرادی داریم اطراف خودمون که در حسرت یه استخدامی هستن چند نفر حسابدار بیکار شیمیدان بیکار یا روانشناس بیکار داریم معلمی از خیلی از رشته های دیگه و شغل های دیگه بهتره طرف هفت سال میره درس میخونه تهش باید مدرکشو قاب بگیره بزنه به دیوار ...معلمی یه شیفته بعدش میتونی بری کار کنی تو بازار اونجا هم بستگی به تواناییت یه پولی بدست میاری.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو دولت جدید اقای روحانی وعده ی جدیدی داده که حقوق معلما رو ببره بالا معیشت معلمارو بهتر کنه
      امیدوارم اینطور باشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)