خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

توصیه های من به اقایانی که سربازی در پیش دارند

دوستان سلام میخوام تجربیات خودم رو راجب به موضوع سربازی باهاتون در میان بذارم
      1-سعی کنید هر طور که شده بسیج فعال باشید
      2-معاف از رزم هم برا یگان خوبه ولی برای اموزشی هیچ فرقی نمیکنه
      3-اگر رفتید با مدرک فوق لیسانس به بالا برید
      4-کار های کامپیوتری رو بلد باشید
      5-گواهینامه هم بدرد میخوره شاید باهاش از شر پست دادن راحت شدید
      6-سعی کنید یه جایی پذیرش بگیرید
      7-پارتی گردن کلفت داشته باشید
      سعی کنید تا زمانی که شرایط بالا رو نداشتید خدمت نرید چون پوستتون رو میکنن
      درس خوندن همزمان با سربازی یه توهم بیش نیست مگر اینکه تو یگان یه جایی بیفتین که پست نداشته باشه وتایم اداری باشه
      سخت ترین چیز تو خدمت هم پست هست با کارگری در قسمت هایی مثل اماد و...
      حالا تجربه خودم از خدمت رو براتون بگم
      دفترچه رو پست کردم افتادم سپاه البته بدون اینکه از سپاه پذیرش بگیرم
      خیال کردم افتادم سپاه دیگه همه چی خوبه اموزشی افتادم اباده شیراز اب و هوای خیلی بدی داره خلاصه اونجا خیلی اذیت شدم
      بعدش یگان مستقیما فرستادن مرز غرب کشور .حالا وقتی رفتم مرز جای خوبی افتادم اما فرمانده قرار گاه گفت شهر خودت یه نیرو نیاز داره میری اونجا منم اشخور ندونستم تیپ امیر چه جهنمیه فورا رفتم به قران وقتی رفتم برای تکمیل پرونده تو گردان اماد هنوز نصف برگه هارو که پر نکرده بودم گفتن بار برا سردخونه اومده برو خالی کن وقتی رفتم تازه فهمیدم چه کلاهی سرم رفته(اشخوری درد گرانیست) خلاصه 8ماه تو اماد بودیم مثل برده بعدشم که تیپ امیر از غرب کشور برگشت دو باره به من گفتن تا هفته دیگه خودتو به قرارگاه ثلاث معرفی کن.تو این هشت ماه هم کارگری میکردم هم پست میدادم .این تجربه من بود از خدمت توصیه میکنم بی گدار به اب نزنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سربازی واقعا هدر دادن عمره!! مخصوصا برای اونایی که حین تحصیل کسب و کاری هم بهم زدن!! بری سربازی برگردی انگار دوباره از صفر داری شروع می‌کنی!!
      درسایی هم ک خوندی به کل یادت میره

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان یه چیز یادم رفت اونم بند پ هست که مهم ترین بند هستش چون سرباز بود زیر دیپلم تایم اداری با کادریا میومد سرباز بود با مدرک فوق لیسانسریاضی از دانشگاه خواجه بنده خدا با خودم بار خالی میکرد فقط پست نمیداد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن