خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دست شما دردنکنهواقعا اقای نبی زارع خیلی متواضع فروتنه افریم واقعاههمون باید ازشما یاد بگیریم

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      خیلی ممنون از لطفتون
      لطفا اگر امکانش هست نکات و مقالات مشاوره ای (روش های مرور و تست زدن و...) هم بهش اضافه کنین

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها
      سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه
      .

سعی کردم روش خوندن هر درس و البته منابع اونا رو بنویسم.به این امید که 97 ای ها به دردشون بخوره
      البته شاید بعضی قسمتاش روش خوندن نباشه و فقط چنتا تذکر باشه.که گفتم شاید به درد بخوره.
      این اولی درمورد ادبیات هست.ایشالا هر روز یه درس رو مینویسم و اینجا میزارم .لطفن نظری داشتید یا ایرادی دیدید بهم اطلاع بدیید .در ضمن غلط های املایی یا نگارشی رو هم به بزرگی خودتون ببخشید.
      خیلی خیلی موفق باشید
      ادبیات :

عربی:

خیلی کمک کننده و مفید بودن،متشکرم
      منتظر مطالب بعدیتون هستیم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      up

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات

شیمی تا اخر هفته
      سعی میکنم در مورد همه ۱۲ تا فصل توضیح بدم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی تا اخر هفته
      سعی میکنم در مورد همه ۱۲ تا فصل توضیح بدم
      چقدر عالی...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      راستی اونایی که درگیر انتخاب رشته هستن
      این یه گروهه بچع های شریف و البته کسایی دیگه در مورد رشته ها سوالا رو جواب میدن که بیشتر برا ریاضیا خوبه
      https://t.me/********/AAAAAEIbVkW3TOpJn8stHw
      نمیدونم لینکش چرا اینجوری نشون داده میشه کامل کپی میکنم ولی باز با ستاره نشون داده میشه
      به جای اون ستاره ها باید جوین چت به اگلیسی باشه.
      کپی کنیید لینک رو توی مرور گر و به جای ستاره ها جوین چت به انگلیسی رو تایپ کنید
      کسی هم فهمید مشکلش چیه به منم بگه چجوری درستش کنم .خداییش ایتیم ضعیفه
      و اینم کانال و باتمونه که تو امضام هم اوردم چنتا دانشجو سوالاتتونو جواب میدیم ضمنن یکیشونو حتمن میشناسید .رشتشون تجربی بوده و واقعن خدا خیرشون بده وقت خیلی میزارن برا بچه ها هم اینجا هم اونجا. واقعن خسته نباشید و جای تبریک داره این دلسوزیشون.
      کانال @wikikonkur
      بات @wikikonkurbot
      در ضمن رایگانه همه چی.
      مثلا وقتی حرف بد و زشت بزنی به جاش ستاره میاره
      ولی نمیدونه داره اچتباه میزنه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تذکر:این چند خط خیلی چیز مهمی نداره چنتا حرف کلی و توصیه و یه معذرت خواهیه.وقتت مهمه الکی وقت نزار رو خوندنش:

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. و ۹۷ ای ها کم کم شرو کرده باشن.
      �خواستم فقط بگم عذر میخوام که بدقولی کردم .متاسفانه اخیرن درگیر تغییر رشته بودم نتونستم خیلی� ادامه بدم مطالبو هر چند به انجمن سر میزنم.
      فقط خواستم معذرت خواهی کنم از کسایی که احیانن منتظر بودن و بشون پستای بالا قول داده بودم.ولی ببخشید واقعن.
      ولی تموم تلاشمو میکنم.
      ضمنن مطالب رتبه های برتر امسال انجمن که ماشالا خیلی امسال رتبه های خوبی بود رو دمبال کنید .چیزایی که اونا میگن صد در درصد اپدیت (به روز البته درسته)تره.
      پس چیزایی که اینجا میخونید رو با احتیاط و در حد فقط خوندن بخونید و از رتبه های امسال بخواید براتون تجربه هاشونو بگن.
      مثلن صد درصد کتابایی اومده تو بازار که سال قبلش نبود و البته ما چیزی نمیدونم و ممکنع منبع خیلی خوبی هم باشن
      یا برعکس سبک امسال جوری بوده که دیگه کتابایی که ما میگیم به درد نخوره.
      خلاصه دیگه یه جورایی ما باز نشسته شدیم اینجا
      منم فک میکنم بهتره بعد این دو سه تا درس مشترکه رو مینویسم کمتر بیام اینجا و سعی میکنم اگه هم جواب دادم سوالای درسی و نه مشاوره ای رو جواب بدم.
      همین راستی اینم بگم کسایی که احتمالن میمونن برا سال بعد حواسشون باشه اگه امسال هیچی نخوندی که هیچ سال دیگه با انرژی شرو کن .ولی اگه خوندی و نتیجه خوب نگرفتی امسال سعی کن شرایطتو عوض کنی یا حداقل تغییر بدی .چه میدونم مثلن محیط درس خوندن .روش حتی .ساعتای درس خوندن.ارتباطای با دوستا.و البته تفریح رو تنظیم کنید� تا همه چی براتون تکراری نباشه‌.چون دقیقن همون کارای پارسالو کردنه که باعث میشه شاید ۶۰ ۷۰ درصد بچع های فارغالتحصیل رتبشون یا بهتر نشه و بد تر بشه و یا پیشرفتشون به اندازه یکی دو هزار باشه(البته از ۲۰۰۰ به هزار که ۱۰۰۰ تا هستد نمیگم.از ۷۰۰۰۰ به ۶۹۰۰۰ رو منظورمه)
      همین .مطمعن باشید یه جای کارتون نلنگه و زحمتتونو بکشید نتیجه خوب میگیرید و شیرینیش از سال اول نتیجه گرفتن هم بیشتره.
      خیلی خیلی موفق باشید .
      راستی یادم رفت تبریک بگم به همه رتبه های امسال مخصوصن ریاضیا.اگه میخونن اینجا رو بشون خواستم بگم احسنت عالی بودید و نتیجه زحمتتاتونو گرفتید.ایشالا موفق باشید در ادامه نیز.
      خیلی متشکر از اطلاع دادنتون

منتظر دروسی که گفتین هستیم
      انشالله موفق باشید

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تذکر:این چند خط خیلی چیز مهمی نداره چنتا حرف کلی و توصیه و یه معذرت خواهیه.وقتت مهمه الکی وقت نزار رو خوندنش:

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. و ۹۷ ای ها کم کم شرو کرده باشن.
      �خواستم فقط بگم عذر میخوام که بدقولی کردم .متاسفانه اخیرن درگیر تغییر رشته بودم نتونستم خیلی� ادامه بدم مطالبو هر چند به انجمن سر میزنم.
      فقط خواستم معذرت خواهی کنم از کسایی که احیانن منتظر بودن و بشون پستای بالا قول داده بودم.ولی ببخشید واقعن.
      ولی تموم تلاشمو میکنم.
      ضمنن مطالب رتبه های برتر امسال انجمن که ماشالا خیلی امسال رتبه های خوبی بود رو دمبال کنید .چیزایی که اونا میگن صد در درصد اپدیت (به روز البته درسته)تره.
      پس چیزایی که اینجا میخونید رو با احتیاط و در حد فقط خوندن بخونید و از رتبه های امسال بخواید براتون تجربه هاشونو بگن.
      مثلن صد درصد کتابایی اومده تو بازار که سال قبلش نبود و البته ما چیزی نمیدونم و ممکنع منبع خیلی خوبی هم باشن
      یا برعکس سبک امسال جوری بوده که دیگه کتابایی که ما میگیم به درد نخوره.
      خلاصه دیگه یه جورایی ما باز نشسته شدیم اینجا
      منم فک میکنم بهتره بعد این دو سه تا درس مشترکه رو مینویسم کمتر بیام اینجا و سعی میکنم اگه هم جواب دادم سوالای درسی و نه مشاوره ای رو جواب بدم.
      همین راستی اینم بگم کسایی که احتمالن میمونن برا سال بعد حواسشون باشه اگه امسال هیچی نخوندی که هیچ سال دیگه با انرژی شرو کن .ولی اگه خوندی و نتیجه خوب نگرفتی امسال سعی کن شرایطتو عوض کنی یا حداقل تغییر بدی .چه میدونم مثلن محیط درس خوندن .روش حتی .ساعتای درس خوندن.ارتباطای با دوستا.و البته تفریح رو تنظیم کنید� تا همه چی براتون تکراری نباشه‌.چون دقیقن همون کارای پارسالو کردنه که باعث میشه شاید ۶۰ ۷۰ درصد بچع های فارغالتحصیل رتبشون یا بهتر نشه و بد تر بشه و یا پیشرفتشون به اندازه یکی دو هزار باشه(البته از ۲۰۰۰ به هزار که ۱۰۰۰ تا هستد نمیگم.از ۷۰۰۰۰ به ۶۹۰۰۰ رو منظورمه)
      همین .مطمعن باشید یه جای کارتون نلنگه و زحمتتونو بکشید نتیجه خوب میگیرید و شیرینیش از سال اول نتیجه گرفتن هم بیشتره.
      خیلی خیلی موفق باشید .
      راستی یادم رفت تبریک بگم به همه رتبه های امسال مخصوصن ریاضیا.اگه میخونن اینجا رو بشون خواستم بگم احسنت عالی بودید و نتیجه زحمتتاتونو گرفتید.ایشالا موفق باشید در ادامه نیز.
      موفق باشیدمن پشت کنکور موندم و دلیلشم اینکه کامپیوتر امیرکبیر میخوامولی بشدت توی برنامه ریزی ضعف دارم شما مشاوره خصوصی میدین یا مشاور خفنی میشناسین در حد یکی دو ساعت بهم مشاوره بده؟

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات

سلام
      راستش کلن خودمم خیلی نمبدونم مشاورا چجوری برنامه میدن و به خاطر همین خیلی بلد نیستم نکات برنامه ریزیو .
      خودمم برنامه درست و منظمی نداشتم.در حد همین که هر روز برا فرداش بگم کدوم مثلن ۳ تا درسو بخونم در همین حد.
      حالا اگه سوالتون خیلی واجبه بپرسید‌.بلد نبودم میگم نمیدونم.
      راستش مشاورا رو در حد اسم میدونم .و اونا هم بیشتر کسایی هستن که فک کنم تلفنیه مشاوره دادنشون.فک میکنم حضوری با مشاور حرف بزنید بهتره.
      بیشتر ضعف من تو برنامه مرور دروس هستش اینکه نمیدونم کدوم درسو کی مرور کنم یا مرور رو چجوری تو برنامم بزارمخود شما چجوری مرور میکردین؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.hamayesh_dr_afshar@
      این یکی ازکانال های تلگرام دکترافشاره.مباحث خیلی خوب وکارآمدی راجب برنامه ریزی،خلاصه،مرور،منابع،روش مطالعه،آزمون های آزمایشی و...هرمسئله ای که شایددغدغه یه کنکوریه رو میزارن داخل کانالشون به صورت وویس.خیلی ازمشکلاتتون رو باگوش دادن به این وویس هامیتونیدرفع کنید.قصدتبلیغ ندارم.خودم ازکانالشون ومطالبشون استفاده کردم راضی بودم،گفتم دراختیاردوستانم قراربدم.

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات

سلام
      اگه با ازمون پیش میرید همون خوندن یه مبحث توی ازمونهایی که میاد توش خودش
      تا حد زیادی کافیه.ینی ازمونا مشخص کردن یع مبحثو چن بار مرور کنید
      روش کلی هم اینجور بود برام که زمان خوندن یه مبحث وقتی داشتم تستاشو میزدم سعی میکردم تستای مهم تری که نکات کلی تر رو دارن یا تیپ جدیدن رو مشخص کنم.و زمون ازمونای کلی تر یا جامع این تست ها رو میزدم .
      یه جورایی میشه گفت بیشترین مرور رو با تست زدن داشتم.چون یه جور مروریه که سرعتت رو هم زیاد میکنه و برمیگردونه به حالت قبل.
      در مورد عمومیا که خیلیا میگن حفظیه اگه دینی رو بزاریم کنار و لغت و تاریخ ادبیات فک نمیکنم بقیش خیلی حفظی باشه .مهارتیه بقیشون و اگه برا تسلط بهشون تست کافی (نه کم نه زیاد)زده باشید خیلی مرور زیاد نمیخوان.اینا هم تقریبن با تست زدن مرور کامل میشن.
      و چیزی هم که کمتر مورد توجه خیلیا هست و بش توجه نمیکنن روش خوندنه.
      مثلن اگه وقتی میخواید شیمی ۲ فصل ۴ رو بخونید به جای حفظ کردن تعداد زیادی فرمول برا هر چیز فقط روی ساختار لوییس کشیدن کار کنید قرار نیست بار های بعد وقتتون روی مرور فرمول بره.و صد درصد مهارت روی لوییس کشیدن هم خیلی کلی تره و سوالایی که چنتا چیزو میخواد با یه رسم جواب میده و هم کمتر یادتون میره.
      یا توی فیزیک اگه وقتتونو بزارید روی حل با استفاده� از فرمولای کلی اینه ها مطمعن باشید هم کارتون راحت تره و هم سرعتتون بیشتر و خطا تون کمتر از اونی میشه که ۱۰۰ تا� فرمول فقط برا اینه ها حفظ میکنه .
      خلاصه خواستم بگم کم شدن زحمتتون توی مرور به خوندن اولیتون هم برمیگرده.
      روش کلی هم برا من همون تست زدن بود .ولی اون مباحث حفظی رو دیگه چاره ای نیست مث لغت
      در مورد مرور برا یه ازمون هم بهترین کار اینه که تا حدود ۳ یا ۴ شمبه ی قبل ازمون خوندنتونو تموم کنید و یکی دو روز اخر رو ازمون های پیش ازمون که خودشون میدن یا ازمونایی از موسسات دیگه که همون حدودا برگزار شده رو با وقت بزنید.مطمعن باشید توی ازمون واقعی خودتون خیلی تاثیر داره.
      این چیزایی بود که به ذهنم رسید.اگه چیزی رو فک میکنید نگفتم لطفن بپرسید.ممنون
      خیلی ممنون تا حدودی متوجه شدم باید چیکار کنم بازم مچکررررم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ادبیات برای من باز نمیشه

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      ادبیات برای من باز نمیشه
      لينكش سالمه من الان دوباره دانلودش كردم دوباره امتحان كنيد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن