خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 187
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farbodsrt نمایش پست ها
      درود.
      به احتمال خیلی زیاد در مورد سوم اشتباهی وجود داره. طبق اعلام سازمان وظیفه و همچنین در سایت سازمان (به خصوص در بخش سوالات متداول) و بخش نامه های مدارس گفته شده برای فارغ التحصیلان قبل از سن مشمولیت، حداکثر زمان معرفی آن ها "6 ماه پس از رسیدن به 18 سالگی" میباشد نه 6 ماه پس از فارغ التحصیلی! لطفا بررسی کنید

سوالاتی داشتم خدمتتون...
      - شماره سوم برای من صدق میکنه.
      من فارغ شدم و آبان امسال وارد سن مشمولیت میشم. 6 ماه بعد از 18 (در صورتی که مورد 3 اشتباه بود) میشه حداکثر اردیبهشت سال 97. اگر فروردین خودمو معرفی کنم میتونم تیرماه بدون مشکل دوباره کنکور بدم و بعد از قبولی مهر وارد دانشگاه بشم؟

- من بومی استان تهران یعنی ناحیه 1 هستم، اما در استان گیلان (ناحیه 9) زندگی میکنم. برای ثبت نام پیام نور نمیتونم در این استان ثبت نام کنم؟
      درود
      بله حرف شما درسته بی دقتی از من بوده و کسانی که قبل از 18 سالگی فارغ التحصیل میشن حداکثر 6 ماه پس از رسیدن به سن مشمولیت مهلت دارن
      و اینکه پیام نور بومی ناحیه ای گزینش داره یعنی 80% از ناحیه مربوطه و 20% از داوطلبای نواحی دیگر برمیداره ( برای رشته های پرمتقاضی که تو دفترچه اومده 60% بومی و 40% آزاده)
      اگر 2 سال اخر متوسطه و پیش رو یک استان بودی بومی اونجایی و اگه متفاوت باشن محل تولدت ملاکه
      حالا شما میتونین هرناحیه ای انتخاب کنین اما تو بوم خودتون خیلی راحت تره قبولی
      .
      پست اول ویرایش شد
      خوشا دیدار ما در خواب ...
      ویرایش توسط -AMiN- : 12 مرداد 1396 در ساعت 20:34

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezairaji5 نمایش پست ها
      سلام داداش من متولد 31شهريور78 هستم امسال اولين ساليه که کنکور دادم جهشي هم که نخوندم حالا خب من 31شهريور96 18سالم ميشه اين يعني قبل از سن قانوني فارغ اتحصيل شدم؟مي تونم کنکور97 شرکت کنم؟مرسي
      از زمان کنکور اولت یکسال فرصت داری تا باز کنکور بدی بدون مشکل
      مشاور

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها
      درود
      این چند مدتی که پاسخگو این سوالات بودم مورد های تکراری زیاد مشاهده کردم و تصمیم به توضیح در تاپیک جدا گرفتم
      یکبار ملاحظه کنید و سوالات تکراری مطرح نکنید
      1- معافیت تحصیلی که ابتدای 18 سالگی دریافت میکنید فقط تا زمان گرفتن مدرک پیش دانشگاهی معتبره و تاریخی که در برگه نوشته شده است حداکثر مهلت شما برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی میباشد ! و ربطی به مهلت شرکت در کنکور یا ارسال دفترچه یا ثبت نام در دانشگاه ندارد !!!!!!!
      2- کسانی که به صورت معمولی و بدون جهشی خواندن موفق به فارغ التحصیلی میشوند حداکثر تا 31 شهریور سال بعد از دریافت مدرک پیش دانشگاهی مهلت تعیین وضعیت دارند ! یعنی هرکس که بعد از 18 سالگی فارغ التحصیل میشه یک سال مهلت داره که بره دانشگاه یا دفترچه خدمت ارسال کنه ! ( دوبار بدون هیچ مشکلی میتونه کنکور شرکت کنه )
      3- کسانی که جهشی خوندن و قبل از رسیدن به سن قانونی فارغ التحصیل میشن حداکثر 6 ماه پس از 18سالگی مهلت تعیین وضعیت دارند ! یعنی اون دسته فقط یک بار بدون هیچ مشکلی میتونن کنکور شرکت کنن و برای بار دوم باید پیام نور ثبت نام کنند !
      4- اگر قبل از رفتن به دانشگاه دفترچه اعزام به خدمت ارسال کنید ( بدون غیبت ) هر زمان که دانشگاه ثبت نام کنید برگه ترخیص بهتون میدن و برگه اعزامتون باطل میشه ! و هرزمان که مجدد درخواست اعزام بدید یا مدرک جدید درخواستتون ثبت میشه ( پارسال دیدم که یک نفر گفت با همون مدرک دیپلمی که قبلا ارسال کردی دوباره اعزام میشید برای همین ذکر کردم اینو که اون برگه کلا باطل میشه )
      5- معافیت و اشتغال به تحصیل در رشته های با آزمون از زمان قبولی نهایی ، و در رشته های بدون آزمون از زمان ثبت نام نهایی محاسبه میشود ( در دفترچه ثبت نام کنکور ذکر شده ) پس لازم نیست برای پشت کنکوری ها که 1 مهر 96 تو غیبت میرن و ثبت نامشون بعد از این تاریخه دفترچه ارسال کنند !
      .
      اگر سوال یا مشکلی داشتید ذکر کنید
      سلام دوست عزیز
      در مورد بند 5 هرچی دفترچه کنکور رو گشتم چیزی پیدا نکردم ، میشه بفرمایید کجای دفترچه است؟
      بعد این قضیه در مورد دانشگاه آزاد هم صدق میکنه؟ و منظورتون از قبولی قطعی دقیقا چیه؟
      ببخشید زیاد سئوال میکنم موضوع حساسیه

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AriyA نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      در مورد بند 5 هرچی دفترچه کنکور رو گشتم چیزی پیدا نکردم ، میشه بفرمایید کجای دفترچه است؟
      بعد این قضیه در مورد دانشگاه آزاد هم صدق میکنه؟ و منظورتون از قبولی قطعی دقیقا چیه؟
      ببخشید زیاد سئوال میکنم موضوع حساسیه
      شایدم من اشتباه نوشتم تو دفترچه اما تو سایت نظام وظیفه هست ( یادمه تو یکی از دفترچه ها بود شایدم دفترچه های سال های اخیر بوده)
      یعنی جواب های نهایی انتخاب رشته در رشته های متمرکز و قبولی نهایی در مصاحبه های نیمه متمرکز
      فرقی هم نمیکنه نوع دانشگاه
      ویرایش توسط -AMiN- : 17 شهریور 1396 در ساعت 00:08

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام من واسه گواهینامه اشتغال به تحصیل گرفتم که تاریخش تا 28 تیر 97 هست...این همون مدرکیه که میگین ربطی به شرکت در کنکور نداره؟ ینی من کنکور 97 نمیتونم شرکت کنم؟ متولد 28/4/1377

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من امسال پشت کنکوری بودم یعنی سال ۹۵ و ۹۶ کنکور دادم اگه امسال یه رشته ی کاردانی قبول شم نیمسال دوم میتونم معافیت تحصیلی بگیرم چطوری ؟آیا من اگه نیمسال دوم قبول شم بهم برگه معافیت تحصیلی میدن ؟کی میدن؟ چون نوشته کارشناسی به بالاتر میتونن معافیت رو بگیرن چه جوری است من باید چه کار کنم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فردا 18 سالم میشه ... احتمالا هم دانشگاه قبول میشم امسال ... باید چیکار کنم ؟
      همیشه آخر هر چیز خوب می شود ... اگر نشد ...
      ... بدان هنوز آخر آن نرسيده است . ( چارلی چاپلین )

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوال بالای من رو یکی جواب بده لطفا

9. Top | #24
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadsh نمایش پست ها
      من فردا 18 سالم میشه ... احتمالا هم دانشگاه قبول میشم امسال ... باید چیکار کنم ؟
      هيچ كاري لازم نيست انجام بديد..!!و اگه دانشگاه قبول نشديد ي سال فورجه داريد و هيچ مشكلي اعم از غيبت نداريد..!!

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درود
      این چند مدتی که پاسخگو این سوالات بودم مورد های تکراری زیاد مشاهده کردم و تصمیم به توضیح در تاپیک جدا گرفتم
      یکبار ملاحظه کنید و سوالات تکراری مطرح نکنید
      1- معافیت تحصیلی که ابتدای 18 سالگی دریافت میکنید فقط تا زمان گرفتن مدرک پیش دانشگاهی معتبره و تاریخی که در برگه نوشته شده است حداکثر مهلت شما برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی میباشد ! و ربطی به مهلت شرکت در کنکور یا ارسال دفترچه یا ثبت نام در دانشگاه ندارد !!!!!!!
      2- کسانی که به صورت معمولی و بدون جهشی خواندن موفق به فارغ التحصیلی میشوند حداکثر تا 31 شهریور سال بعد از دریافت مدرک پیش دانشگاهی مهلت تعیین وضعیت دارند ! یعنی هرکس که بعد از 18 سالگی فارغ التحصیل میشه یک سال مهلت داره که بره دانشگاه یا دفترچه خدمت ارسال کنه ! ( دوبار بدون هیچ مشکلی میتونه کنکور شرکت کنه )
      3- کسانی که جهشی خوندن و قبل از رسیدن به سن قانونی فارغ التحصیل میشن حداکثر 6 ماه پس از 18سالگی مهلت تعیین وضعیت دارند ! یعنی اون دسته فقط یک بار بدون هیچ مشکلی میتونن کنکور شرکت کنن و برای بار دوم باید پیام نور ثبت نام کنند !
      4- اگر قبل از رفتن به دانشگاه دفترچه اعزام به خدمت ارسال کنید ( بدون غیبت ) هر زمان که دانشگاه ثبت نام کنید برگه ترخیص بهتون میدن و برگه اعزامتون باطل میشه ! و هرزمان که مجدد درخواست اعزام بدید یا مدرک جدید درخواستتون ثبت میشه ( پارسال دیدم که یک نفر گفت با همون مدرک دیپلمی که قبلا ارسال کردی دوباره اعزام میشید برای همین ذکر کردم اینو که اون برگه کلا باطل میشه )
      5- معافیت و اشتغال به تحصیل در رشته های با آزمون از زمان قبولی نهایی ، و در رشته های بدون آزمون از زمان ثبت نام نهایی محاسبه میشود ( در دفترچه ثبت نام کنکور ذکر شده ) پس لازم نیست برای پشت کنکوری ها که 1 مهر 96 تو غیبت میرن و ثبت نامشون بعد از این تاریخه دفترچه ارسال کنند !
      .
      اگر سوال یا مشکلی داشتید ذکر کنید
      اگه اولین کنکور96باشه و97میخواد کنکور بده
      ویک امتحان پیش شهریور باید پاس کنه تا فارغ بشه
      اما اگه باز شهریور پاس نشه ودوباره دی امتحان بده و فارغ التحصیل بشه چی؟
      باید بره سربازی؟

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      اگه اولین کنکور96باشه و97میخواد کنکور بده
      ویک امتحان پیش شهریور باید پاس کنه تا فارغ بشه
      اما اگه باز شهریور پاس نشه ودوباره دی امتحان بده و فارغ التحصیل بشه چی؟
      باید بره سربازی؟
      نه یک سال مهلت داره =تا دی 97 . یعنی یه 4 ماه بیشتر از کسی که خرداد یا شهریور فارغ التحصیل شده
      کلا : هرکس قبل از 20 سالگی ( همون تاریخی که تو معافیت تحصیلی نوشتن ) فارغ التحصیل بشه 1سال(+3 ماه برای فارغ التحصیلین خرداد) مهلت داره
      ویرایش توسط -AMiN- : 17 شهریور 1396 در ساعت 22:22

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام داداش
      من پارسال اولین کنکورمو دادم و چون تولدم شهریور بود بهم برگه معافیت ندادن و مشمول 1 سال معافیت شدم
      حالا امسال کنکور دادمو میرم دانشگا الان باید دفترچه پست کنم یا لازم نیس؟
      @-AMiN-
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -MAHDI- نمایش پست ها
      سلام داداش
      من پارسال اولین کنکورمو دادم و چون تولدم شهریور بود بهم برگه معافیت ندادن و مشمول 1 سال معافیت شدم
      حالا امسال کنکور دادمو میرم دانشگا الان باید دفترچه پست کنم یا لازم نیس؟
      @-AMiN-
      سلام خیر لازم نیس

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام خیر لازم نیس
      تا 31 شهریور بهم برگه معافیت میدن که ببرم پلیس+10؟
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -MAHDI- نمایش پست ها

تا 31 شهریور بهم برگه معافیت میدن که ببرم پلیس+10؟
      بعد از اون هم بدن مهم نیس تاریخش از 1 مهر میخوره و مهم زمان قبولی قطعیه که چند روز دیگه جوابا میاد

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن