خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من علت علاقه شدید بچه های انجمن به پشت کنکور موندن رو درک نمی کنم!!!شما از هر آدم عاقلی که بپرسین می گه کار سختیه کلی مشکلات داره.ضمنا به هرحال کسی که سال دوم می مونه سال اول رو کم کاری کرده مایه نگذاشته.به جز یک سری استثنا.حالا کسی که سال اول زحمتشو کشیده وهمون سال هم می ره دانشگاه تنبل و تن پروره!؟!یا درس نخون؟اتفاقا اگه درس نخون و تنبل باشه که سال اول قبول نمی شه!
      به نظرم بچه های اینجا چندتا پشت کنکوری به هدف رسیده رو دیدن و جوگیر شدن والا واقعیت چیز دیگه ایه.ما که هرچی پشت کنکوری دور و برمون می بینیم هرسالش دریغ از پارساله.امسال شده ده هزار می مونه که دورقمی بشه سال بعد می شه پنج هزار!خب آخرشم به چیزی که می خواد نمی رسه.آدم باید با خودش صادق باشه.
      بعدشم پشت کنکور موندن هنر و ارزش نیست!کسی که سال اول نخونده می مونه پشت کنکور.اونی که سال اول خونده هیچ زحمتی نکشیده؟از آسمون می اومدن تستارو واسش پر می کردن؟هنر اینه که واقعیت رو ببینی و جوگیر نشی وسط کار بمونی توش!
      به علاوه اونایی که بعد از لیسانس و فوق لیسانس میان کنکور می دن...نه پشیمونن و نه حسرت به دل.فقط چون تو رشته خودشون به خودشون زحمت ندادن که به یه جایی برسن فوری بعد از مدرک گرفتن می دون می یان پشت کنکور تجربی که شغل تضمینی بدون زحمت به دست بیارن!-که البته زهی خیال باطل-وگرنه همین مهندسی ای که بعضیا یه جوری نشونش می دن انگار گور سیاهه و بری توش یا بیکار برمی گردی یا معتاد!!!،دور و برمن اونایی که دولتی خوندن و توی دولتی هم جای دنبال دختر و حاشیه بودن "درس خوندن" الان شغلای عالی با در آمد خیلی خوب دارن.دنبال پزشکی هم نیستن!!!
      یکم چشاتونو باز کنید پشت کنکور موندن باغ بهشت و فردوس برین نیست.یه وقتایی باید ساده لوحی رو کنار گذاشت.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه عزیزم جوگیر نیستیم فقط داریم نیمه ی اب دار لیوان رو میبینیم به هر حال وقتی میتونی از این فرصت بشت کنکور موندن استفاده بکنی حداقل به امتحانش که می ارزه که اینده تو بهتر بکنی

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      من علت علاقه شدید بچه های انجمن به پشت کنکور موندن رو درک نمی کنم!!!شما از هر آدم عاقلی که بپرسین می گه کار سختیه کلی مشکلات داره.ضمنا به هرحال کسی که سال دوم می مونه سال اول رو کم کاری کرده مایه نگذاشته.به جز یک سری استثنا.حالا کسی که سال اول زحمتشو کشیده وهمون سال هم می ره دانشگاه تنبل و تن پروره!؟!یا درس نخون؟اتفاقا اگه درس نخون و تنبل باشه که سال اول قبول نمی شه!
      به نظرم بچه های اینجا چندتا پشت کنکوری به هدف رسیده رو دیدن و جوگیر شدن والا واقعیت چیز دیگه ایه.ما که هرچی پشت کنکوری دور و برمون می بینیم هرسالش دریغ از پارساله.امسال شده ده هزار می مونه که دورقمی بشه سال بعد می شه پنج هزار!خب آخرشم به چیزی که می خواد نمی رسه.آدم باید با خودش صادق باشه.
      بعدشم پشت کنکور موندن هنر و ارزش نیست!کسی که سال اول نخونده می مونه پشت کنکور.اونی که سال اول خونده هیچ زحمتی نکشیده؟از آسمون می اومدن تستارو واسش پر می کردن؟هنر اینه که واقعیت رو ببینی و جوگیر نشی وسط کار بمونی توش!
      به علاوه اونایی که بعد از لیسانس و فوق لیسانس میان کنکور می دن...نه پشیمونن و نه حسرت به دل.فقط چون تو رشته خودشون به خودشون زحمت ندادن که به یه جایی برسن فوری بعد از مدرک گرفتن می دون می یان پشت کنکور تجربی که شغل تضمینی بدون زحمت به دست بیارن!-که البته زهی خیال باطل-وگرنه همین مهندسی ای که بعضیا یه جوری نشونش می دن انگار گور سیاهه و بری توش یا بیکار برمی گردی یا معتاد!!!،دور و برمن اونایی که دولتی خوندن و توی دولتی هم جای دنبال دختر و حاشیه بودن "درس خوندن" الان شغلای عالی با در آمد خیلی خوب دارن.دنبال پزشکی هم نیستن!!!
      یکم چشاتونو باز کنید پشت کنکور موندن باغ بهشت و فردوس برین نیست.یه وقتایی باید ساده لوحی رو کنار گذاشت.
      جناب تيزهوش،وقتي كسي تلاش نكرده و ميمونه پشت كنكور يعني غيرت.يعني عرضه.ولي كس ديگه هم كه چيزي كه ميخواد قبول نميشه ولي ميره هر رشته اي،يعني بي عرضه.اصلاً اينجا كسي با اونايي كه سال اول قبول ميشن كاري نداره.وقتي هدفي داري و سال اول نتيجه نگرفتي بهتره بموني.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Liverlover نمایش پست ها
      جناب تيزهوش،وقتي كسي تلاش نكرده و ميمونه پشت كنكور يعني غيرت.يعني عرضه.ولي كس ديگه هم كه چيزي كه ميخواد قبول نميشه ولي ميره هر رشته اي،يعني بي عرضه.اصلاً اينجا كسي با اونايي كه سال اول قبول ميشن كاري نداره.وقتي هدفي داري و سال اول نتيجه نگرفتي بهتره بموني.

الان من نفهمیدم چرا بهت برخورد!من دارم راجع به واقعیت صحبت می کنم ولی تو خیلی دوست داری تو رویا بمونی.
      مشکلی نیست.
      اولا حق نداری به دیگران توهین کنی و بگی یی عرضه !!!منم درباره کسانی که دهها سال پشت یه سد و مانع می مونن و خلاقیتی از خودشون نشون نمی دن نظر مثبتی ندارم ولی هیچوقت به خودم اجازه نمی دم کسی رو با القابی مثل بی عرضه خطاب کنم.چون تصمیم هرکس مربوط به خودشه.
      دوما اکثر کسانی که پشت می مونن واسه پزشکی می مونن.من خیلی کم دیدم از ریاضی و انسانی کسی بمونه.پزشکی هم خودت از من بهتر می دونی که رشته ساده ای نیست.خب کسی که n سال پشت کنکور مونده و به هردلیلی،تنبلی یا مشکلاتش نتونسته برای کنکور تلاش کافی کنه و قبول شه،ممکنه توی دانشگاه هم کم بیاره.توی دانشگاه معجزه ای اتفاق نمی افته، اگه طرف مشکلاتش زیاده تو دانشگاه هم با این مشکلات درگیره.نمی بینی این همه کسانی که بدون شایستگی علمی از هرطریقی وارد دانشگاه می شن حتی تو رشته های خیلی سبک تر از پزشکی توش می مونن و بعد از چندترم یا اخراج می شن یا ترک تحصیل می کنن؟
      اون رشته ای هم که از نظر تو چرته شاید برای یکی دیگه بهترین مسیر رو رقم بزنه.یه دختر خیلی درسخونی رو می شناختم که هم امکانات خوبی داشت و هم خودش تلاشگر بود.ولی سرجلسه دیر رسید و از نگرانی دیر رسیدنش کنکور رو خراب کرد.می تونست بمونه ولی این کارو نکرد.رفت تغذیه بهشتی خوند جای این که یه سال بمونه.ممکن بود بمونه و سال بعد هم همین اتفاق بیفته!
      الان هیئت علمی دانشگاه بهشتیه!حالا به نظر تو بهتر بود می موند و آخرم پزشکی یه شهرستان رو می رفت و می شد یه پزشک عمومی ساده یا الان که هم حقوق و هم موقعیت اجتماعی بالایی داره؟
      مشکل خیلی از شما عشق پزشکی ها اینه که عشق چشمتون رو می بنده و واقعیت ها رو نمی بینید.چندوقت پیش یکی می پرسید با رتبه پنجاه و هفت هزار کجا می تونم پزشکی و دندون ودارو قبول شم؟!!خب کسی که رتبه پنجاه و هفت هزار می یاره یا از تنبلی و نخوندن خودشو کشته یا واقعا مغزش نمی کشه.حالا این آدم می تونه واحدای سنگین این درسا رو بگذرونه؟
      من برای کسی نسخه نمی پیچم.یه نفر سال اول مشکل داشته و نخونده خب می مونه و سال بعد به رشته ای که می خواد می رسه.ولی کسی که سال اول خونده و خوب هم خونده و شرایطشم فراهم بوده رشته ای که قبول می شه رشته ایه که به تواناییش می خوره.حالا ده سال هم بمونه مگه قراره چی کار کنه؟قراره بازم بخونه.خوندن اگه قرار بود براش جواب بده همون سال اول جواب می داد.
      ضمنا این خیلی بده که می خواین نظرتونو به دیگران تحمیل کنید.تو می خوای بمونی بمون.مگه من جلوی تو رو گرفتم؟من دارم نظر خودمو می گم تاپیک پرسیده نظر دیگران رو تکرار کنید یا نظر خودتونو بگید؟منم می دونم تو انجمن همه عاشق موندنن!!ولی من واقعیت رو می بینم.ضمن این که کشته مرده اسم رشته ها هم نیستم اگه بودم سه سال پیش جای این که به استعداد و علاقه م نگاه کنم و برم انسانی چشم بسته می رفتم تجربی.
      دید تک بعدی داری و این خیلی بده.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      اگه کسی از همین الان با این همه وقت
      به خودش اطمینان نداره
      ومیگه اگه یه سال دیگه بمونم کاری نمیتونم بکنم
      قطعا همین امسال برو دانشگاه
      و..........
      اصلا گزینه ای به نام خوندن در سال اول واست وجود نداره؟
      وقتی کسی سال اول جای مسافرت رفتن و تفریح رفته کتابخونه نصف کارایی که همسناش می کنن رو نکرده به جاش درس خونده بعد برای چی این آدم باید بمونه پشت کنکور؟؟
      بله می گم سال بعد هم اتفاقی نمی افته چون هزار نفر رو دیدم که سال دومشون بدتر از اول شده.چون آدم باید سطح توانایی خودشو بشناسه و رویایی فکر نکنه.کسی که امسال سه ماه خونده و شده شصت هزار،سال بعد نه ماه بخونه نمی شه دو رقمی.
      انگار نه انگار که می شه سال اول هم زحمت کشید و قبول شد!!
      من زحمتمو امسال کشیدم با همه مشکلاتم تا جایی که تونستم خوندم.تک بعدی هم نیستم که بگم یا فلان رشته یا مرگ. علایق خودمو می شناسم و براساس اونا انتخاب می کنم.رشته های یک انسانی موردعلاقه م نیستن و احتمالا هم نمی یارم اونا رو.حالا به خاطر این که ده سال دیگه بگن فلانی وکیله یه سال دوباره کنکور رو تحمل کنم و برم رشته ای که دوست ندارم؟!!!
      این عشق به پزشکی هم که مد شده هم شما و هم من می دونیم چیه.یهو همه عاشق خدمت به مردم شدن!تنها راه خدمت پزشک شدنه؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ندیدم تاحالا کسی رو که تلاش بکنه نتیجه نگیره بقول سروش مویینی بالا ده ساعت بخونی روزی 300تست بزنی رتبه دورقمی میشی
      بین 7تا9ساعت بخونی زیر هزاری زیر 7ساعت ...
      درسته ساعت مطالعه تعیین کننده نیست
      ولی خب حقیقته باید زیاد خوند
      اگه کسی به هدفش نرسیده یعنی ددرس نخونده...سالی 1500تا دندون پزشکی قبول میشن ایا همه جز نوابغن از ابتدایی خوندن؟

منطق داشته باشید اگه میخواید برید جلو بمونید...
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​هرکس سه ماهم قوی بخونه درصدای خوبی میزنه....موفیقت ربط ب زمان نداره...
      وقتی کسی سال اول جای مسافرت رفتن و تفریح رفته کتابخونه نصف کارایی که همسناش می کنن رو نکرده به جاش درس خونده بعد برای چی این آدم باید بمونه پشت کنکور؟؟
      بله می گم سال بعد هم اتفاقی نمی افته چون هزار نفر رو دیدم که سال دومشون بدتر از اول شده.چون آدم باید سطح توانایی خودشو بشناسه و رویایی فکر نکنه.کسی که امسال سه ماه خونده و شده شصت هزار،سال بعد نه ماه بخونه نمی شه دو رقمی.
      من زحمتمو امسال کشیدم با همه مشکلاتم تا جایی که تونستم خوندم.تک بعدی هم نیستم که بگم یا فلان رشته یا مرگ. علایق خودمو می شناسم و براساس اونا انتخاب می کنم.رشته های یک انسانی موردعلاقه م نیستن و احتمالا هم نمی یارم اونا رو.حالا به خاطر این که ده سال دیگه بگن فلانی وکیله یه سال دوباره کنکور رو تحمل کنم و برم رشته ای که دوست ندارم؟!!!
      این عشق به پزشکی هم که مد شده هم شما و هم من می دونیم چیه.یهو همه عاشق خدمت به مردم شدن!تنها راه خدمت پزشک شدنه؟
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هرچی بگیم بازم تو حرف خودتو میزنی
      نمیتونی بمونی یا پدرمادرت اجازه نمیدن یا شرایطشو نداری یا حوصله درس خوندن نداری
      پس حداقل دیگران و منصرف نکن
      حداقل نتیجه ای که پشت کنکوربودن داره اینه که دیگه قبولی دارو صددرصدیه
      چرا چون فقط زمین بخونی بالای 80بزنی
      بقیه درسارو هم هرچی هستی 10درصد بیاری بالاتر دارو قبولی
      حالا اینو برای کسایی میگم که ناامیدن نه به خودم
      از بهمن شروع کردی میخوای نتیجه هم بگیری

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از نظرم واقعا یکسال چیزی نیس که ادم بگه عمرم تلف میشه مگه چندسالتونه اینقد میگین حاله یه سال دیگرو ندارمو شرایط رو نمیتونم..قطعا هم نمیگم که طرف با یه سال موندن پزشکی و دندون رو شاخشه چون واقعا رقابت هست ولی حداقل یه رتبه ی خیلی بهتری میاره و اگه دندون وپزشکی نشد به یه پیراپزشکی عالی میتونه فک کنه(لطفا تک بعدی نباشین و خودتونو محدود به پزشکی و دندون نکنید) نه اینکه با تحمیل کردن این فکر که عمرم تلف میشه بره یه رشته واقعا الکی..بله قطعا برای سال بعد تلاش خیلی زیادی میخواد ولی حداقل تهش بعده کنکور میگین من تلاشمو کردم اگه شد که شکرت خدا اگه هم نشد به یه پیراپزشکی عالی فک کن حداقل میتونی یه رشته ی خیلی خیلی بهتر از رشته ای که ساله اول میخواستی بری ،انتخاب کنی!!کسایی هم که میگن سال دوم رتبه بدتر میشه اقا غیر از اینه که اون افراد دوباره کارای سال قبلشونو تکرار کردن حتی کمتر درس خوندن!!به پدر و مادر و هزینه هایی که کردن فکر کنید..

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه رتبه ات اونی نشه ک میخواستی حالا ب دلایل مختلف, باید بمونی

1.هیچکس نمیگه افرین بهش نموند پشت کنکور رفت سراغ زندگی روتین اینجور وقتا ی دختر یا پسر تو فامیل هس که میمونه و قبول میشه اونوقت میزنن دوباره تو سرت ..پس بمون اگه لازمه بمونی

2.اگه الان ی دانشگاه سطح پایین قبول میشی تو رشته دلخواهت بهتره بازم بمونی..چون دوباره قبول میشی اون رشته رو اما این دفعه ی دانشگاه تاپ..واسه اینه که تو مدارس سمپاد همیشه جو درس خوندنه همه تشنه ان همه سر ی اپسیلون دعوا دارن اما تو مدارس عادی دولتی اگه دو مین بیشتر استادو نگه داری میدونین چ برخوردی میشه..دانشگاه ک 400 پله بدتره

3.بعدم خدای پزشکی قلب تو ایران با سن بالا تازه پزشک شد..وقتی همسن های خودش رفتن سراغ مجوز مطب..اما اونا هیچکدوم اونی نشدن ک این شد
      معنیش این نیس ک سن بالا موفقیت میاره معنیش اینه که زمان رسیدن واسه ی چیزایی واسه ادما فرق داره..

4. یکم افق دید از نوک بینی فاصله بگیره خوبه...زندگی کوتاهه و یکباره..پس ی سری چیزا ارزش خیلی چیزارو دارن..ارزش عقب افتادن ارزش مسخره شدن..ارزش بدتر از اینا..اما خب ی روز تو میشی انیشتن رشته خودت!

5. همیشه ادمای بزرگ ی گذشته جالب و عجیب و سخت دارن پشت موفقیت...پس اگ بار اول نشد بار دوم ی داستان عجیب واست میسازه که اون موقع حرفی واسه گفتن داشته باشی ن ک کپی کنی از رو بقیه ی چیز من در اوردی بگی !!

الان ک دارم این حرفارو میزنم کاملا رو هوام..کارای انتخاب رشته مو کردم اما مشورتش مونده با خانواده...تصمیم گرفتم پیش مشاور نرم..هم پول مفت نمیدم هم اینکه اونقدر فشار قوی تحقیق کردم و جیک و پوک رو میدونم ک نیازی نمیبینم...اما بازم ته دلم قرص نیست..از طرفی بخش بزرگی ازش میگه ک امسال میرم

اگه بمونم تمام دلایلی ک واسه موندن و ادامه دادن لازم دارم رو بالا نوشتم...خودمو تو لحظه تصور کردم و نوشتم
      اگه موندنی باشم هیچکدوم از موانع امسال دیگه راهی ندارن تو برنامم

اگه رفتنی شدید ک عالی
      اگه موندنی شدین عجله اای واسه شروع نداشته باشین..شما با ی تجربه مستقیم از کنکور و یکسال فشرده اما حواس پرت درسخون بودن, از بقیه جلوترین..اول اشکال یابی بعدم رو نقطه ضعف کار کردن..

نقطه قوت از بین نمیره

گودلاک!!! ( یکشنبه ی.... )

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​هرکس سه ماهم قوی بخونه درصدای خوبی میزنه....موفیقت ربط ب زمان نداره...
      بله اینم قبول دارم ولی حرفم اینه که پشت کنکور موندن به خاطر سختیای زیادش کاری نیست که همه از پسش بربیان.هرچند فارغ التحصیلا هم امتیازاتی مثل زمان بیشتر و تجربه بیشتر رو دارن ولی بازم کار هرکسی نیست.من می گم کسی که آدمش نیست و این توانایی رو نداره الکی خودشو معطل نکنه.وگرنه چه تو سه ماه چه تو یه سال چه تو صدسال اگه کسی علم و اراده داشته باشه موفق می شه.حالا چه سراسری تهران چه سراسری شهر دورافتاده مهمه اینه که پی یه رشته رو بگیری و ته و توش رو دربیاری تا به یه جایی برسی.

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات

الان من نفهمیدم چرا بهت برخورد!من دارم راجع به واقعیت صحبت می کنم ولی تو خیلی دوست داری تو رویا بمونی.
      مشکلی نیست.
      اولا حق نداری به دیگران توهین کنی و بگی یی عرضه !!!منم درباره کسانی که دهها سال پشت یه سد و مانع می مونن و خلاقیتی از خودشون نشون نمی دن نظر مثبتی ندارم ولی هیچوقت به خودم اجازه نمی دم کسی رو با القابی مثل بی عرضه خطاب کنم.چون تصمیم هرکس مربوط به خودشه.
      دوما اکثر کسانی که پشت می مونن واسه پزشکی می مونن.من خیلی کم دیدم از ریاضی و انسانی کسی بمونه.پزشکی هم خودت از من بهتر می دونی که رشته ساده ای نیست.خب کسی که n سال پشت کنکور مونده و به هردلیلی،تنبلی یا مشکلاتش نتونسته برای کنکور تلاش کافی کنه و قبول شه،ممکنه توی دانشگاه هم کم بیاره.توی دانشگاه معجزه ای اتفاق نمی افته، اگه طرف مشکلاتش زیاده تو دانشگاه هم با این مشکلات درگیره.نمی بینی این همه کسانی که بدون شایستگی علمی از هرطریقی وارد دانشگاه می شن حتی تو رشته های خیلی سبک تر از پزشکی توش می مونن و بعد از چندترم یا اخراج می شن یا ترک تحصیل می کنن؟
      اون رشته ای هم که از نظر تو چرته شاید برای یکی دیگه بهترین مسیر رو رقم بزنه.یه دختر خیلی درسخونی رو می شناختم که هم امکانات خوبی داشت و هم خودش تلاشگر بود.ولی سرجلسه دیر رسید و از نگرانی دیر رسیدنش کنکور رو خراب کرد.می تونست بمونه ولی این کارو نکرد.رفت تغذیه بهشتی خوند جای این که یه سال بمونه.ممکن بود بمونه و سال بعد هم همین اتفاق بیفته!
      الان هیئت علمی دانشگاه بهشتیه!حالا به نظر تو بهتر بود می موند و آخرم پزشکی یه شهرستان رو می رفت و می شد یه پزشک عمومی ساده یا الان که هم حقوق و هم موقعیت اجتماعی بالایی داره؟
      مشکل خیلی از شما عشق پزشکی ها اینه که عشق چشمتون رو می بنده و واقعیت ها رو نمی بینید.چندوقت پیش یکی می پرسید با رتبه پنجاه و هفت هزار کجا می تونم پزشکی و دندون ودارو قبول شم؟!!خب کسی که رتبه پنجاه و هفت هزار می یاره یا از تنبلی و نخوندن خودشو کشته یا واقعا مغزش نمی کشه.حالا این آدم می تونه واحدای سنگین این درسا رو بگذرونه؟
      من برای کسی نسخه نمی پیچم.یه نفر سال اول مشکل داشته و نخونده خب می مونه و سال بعد به رشته ای که می خواد می رسه.ولی کسی که سال اول خونده و خوب هم خونده و شرایطشم فراهم بوده رشته ای که قبول می شه رشته ایه که به تواناییش می خوره.حالا ده سال هم بمونه مگه قراره چی کار کنه؟قراره بازم بخونه.خوندن اگه قرار بود براش جواب بده همون سال اول جواب می داد.
      ضمنا این خیلی بده که می خواین نظرتونو به دیگران تحمیل کنید.تو می خوای بمونی بمون.مگه من جلوی تو رو گرفتم؟من دارم نظر خودمو می گم تاپیک پرسیده نظر دیگران رو تکرار کنید یا نظر خودتونو بگید؟منم می دونم تو انجمن همه عاشق موندنن!!ولی من واقعیت رو می بینم.ضمن این که کشته مرده اسم رشته ها هم نیستم اگه بودم سه سال پیش جای این که به استعداد و علاقه م نگاه کنم و برم انسانی چشم بسته می رفتم تجربی.
      دید تک بعدی داری و این خیلی بده.
      خيلي نوشتي،نخوندم؛ببين،نظرتو اهانت آميز گفتي و جواب گرفتي.چرا سعي داري نيش بزني با كلمات؟ ادامه نده لطفا واقعاً كشش جدل ندارم.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​امام علی میگه هرکس نهایت تلاش توانشو بزاره ب هدفش میرسه...یکی باید 10ساعت بخونه زیر 500شه یکی 12 ساعت یکی 8 ساعت مهم مقصده
      بله اینم قبول دارم ولی حرفم اینه که پشت کنکور موندن به خاطر سختیای زیادش کاری نیست که همه از پسش بربیان.هرچند فارغ التحصیلا هم امتیازاتی مثل زمان بیشتر و تجربه بیشتر رو دارن ولی بازم کار هرکسی نیست.من می گم کسی که آدمش نیست و این توانایی رو نداره الکی خودشو معطل نکنه.وگرنه چه تو سه ماه چه تو یه سال چه تو صدسال اگه کسی علم و اراده داشته باشه موفق می شه.حالا چه سراسری تهران چه سراسری شهر دورافتاده مهمه اینه که پی یه رشته رو بگیری و ته و توش رو دربیاری تا به یه جایی برسی.
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دوست عزیز دوست گلم شما نمیتونی پشت کنکور بمونی چرا هر بار 40خط مینویسی؟بابا زندگی شخصی بقیه ب خودشون مربوطه اقا من 95 96 کنکور دادم ده بار دیگه میدم ب کسی چه ..یک سریا انقد تریپ غم برمیدارن انگار چی شده بابا درس نخوندن تبنلی کردن چ ربطی ب منابع اینا داره؟؟بخدا قسم این انجمن یک سری هستن خودوشن دی وی دی میخرن میگن ایی چیه کتاب بخر خودشون پشت کنکورین میگن پشت کنکور نمون فلانه بهمانه؟برفرض رفتی مهندسی خوندی ؟تهشس چی؟یعنی از احمدی رتبه یک شاخ تری؟ بابا بسه دیگه همش چرت پرت حرفای توخالی...کسی پشت کنکور بمونه روزی 7ساعتم بخونه دارو صد درصد میاره...خود من پارسال حدودا 6هزار شدم امسال حدودا زیر 3هزار سال بعد فقط تو زیست فیزیک ریاضی 5درصد بیشتر بزنم صد درصد دارو بهشتی میارم خب چرا نمونم عقلم کمه؟1700بشم قبولم؟دارو سازی کم چیزیه؟مثال زدم تا بقیه بدونن چ خبره اقاااا بخدا عمویم 70 تخصصی 50 هر س تا رشته رو میارید خصوصا منطقه سه
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 10 مرداد 1396 در ساعت 23:48

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی میگفت فامیل ما روزی 12ساعت خوند ازاد قبول شد..عزیز من مرض داری دروغ میگی؟ مگه محمد فاضلی از رتبه 13هزار منطقه 2 ب این سختی تو 8ماه 7ماه رتبه 271 نشد؟درصدای سال قبلش دیدیم دیگه شیمی 11درصد .سال 95 زد 64 درصد اونم شیمی 95 ک قطعا سخت ترین شیمی بود..مگه سمان تارم 680نشد تو شیش ماه؟چرا همش منفی بافی بدبختی حرف میزنید انجمن ب گند کشیدن بعضیا....بخدا قسم هر کس یه قله ایی داره با پایین اوردن دیگران خودتون بالا نمیرید....
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن