خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه هدفت از شرکت در المپیاد فقط اینه کنکور معاف شی شرکت نکن! مطمئن باش دوسالت تلف میشه !(یا شایدم یه سال)چون اینجوری ممکنه با این که خوندی مرحله اولم قبول نشی
      چون یه سری منابع میگیری ناقص میخونیشون و کلا شیر تو خر! میشه.
      سایت دانش پژوهان خودش اطلاع رسانی میکنه.
      من خودمم همسن توام تقریبا و هنوز شروع به خوندن نکردم .(شیمی شرکت میکنم)ولی خب یه سری اطلاعات دارم .زیست حدسم اینه اگه واقعا بخونی میشه قبول شد و واسه مدال رفت .ولی خب کتاباش حجیم و سنگین ان.تجربی کلا نمیشه المپیاو فیزیک و ریاضی رفت .المپیاد شیمی هم باید قدرت حل مسئله ات خوب باشه.المپیاد ادبی هم هست که نمیدونم چجوریه ولی خب اگه علاقه داری دنبال کن.
      (یه جایی دیدم المپیادای قرآنی هم وجود داره)
      یه سری اطلاعات در مورد المپیاد زیست توی این لینک هست که اتفاقا همینا هم کافیه ! (توی سایتای دیگم بگرد خودت اطلاعات کسب کن)

آشنایی با المپیاد زیست برنامه‌ریزی و معرفی منابع - المپیادهای علمی ایران - آیریسک

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه هدفت از شرکت در المپیاد فقط اینه کنکور معاف شی شرکت نکن! مطمئن باش دوسالت تلف میشه !(یا شایدم یه سال)چون اینجوری ممکنه با این که خوندی مرحله اولم قبول نشی
      چون یه سری منابع میگیری ناقص میخونیشون و کلا شیر تو خر! میشه.
      سایت دانش پژوهان خودش اطلاع رسانی میکنه.
      من خودمم همسن توام تقریبا و هنوز شروع به خوندن نکردم .(شیمی شرکت میکنم)ولی خب یه سری اطلاعات دارم .زیست حدسم اینه اگه واقعا بخونی میشه قبول شد و واسه مدال رفت .ولی خب کتاباش حجیم و سنگین ان.تجربی کلا نمیشه المپیاو فیزیک و ریاضی رفت .المپیاد شیمی هم باید قدرت حل مسئله ات خوب باشه.المپیاد ادبی هم هست که نمیدونم چجوریه ولی خب اگه علاقه داری دنبال کن.
      (یه جایی دیدم المپیادای قرآنی هم وجود داره)
      یه سری اطلاعات در مورد المپیاد زیست توی این لینک هست که اتفاقا همینا هم کافیه ! (توی سایتای دیگم بگرد خودت اطلاعات کسب کن)

آشنایی با المپیاد زیست برنامه‌ریزی و معرفی منابع - المپیادهای علمی ایران - آیریسک

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      با توجه به اینکه الان یازدهمم و دیگه اخرای ساله دیگه المپیاد از من گذشته نمیتونم شرکنم کنم=////

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      سلام دوستان!
      این تاپیک رو به این هدف زدم که شاید کسایی باشن که بخوان المپیاد بخونن یا علاقمند باشن بهش و در موردش کلا نحوه مطالعه یا مزایا یا اینکه سیستمش چجوریه سوال داشته باشن یا اینکه کلا تهش چی میشه مثلا چه مدال بیارن چه نیارن چه اتفاقی میفته و....!امیدوارم بتونم کمکشون کنم!
      در ضمن حوزه تخصص شخص من هم المپیاد نجومه و به سوالات تخصصی تر در مورد المپیاد نجوم هم تا جایی که بتونم پاسخگوی دوستان خواهم بود!
      سلام
      منابعتون درباره المپیاد ریاضی و منابعش چیه؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam10 نمایش پست ها
      بچه هاي تجربي اگه ميخوايد المپياد زيست شركت كنيد ؛ يا بخونيد براي طلا و يا اصلا دنبالش نريد !!
      من خودم تا مرحله دوم شركت كردم ولي در نهايت ٤٠ نفر پذيرفته ميشن براي مرحله ي سوم !!
      بعدش فقط نفر اول معاف از كنكوره و فك كنم ١٠ نفراول اونم اگه حد نصاب نمره داشته باشند ، ميتونند از سهميه ي المپياد در كنكور استفاده كنند ( اونم كه دو سه ساله داره تاثير گذاشته نميشه )
      بعد كه مياي كنكور هم بدي ، كلا به تناقض بين كتب درسي و كتب رفرنس ميخوري و ....

بهترين المپياد براي تجربي ها ، شيمي هست بنظرم
      حتي اگه قبولم نشي ، تاثير زيادي روي كنكورت ميذاره .....

دقیقا .... من خودم از دبستان المپیادی بودم.... ولی هیچوقت از مرحله دوم نشد برم سوم همش درگیر ازمون های ازمایشی بودم

با حرفت 100% موافقم. برای یه دانش اموز تجربی: اگه بخواد مدال چیزی بیاره از المپیاد مثل خوندن برای کنکور میمونه برای رتبه زیر 100 کشوری.

یه دوستی داشتم میخواست المپیاد مقام بیاره ...روزی 13-14 ساعت میخوند... زیست میخوند.... اخرش نیاورد... درس هم که بیخیال شده بود فقط المپیاد میخوند....

خلاصه به fana رفت و الان یکی از رشته های چرت و پرت رو میخونه توی یکی از دانشگاه های چرت و پرت کشور. ... مثل کنکوره ...ولی با این تفاوت که ریسک داره...

مثلا همین رتبه 1 امسال تجربی میگفت المپیاد شیمی بوده مرحله دوم... ولی به خاطر کنکور ازش دست برداشته... خب المپیاد سرمایه گذاری میخواد مثل کنکور ولی ریسک بزرگی هست برای کسی که تجربی میخونه با این رقابت واقعا نمیشه به هر دوش رسید. یا کنکور یا المپیاد... البته منظورم در سطح مقام کشوری بود.
      ویرایش توسط Neurosurgeon : 18 خرداد 1397 در ساعت 00:31

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن