خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      سلام.
      من برنامه رو دان كردم با برنامه پارسال مقايسه كردم.
      نكاتي كه متوجه شدم :
      1- برنامه امسال زودتر شروع ميكنه ( امسال ٢١ مهر شروع ميشه ولي پارسال ٢٣ مهر شروع ميشد . اختلاف ٢ روزه كه مهم نيست) ولي با اينكه زودتر شروع ميشه ديرتر تموم ميشه ( پارسال ٢٢ ارديبهشت امسال ٢٨ ارديبهشت . اختلاف يك هفته اي)

2- هردو ازمون ١٦ مرحله ازمون دارن ( بجز ازمون سطح بندي و سه تاي جامع )

3- برنامه ريزي تا 98 درصد مثل پارساله يعني بجز يكي دومورد كه فقط چند صفحه اينور اونور كردن ، بقيش كپي پارساله .
      فقط اومدن درس هاي منتخب گواه رو تغيير دادن !!!

4- فقط يه تفاوت جالب توجه و مهم كرده كه همون دليله اختلاف يك هفته ايه پايان ازمون هاست كه يعني پارسال ٢٢ ارديبهشت تموم ميشد اما امسال با وجود زودتر شروع كردنش ، ٢٨ ارديبهشت تموم ميشه .
      اين تفاوت اينه كه فاصله ازمون اخر نيم سال اول تا ازمون اول نيم سال دوم ، پارسال يك هفته بود اما امسال با وجود يكسان بودن حجم درس ها و صفحات!!!! ، دوهفته فاصله افتاده .
      همينطور ....
      فاصله ي بين دوتا ازمون اخره نيمسال دومه پارسال يك هفته بوده اما ماله امسال شده دوهفته باز هم با همون حجم هاي مثل هم .
      حالا اينكه اين تغيير خوبه يا بد جاي بحث داره...

5- تو برنامه امسال نوشته يك ازمون در ٦ بهمنه و يك ازمون در ٢٠ بهمن كه هردوشون شنبه هستن نه جمعه ! ( نميدونم تقويم اونا اشتباس يا تقويم من! )

6- هر دو سال ، سه ازمون جامع دارند كه بجز ازمون اخرشون كه ١ تيره ، دوتا ازمون ديگه شون و فاصله بينشون فرق كرده
      پارسال ازمون اخر نيم سال دوم ٢٢ ارديبهشته و ازمون بعدي كه جامعه، ١٢ خرداده يعني اختلاف 3 هفته اي اما امسال بعد از ازمون اخر نيم سال دوم تا اولين ازمون جامع 1 هفته شده !
      بقيه شون هم همينطور ( ازمون دوم پارسال ١٩ خرداد بود اما امسال ١١ خرداد)

مشكلي كه ازمون هاي جامع امسال دارن بنظر من اينه كه احتمالا دوتا از جامع هاش ميافتن توي امتحانات خرداد يعني ٤ و ١١ خرداد . اما پارسال فقط ازمون اولش يعني ١٢ خرداد افتاد توي امتحانات اگه اشتباه نكرده باشم !!

بطور كلي اينكه امسال اومده فرصت خوندن مطالب پيش ٢ رو بيشتر كرده ( كه تو كامنت هاي اين تاپيك هم ديدم خيلي اين مشكلشو گفتن كه راست هم گفتن و فرصت خوندن نيم سال دوم خيلي نسبت به نيم سال اول كمتر بود )
      اما فرصتي كه بهش ميگن (( دوران گذار )) " اگه اشتباه نكرده باشم باز ������ " رو خيلي كمتر كردن
      ممنون (:
      6 بهمن و 20 بهمن هر دو جمعس
      و ندایی که به من میگوید : گر چه شب تاریک است دل قوی دار، سحر نزدیک است

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dela نمایش پست ها
      ممنون (:
      6 بهمن و 20 بهمن هر دو جمعس
      اوه
      اره اشتباه كرده بودم مثل اينكه. ممنون

3. Top | #33
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      یه نفر این برنامه ای که دارین
      راجبش حرف میزنین لینکش رو بزاره
      میرم سایت کانون فقط برنامه تابستون داره
      آدرس صفحه:
      http://www.kanoon.ir/Public/Repository?gid=18&mid=1

برنامش رو نتونستم آپلود کنم. نوشته نسخه تیر اون برای پاییزه.
      و ندایی که به من میگوید : گر چه شب تاریک است دل قوی دار، سحر نزدیک است

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن