خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 60
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      .اگه این عدد درس باشه دیگه واویلاس که رزمندگان هم که زیر پوشش بنیاد نیستن که بنیاد میتونه افراد زیر پوشش خودشو اعلام کنه از طرفی تعدادرزمنده ها حتما از جانبازا بیشتره اینجوری تعداد 5 درصدی ها بالای 100 هزار تا میشن از بروبچ منطقه یکی ها بیشتر میشه ولی پیش بینی من اینه کل ایثارگران زیر 80 هزارن .

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      کلا گفتم...
      من ک نگفتم شما از مسئولانی...
      ادم باید یه رشته علوم پایه بخونه از این خراب شده بره حداقل نسلشو به قول بچه ها به هزیمت نده...

بزار یکم غر بزنم سرت دیگه
      اره درسته...
      بقول
      یکی و البته خیلیا...فقط قضیه درامد و اینده مشکلات فرهنگی و...هست...شرایطشو داشتی واقعا سختی بکش و برو...ارزش داره

په من چرا....غر بزن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آیا مشخصه که امسال تعداد شرکت کننده های منطقه 1 چند نفرن ؟؟
      I will live in my dream soon

4. Top | #34
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.arbaghaei نمایش پست ها
      آیا مشخصه که امسال تعداد شرکت کننده های منطقه 1 چند نفرن ؟؟
      الان مشخص نیست
      باید وایسی کارنامه ها بیاد

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
      من فهمیدم ک خوبی بازتاب نداره
      وجدان تا ته داستان سرابه

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      الان سال بعد از 5 درصد استفاده کنیم ب نفعمونه؟ یهو سال بعد بشن 100 هزار تا بدبخت میشیم ن؟من الان منطقه دو دارم پدر گرامیم 6 ماه و سه روز داوطلبانه دارن. الان کدوم ب نفعمه ب نظرتون؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      picsart_1501498406406.jpg
      ایمان بدون تلاش بی ثمر است..

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a999 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: PicsArt_1501498406406.jpg
مشاهده: 91
حجم: 80.3 کیلو بایت
      مومن فقط جواب شما رو بدم بقيه هم توجه كنن لطفا
      نتايج از الانم واسه سنجش مشخصه و مشغول كنترل نهايي نتايج هستن،بعدش ندونن چند نفره تعداد مشمولا؟؟؟!
      بعله خب اين كارشناس نميدونه چون امار دستش نيست
      ضمنا اين تعداد كه من گفتم با ارتش و ... است ،كل ٥٪‏

8. Top | #38
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پس کسایی مثل من که سهمیه ندارن باید سرشونو بذارن بمیرن
      رقابت رقابت سهمیه داراس

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-Gh نمایش پست ها
      پس کسایی مثل من که سهمیه ندارن باید سرشونو بذارن بمیرن
      رقابت رقابت سهمیه داراس
      بیخیال تا بوده همین بوده از دست منو امثال منم کاری بر نمیاد جز واگذار کردن به بالاسری

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جناب نینیش شما نمیدونم چه مشکلی با سهمیه دارین که هی میخاین درمورد سهمیه بچه هارو اذیت کنین اولا که خود توکلی امار رو نگفت شما از کجا اوردین دوما بنیاد شهید چطوری امار داره که کیا تجربی هستن؟ سوما اگه تعداد تجربیا که سهمیه دارن ۵۶ هزار باشه تعداد افراد سهمیه میشه ۱۰درصد نفرات شرکت کننده درحالی که سهمیه۵درصده این یعنی نصف افراد بیرون میمونن درضمن چجوری اون اشنای شما تونسته امار سپاه و ارتش و بنیاد رو باهم دربیاره؟تو همه جا کارمیکنه؟ تو موقع ثبتنام سهمیه هم دروغ زیاد گفتی که تو سهمیه شرکت نکنیم تو بتونی قبول بشی مگه چن نفرتو این سایت هستن که اگ ثبتنام نکنن شما رتبت خوب بشه؟ فقط امیدوارم وقتی رتبه ها اومد اون موقع پیدات بشه تو انجمن ببینم بازم مثل قبل واسه دروغات معذرت خواهی میکنی؟ تو میخای درس نخونده با حذف رغیبات اول بشی ولی تو هیچی نمیشی چون درس نمیخونی امیدوارم بخاطر دروغات جوابتو بگیری از خدا

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeidroid نمایش پست ها
      جناب نینیش شما نمیدونم چه مشکلی با سهمیه دارین که هی میخاین درمورد سهمیه بچه هارو اذیت کنین اولا که خود توکلی امار رو نگفت شما از کجا اوردین دوما بنیاد شهید چطوری امار داره که کیا تجربی هستن؟ سوما اگه تعداد تجربیا که سهمیه دارن ۵۶ هزار باشه تعداد افراد سهمیه میشه ۱۰درصد نفرات شرکت کننده درحالی که سهمیه۵درصده این یعنی نصف افراد بیرون میمونن درضمن چجوری اون اشنای شما تونسته امار سپاه و ارتش و بنیاد رو باهم دربیاره؟تو همه جا کارمیکنه؟ تو موقع ثبتنام سهمیه هم دروغ زیاد گفتی که تو سهمیه شرکت نکنیم تو بتونی قبول بشی مگه چن نفرتو این سایت هستن که اگ ثبتنام نکنن شما رتبت خوب بشه؟ فقط امیدوارم وقتی رتبه ها اومد اون موقع پیدات بشه تو انجمن ببینم بازم مثل قبل واسه دروغات معذرت خواهی میکنی؟ تو میخای درس نخونده با حذف رغیبات اول بشی ولی تو هیچی نمیشی چون درس نمیخونی امیدوارم بخاطر دروغات جوابتو بگیری از خدا
      دقيقا همينطوره؛
      حق با شماست

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاربر ninish تلاش خوبی برای استرس دادن به دانش آموزان دارای سهمیه دارید ولی به این فکر کن که یک هفته مونده به اعلام نتایج همه میبینن تعداد شرکت کننده ها خیلی خیلی کمتره و خودت رسوا میشی.سال دیگه که پشت کنکور موندی برات بای بای می کنیم از صندلی دانشگاه.😎

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alipersia نمایش پست ها
      کاربر ninish تلاش خوبی برای استرس دادن به دانش آموزان دارای سهمیه دارید ولی به این فکر کن که یک هفته مونده به اعلام نتایج همه میبینن تعداد شرکت کننده ها خیلی خیلی کمتره و خودت رسوا میشی.سال دیگه که پشت کنکور موندی برات بای بای می کنیم از صندلی دانشگاه.😎
      دقيقا همينطوره؛
      حق با شماست

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوستانِ جان سهمیه ایثارگران شامل خانواده شهید،بالای۲۵٪ ،پایین ۲۵٪ورزمنده میشه دیگه البته خونواده هاشونم هست پس اگه قبل این قانون ۱۶ هزار بودن پس باهم یعنی با زیر۲۵٪ یاهم میشه ۵۰هزار واقعا اینقد تعجب داره؟! این ۵٪ و ۲۵٪ فقط و فقط واسه انتخاب رشتس وگرنه موقع اعلام رتبه کاری به این نداره که زیر۲۵٪ یا شهید یا چیزه دیگه
      اینو بدونین ۵۰هزار میشه
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا انقدر به هم می پرید منم تا قبل ازاینکه وظیفها تایید نشدن فکر می کردم ۱۸ هزارتا باشه تعداد سهمیه ولی الان احتمال ۷۰ درصد بالای ۳۰ هزارنفر می شه حالا سال بعد قطعا قطعا دوبرابر می شه این تعداد امسال هرچی قبول شدید کلاتونو بندازید بالا که سال بعد با توجه به سال اخرنظام قدیم تعداد افراد زیادی که متوجه شدن سهمیه دار شدن تاثیرش مثل امسال نیست

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن