خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال درباره تحصیل در دانشگاه وهمزمان کنکور مجدد

دوستان من یه سوالی داشتم مثلا کسی امسال تو دانشگاه ازاد روانشناسی رودهن قبول شه بره دانشگاه همزمان با تحصیل تو دانشگاه برای کنکور مجدد دانشگاه دولتی یا ازاد همون رشته خودشو دانشگاه مثلا ازاد تهران پزشکی یا غیر انتفاعی علم فرهنگ قبول شه میتونه واحدا یا درسایی که پاس کرده به اون دانشگاه جدید منتقل کنه وو بجا چهار سه سال تحصیل کنه یعنی اون یک سالی که تو دانشگاه اولی خوندهم حساب شه ایا شدنیه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اورین سوال منم هست مخصوصا درسای عمومی کسی پرستاری بخونه بعد مثلا دندون دولتی قبول شه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بستگی به دانشگاه داره .
      ولی عمومی ها رو ازشون قبول میکنن ( بیشتر دانشگاه ها اینطوری هستن ) درباره سراسری نمیدونم ولی ازاد نمرات بالا رو که از نظر تعداد وحد مشکلی نداشته باشن هم قبول میکنه
      مثلا کسی که ریاضیش 3 واحدیه میتونه با ریاضی 3 واحدی تطبیق بزنه .
      یا کسی که 4 واحدی پاس کرده دانشگاه جدیدش اگه 3 واحدی باشه راضی رشته اش ازش قبول میکنن
      ولی برای نمره هم حد نصابی دارن .
      یعنی نمرات پایین رو قبول نمیکنن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      بستگی به دانشگاه داره .
      ولی عمومی ها رو ازشون قبول میکنن ( بیشتر دانشگاه ها اینطوری هستن ) درباره سراسری نمیدونم ولی ازاد نمرات بالا رو که از نظر تعداد وحد مشکلی نداشته باشن هم قبول میکنه
      مثلا کسی که ریاضیش 3 واحدیه میتونه با ریاضی 3 واحدی تطبیق بزنه .
      یا کسی که 4 واحدی پاس کرده دانشگاه جدیدش اگه 3 واحدی باشه راضی رشته اش ازش قبول میکنن
      ولی برای نمره هم حد نصابی دارن .
      یعنی نمرات پایین رو قبول نمیکنن
      نه از نظر نمره معدل این دو ترم میدونم مشکلی نیست چون میخوام جوری بخونم که برای فوق اپلای کنم ولی میترسم قبول نکنن من سختمه چهارسال هر روز از غرب تهران بکوبم برم رودهن زبونم لال
      تخمین رتبه ها هر روز یا نا امید میکنن یا امید میدن
      بخاطر همین میخوام ببینم راه حلی وجود داره یانه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samsam نمایش پست ها
      نه از نظر نمره معدل این دو ترم میدونم مشکلی نیست چون میخوام جوری بخونم که برای فوق اپلای کنم ولی میترسم قبول نکنن من سختمه چهارسال هر روز از غرب تهران بکوبم برم رودهن زبونم لال
      تخمین رتبه ها هر روز یا نا امید میکنن یا امید میدن
      بخاطر همین میخوام ببینم راه حلی وجود داره یانه
      مسیر دانشگاه خیلی مهمه
      ان شاء ... رتبه مورد نظر رو امسال میاری
      اگه دانشگاه ازاد رودهن رو میگی راه داره
      فصل نقل و انتقالات سایت دانشگاه یه بخشی هست درخواست میدی برای مهمان . مهمان یه واحد نزدیک به خونتون بشو . بچه ها پیگیری کردن انتقال دائم هم شده بعد چند ترم . این از این ...
      الان بخوای بری ازاد بیشتر واحدها رو قبول میکنن ولی بری دولتی عمومی ها رو قبول میکنن . پس عمومی زیاد بردار
      البته قانون داریم بیشتر از یکی عمومی مربوط به مسائل دینی نمیشه توی یه ترم برداشت مگر ترم اخر . پی فارسی عمومی و زبان و تربیت بدنی ها رو به علاوه یکی از اون عمومی ها بردار ... اینجوری جلو میفتی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن