خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juddy Abbott نمایش پست ها
      شما اردیبهشت ماه که داخل سایت وزارت علوم ثبت نام میکنی و درخواست میدی
      این درخواست برای دانشگاه مبدا و مقصد میره حالا یا قبول میکنن یا نمیکنن
      که اصولا دانشگاه مبدا موافقت میکنه و دانشگاه مقصد شرایطت رو بررسی میکنه و یا قبول میکنه یا قبولت نمیکنه
      برای انتقالی هم اگر معدلت بالا باشه حتما قبولت میکنن
      ممنون
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      سلام خسته نباشین
      میدونم ممکنه بگین رتبه ها نیومده اینا انتخاب رشته کردن
      ولی باید شرایطمو از الان بسنجم وگرنه هول میکنم اونموقه شرایط خرابم خراب تر میشه
      کسایی ک اطلاع دارن یا دانشجو ان میشه بگین شرایط مهمانی و انتقالی چطوره؟ راستش فقط در حد شنیدن اسمش ازش اطلاع دارم
      معدل تاثیر داره؟ شهریه ای باید پرداخت شه؟ سطح دانشگاه مهمه؟ هرچی میدونینو اگ میشه بگین
      ممنون
      فقط اینو بگم که تو پزشکی اینا بخوای بری ی دانشگاه دیگه باید مثل پردیس ها پول بدی ترمی حدقال هفت هشت میلیون
      اینم گفتم حواست باشه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      برای سه رشته ی پزشکی و دندون و دارو برای مهمان شدن باید ترمی ۸تا۹ میلیون بدی.ولی این هم به دانشگاه مقصد بستگی داره مثلا اصفهان بر اساس معدل قیمت رو کم تر میکنه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zz.nnt نمایش پست ها
      برای سه رشته ی پزشکی و دندون و دارو برای مهمان شدن باید ترمی ۸تا۹ میلیون بدی.ولی این هم به دانشگاه مقصد بستگی داره مثلا اصفهان بر اساس معدل قیمت رو کم تر میکنه
      نه من تکذیب میکنم... دانشگاه اصفهان اصلا بر اساس معدل کم نمیکنه ... الآن معدل من ۱۸ ست ولی هیچ تاثیری نداشته در میزان شهریه‌م

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      اهاا
      امکان دادن وامم هست ب این دانشجو ها؟؟
      من بقیه کامنت هارو نخواندم،فقط اینو چشمم خورد،
      رو وام خیلی حساب نکنید!
      اولا که گرفتنش واقعا مصیبت باره(نمیدونم شاید دانشگاه من اینطوریه) مثلا باید بری محضر،فقط پول محضرش میشه 100 تومن!جدای وقت و هزینه های جانبی،گواهی کسر از حقوق یه نفر رو میخواد حد اقل و . . . !
      خیلی داستانه،بعد حالا ایناش به کنار!مبلغ وام،که گرون ترینش مسکن باشه،500 تومنه!وام های عادی 200 و مثلا استعداد درخشان دیگه 300 !
      اصلا خیلیا نیاز دارن،ولی با این قیمتش نمیرن دنبالش!به خصوص اون هزینه و گواهی کسر از حقوق هر کسی این گواهی رو نمیتونه بده که
      به مسئولین () : خب بابا این دنگ و فنگ ها چیه،شما که مدرک دانشجو دستتونه،تا تسویه نکرد مدرک رو ندید این همه دنگ و فنگ چیه دیگه
      خلاصه عقل کار نکنه جان در عذابه همینه دیگه فقط فرقش اینه جان دانشجو در عذابه اینجا نه اونا

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilord نمایش پست ها
      من بقیه کامنت هارو نخواندم،فقط اینو چشمم خورد،
      رو وام خیلی حساب نکنید!
      اولا که گرفتنش واقعا مصیبت باره(نمیدونم شاید دانشگاه من اینطوریه) مثلا باید بری محضر،فقط پول محضرش میشه 100 تومن!جدای وقت و هزینه های جانبی،گواهی کسر از حقوق یه نفر رو میخواد حد اقل و . . . !
      خیلی داستانه،بعد حالا ایناش به کنار!مبلغ وام،که گرون ترینش مسکن باشه،500 تومنه!وام های عادی 200 و مثلا استعداد درخشان دیگه 300 !
      اصلا خیلیا نیاز دارن،ولی با این قیمتش نمیرن دنبالش!به خصوص اون هزینه و گواهی کسر از حقوق هر کسی این گواهی رو نمیتونه بده که
      به مسئولین () : خب بابا این دنگ و فنگ ها چیه،شما که مدرک دانشجو دستتونه،تا تسویه نکرد مدرک رو ندید این همه دنگ و فنگ چیه دیگه
      خلاصه عقل کار نکنه جان در عذابه همینه دیگه فقط فرقش اینه جان دانشجو در عذابه اینجا نه اونا
      اره این جریانارو میدونم
      تازه با همه اینا تا تسویه نکردن مدرکو ازاد نمیکنن در هرحال همینه -_-
      مرسی از جوابتون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن