خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 187
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      داش واقعا دمت قیژ خودت یه پا پلیس + 10 ای
      یه سوال:
      صرفا باری پیچوندن سربازی و خوندن برای کنکور سوم برا کسی که میخواد پیام نور ثبت نام کنه اگه بر فرض مثال ثبت نامش تا 3-4 مهر طول بکشه باز باید دفترچه بفرسته؟ چون تو پست اول گفتی اونایی که بدون آزمون میرن دانشگاه از زمان ثبت نام نهایی براشون معافیت حساب میشه؟ یعنی الان ما بعد شهریور بریم ثبت ناممون رو تکمیل کنیم غیبت میخوریم؟
      در ضمن اون معافیت تحصیلی رو برای ورودی های با آزمون گفتی مهم نیست برای ورودی های بدون آزمون اگه بعد از 31 شهریور بدن مشکلی پیش میاد؟ @-AMiN-
      ویرایش توسط tabrizcity : 20 شهریور 1396 در ساعت 20:31

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها

بعد از اون هم بدن مهم نیس تاریخش از 1 مهر میخوره و مهم زمان قبولی قطعیه که چند روز دیگه جوابا میاد
      سلام روی اون برگه که معافیت تحصیلی بهم دادن نوشتن تا 3 دی 97 ولی امسال موندم پشت کنکور یعنی باید دوباره تمدید کنم؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من میخوام برای بار چهارم کنکور بدم.بار سوم رو با ثبتنام پیام نور تونستم خدمت نرم.الان امسال که سال چهارممه،اگه از پیام نور انصراف بدم تا یک سال بعد از انصراف فرصت دارم برای معرفی یا نه؟چون شنیدم این قانون برای لیسانسه ها و مقاطع بالاتره.و از طرفی قصد داشتم وسط سال انصراف بدم که یک سال معافیت داشته باشم تا بتونم سال چهارمم کنکوربدم.چجوریه این؟چکارباید کنم؟

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من باید یه هفته بعد از کنکور میرفتم خدمت الان اگه اول مهر برم دانشگاه این 2-3 ماه غیبت میخورم؟؟؟؟؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود
      این چند مدتی که پاسخگو این سوالات بودم مورد های تکراری زیاد مشاهده کردم و تصمیم به توضیح در تاپیک جدا گرفتم
      یکبار ملاحظه کنید و سوالات تکراری مطرح نکنید
      1- معافیت تحصیلی که ابتدای 18 سالگی دریافت میکنید فقط تا زمان گرفتن مدرک پیش دانشگاهی معتبره و تاریخی که در برگه نوشته شده است حداکثر مهلت شما برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی میباشد ! و ربطی به مهلت شرکت در کنکور یا ارسال دفترچه یا ثبت نام در دانشگاه ندارد !!!!!!!
      2- کسانی که به صورت معمولی و بدون جهشی خواندن موفق به فارغ التحصیلی میشوند حداکثر تا 31 شهریور سال بعد از دریافت مدرک پیش دانشگاهی مهلت تعیین وضعیت دارند ! یعنی هرکس که بعد از 18 سالگی فارغ التحصیل میشه یک سال مهلت داره که بره دانشگاه یا دفترچه خدمت ارسال کنه ! ( دوبار بدون هیچ مشکلی میتونه کنکور شرکت کنه )
      3- کسانی که جهشی خوندن و قبل از رسیدن به سن قانونی فارغ التحصیل میشن حداکثر 6 ماه پس از 18سالگی مهلت تعیین وضعیت دارند ! یعنی اون دسته فقط یک بار بدون هیچ مشکلی میتونن کنکور شرکت کنن و برای بار دوم باید پیام نور ثبت نام کنند !
      4- اگر قبل از رفتن به دانشگاه دفترچه اعزام به خدمت ارسال کنید ( بدون غیبت ) هر زمان که دانشگاه ثبت نام کنید برگه ترخیص بهتون میدن و برگه اعزامتون باطل میشه ! و هرزمان که مجدد درخواست اعزام بدید یا مدرک جدید درخواستتون ثبت میشه ( پارسال دیدم که یک نفر گفت با همون مدرک دیپلمی که قبلا ارسال کردی دوباره اعزام میشید برای همین ذکر کردم اینو که اون برگه کلا باطل میشه )
      5- معافیت و اشتغال به تحصیل در رشته های با آزمون از زمان قبولی نهایی ، و در رشته های بدون آزمون از زمان ثبت نام نهایی محاسبه میشود ( در دفترچه ثبت نام کنکور ذکر شده ) پس لازم نیست برای پشت کنکوری ها که 1 مهر 96 تو غیبت میرن و ثبت نامشون بعد از این تاریخه دفترچه ارسال کنند !
      .
      اگر سوال یا مشکلی داشتید ذکر کنید
      سلام خسته نباشید
      می خواستم بپرسم که بنا به بند 5 اگه تو سایت سنجش بزنه که من تو یه رشته با آزمون قبول شدم دیگه نیازی نیست که برا ارسال دفترچه اقدام کنم؟

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      سلام
      داش واقعا دمت قیژ خودت یه پا پلیس + 10 ای
      یه سوال:
      صرفا باری پیچوندن سربازی و خوندن برای کنکور سوم برا کسی که میخواد پیام نور ثبت نام کنه اگه بر فرض مثال ثبت نامش تا 3-4 مهر طول بکشه باز باید دفترچه بفرسته؟ چون تو پست اول گفتی اونایی که بدون آزمون میرن دانشگاه از زمان ثبت نام نهایی براشون معافیت حساب میشه؟ یعنی الان ما بعد شهریور بریم ثبت ناممون رو تکمیل کنیم غیبت میخوریم؟
      در ضمن اون معافیت تحصیلی رو برای ورودی های با آزمون گفتی مهم نیست برای ورودی های بدون آزمون اگه بعد از 31 شهریور بدن مشکلی پیش میاد؟ @-AMiN-

بله برای بدون آزمون بعد از 31 شهریور مشکل پیش میاد و برگه معافیت تاریخش از زمان ثبت نام نهاییه
      اگر میخوای بری بدون ازمون ثبت نام کنی و ثبت نامش بعد از 31 شهریور همین فردا بدو برو +10 و دفترچه ارسال کنی تو فرم پزشکی هم همه رو سالم بزن و از دکتر بخواه که ارجاع به کمیسیون نده که کارت سریع بشه
      یادت باشه یه کم شاید کارت طول بکشه برای همین باید زود بری خود نظام وظیفه میگه 10 تا 15 روز زودتر پس فردا حتما برو اگه همچین وضعیتعه
      خوشا دیدار ما در خواب ...

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayaz.kh نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      می خواستم بپرسم که بنا به بند 5 اگه تو سایت سنجش بزنه که من تو یه رشته با آزمون قبول شدم دیگه نیازی نیست که برا ارسال دفترچه اقدام کنم؟
      سلام
      خیر

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirkonkuri نمایش پست ها
      سلام روی اون برگه که معافیت تحصیلی بهم دادن نوشتن تا 3 دی 97 ولی امسال موندم پشت کنکور یعنی باید دوباره تمدید کنم؟
      نه اون تاریخ یه چیز دیگه ست پست اول رو کامل بخون میفهمی

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بیژن شفیعی نمایش پست ها
      من باید یه هفته بعد از کنکور میرفتم خدمت الان اگه اول مهر برم دانشگاه این 2-3 ماه غیبت میخورم؟؟؟؟؟
      کامل توضیح بده ببینم چرا باید میرفتی ؟!
      دفترچه اعزام ارسال کرده بودی و تاریخ اعزامت نرفتی؟! خب متاسفانه غیبت خوردی و دیگه حق ادامه تحصیل تا پایان خدمتت نداری

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      من میخوام برای بار چهارم کنکور بدم.بار سوم رو با ثبتنام پیام نور تونستم خدمت نرم.الان امسال که سال چهارممه،اگه از پیام نور انصراف بدم تا یک سال بعد از انصراف فرصت دارم برای معرفی یا نه؟چون شنیدم این قانون برای لیسانسه ها و مقاطع بالاتره.و از طرفی قصد داشتم وسط سال انصراف بدم که یک سال معافیت داشته باشم تا بتونم سال چهارمم کنکوربدم.چجوریه این؟چکارباید کنم؟
      بعد از 1 مهر انصراف بده یک سال مهلت داری و میتونی دانشگاه قبول شی البته ریسکه انصراف دادن چون تنها فرصتته

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

بله برای بدون آزمون بعد از 31 شهریور مشکل پیش میاد و برگه معافیت تاریخش از زمان ثبت نام نهاییه
      اگر میخوای بری بدون ازمون ثبت نام کنی و ثبت نامش بعد از 31 شهریور همین فردا بدو برو +10 و دفترچه ارسال کنی تو فرم پزشکی هم همه رو سالم بزن و از دکتر بخواه که ارجاع به کمیسیون نده که کارت سریع بشه
      یادت باشه یه کم شاید کارت طول بکشه برای همین باید زود بری خود نظام وظیفه میگه 10 تا 15 روز زودتر پس فردا حتما برو اگه همچین وضعیتعه
      این نظام وظیفه هم پدرمون رو درآود ها خب حالا اگه نتایج تا یکشنبه هفته آینده بیاد تا دو سه روز میشه ثبت نام و معافیت تحصیلی رو راست و ریس کرد؟
      در ضمن بر فرض مثال اگه یکی دو هفته غیبت بخورم برای ثبت نام سال آینده تو دانشگاه جدید ( البته اگه خدا بخواد ) مشکلی پیش میاد؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام برادر امین . اقا من یه سال پشت موندم . امسالم نیم سال دوم در میام . حالا برم دفترچه ارسال کنم یا نه ؟؟؟؟!!!! میشه قطعی بگید . الان یکی میگه نمی خواد یکی میگه میخواد .
      و خدایی که در این نزدیکی ...

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. 1-درمورد پیام نور و کنکور سوم:وقتی جوابت اومد (اگه مهرماه رفتی واسه ثبت نام) میری دانشگاهی که قبول شدی یه نامه بهت میده بهش میگی تاریخش رو بزن 31 شهریور که غیبت نخوری بعد میبریش پلیس +10 معافیت تحصیلیت صادر میشه.2-انصراف از پیام نور رو بزارید واسه بعد قبولی تو دانشگاه زودتر انصراف ندید. 3- دوستانی که میگن نیمسال دوم مونده به رشته ای که قراره بری اگه متمرکز باشه ثبت نامش شهریور ماهه پس معافیت مشکل نداره اگه مهرماه رفتی واسه ثبت نام مثل مورد 1 میشه اگه نه شهریور رفتی تاریخش خودش میزنه.اگه رشته ای که میری نیمه متمرکز باشه باید یه دانشگاه حالا هرچی ثبت نام کنی که بهت معافیت بدن بعد میری دنبال کارهای اون اگه قبول بشی ثبت نام اینورت لغو میشه. (همه این ها واسه کسی که دو تا کنکور به بالا داده اونی که تازه امسال اولیش بوده نیاز به هیچکدومش نیست چون نامه ای که مدرستون بهتون میده ببرین پلیس +10 یک سال بهتون فراغت از تحصیل میده که میتون کنکور بدین با خیال راحت.)

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بعد از 1 مهر انصراف بده یک سال مهلت داری و میتونی دانشگاه قبول شی البته ریسکه انصراف دادن چون تنها فرصتته
      یعنی ربطی به مقطع نداره؟چون شنیدم فقط لیسانسه ها به بالا میتونن بعد انصراف یک سال معافیت داشته باشن.پس این گفته اشتباهه؟
      من پارسال دانشگاه پیام نور ثبتنام کردمو دو ترم مرخصی گرفتم در کل هم میشه سه ترم مرخصی گرفت برای رشته ی من.قصد دارم ترم اول امسالو مرخصی بگیرم و بعدش حدودا بهمن ماه انصراف بدم.
      پس اینطوری حله؟مشکلی پیش نمیاد؟یک سال معافیتو دارم؟اینی که گفتم شنیدم،یکی از رفقام به دانشگاهشون زنگ زده بود اینطوری گفته بودن و گفته بودن که اون معافیت مخصوص انصراف برای مقاطع بالاتر از کارشناسیه.و شما اگه انصراف بدی از روز بعدش مشمولی!

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آقا امین سلام ، داداش من امروز رفتم انتخاب رشته علمی کاربردی کردم ولی هزینش ترمی ۶۰۰ ۷۰۰ در میاد ، دفترچمم امروز میخام کاراشو بکنم ، دفترچمو کاراشو فردا بکنم میتونم تا ۲۰ ۲۵۰ مهر وایسم واس فراگیر پیام نور یا همین علمی کاربردیو برم ؟ یکی امروز تو پلیس +۱۰ گفت ممکنه اعزامت زود بیوفته و نتونی پیام نور بنویسی ، هر کی یچی میگه داداش واقعن گیج شدم ، بعد الآن که انتخاب رشته کاربردی کردم قبول شم واس ثبت نام نرم مشکلی واس پیام نور بوجود نمیاد که ؟ دمت گرم آنلاین شدی جواب بده

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن