خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

انتخاب رشته بدون کنکور

سلام دوستان وقتتون بخیر....
      یکی از دوستای نزدیکم،امسال به دلایلی نتونست کنکور بده و حالا میخواد وارد رشته های بدون کنکور و شرط معدلی بشه،ایشون ساکن تهرانه و به جز تهران هم نمی تونه شهری دیگه واسه دانشگاهش انتخاب کنه،واسه کنکور سال بعد قصد نداره بخونه(پ.ن:اینو واسه عزیزانی گفتم که پیشنهادشون شرکت در کنکور سال بعده)
      حالا به نظر شما بهترین رشته بین رشته های بدون ازمون دانشگاه چه رشته ای هستش?(ازاد،پیام نور،علمی کاربردی) البته نمیدونم دانشگاه های سراسری تهران رشته های بدون ازمون هم داشته باشه یا نه! به هر حال ممنون میشم نظرات و اطلاعاتتون رو تو این تاپیک بگید و به دوستمون کمک کنیم
      با تشکر...
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi199 نمایش پست ها
      در موضوع قبلی گفتم که دیروز که دنبال مشورت برای کنکور 97 بودم رفتم توی این کانال بدک نبود قانع شدم به جای کنکور مجدد خوب انتخاب رشته کنم:
      https://t.me/moshaver201796

ممنون ولی چیز خاصی ندیدم!
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      اولا کانالو از ابتدا نگاه کن بی زحمت و منم 7هزار تومان دادم بعد ایمیل زدم گفتم صد در صد جواب نمیدن ولی جواب دادن راهنماییم کردم طرف این کاره بود دیروزش رفته بودم یه موسسه ای یارو اطلاعاتش در حد جلبک بود پنجاه تومن گرفت بازم میل خودته
      ....
      ویرایش توسط ADaM AhaNi : 05 مرداد 1396 در ساعت 19:32

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      تقصیر من وتو نیست اینقدر کلاه برداری از مون شده که یارو معجزه هم نشون بده ما قبول نمی کنیم محض اطلاعتم بگیم کسی رو زود قضاوت نکن که بگی کانال تبلیغ می کنه آخه آدم آهنی تو می دونی من کیم جیگر
      باشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      بیا ویرایش کردم به کار شریفت ادامه بده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولی کار تو اصلا شریف نیست دیگه ادامه نده فکر کنم تبلیغ دانشگاه شریف شد ببخشید
      لطفا بحث رو به حاشیه نبرین
      بازم از دوستان عزیزی که اطلاعات کافی دارند دعوت می کنم اینجا نظرشون رو بگن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کسی نیست راهنمایی کنه ?
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KowsarDDC نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیر....
      یکی از دوستای نزدیکم،امسال به دلایلی نتونست کنکور بده و حالا میخواد وارد رشته های بدون کنکور و شرط معدلی بشه،ایشون ساکن تهرانه و به جز تهران هم نمی تونه شهری دیگه واسه دانشگاهش انتخاب کنه،واسه کنکور سال بعد قصد نداره بخونه(پ.ن:اینو واسه عزیزانی گفتم که پیشنهادشون شرکت در کنکور سال بعده)
      حالا به نظر شما بهترین رشته بین رشته های بدون ازمون دانشگاه چه رشته ای هستش?(ازاد،پیام نور،علمی کاربردی) البته نمیدونم دانشگاه های سراسری تهران رشته های بدون ازمون هم داشته باشه یا نه! به هر حال ممنون میشم نظرات و اطلاعاتتون رو تو این تاپیک بگید و به دوستمون کمک کنیم
      با تشکر...
      سلام..کذوم گروه هستن؟اینو بدونین بنظر من رشته خوبی تو بدون ازمون گروه تجربی وجود نداره...

در ضمن الان علمی کاربردی کاردانی فنی و حرفه ای انتخاب رشتش شرو شده ها...خواست انتخاب رشته کنه عقب نمونه بعدا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

سلام..کذوم گروه هستن؟اینو بدونین بنظر من رشته خوبی تو بدون ازمون گروه تجربی وجود نداره...

در ضمن الان علمی کاربردی کاردانی فنی و حرفه ای انتخاب رشتش شرو شده ها...خواست انتخاب رشته کنه عقب نمونه بعدا
      گروه تجربیه.....بله میدونه اما کلا میخواد یه رشته رو انتخاب کنه دیگه نمونه
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن