خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 180
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات

Lightbulb عاغا:) چجوري فيزيك بخونم؟!

سلامِ گــــرم به هم قطارايِ عزيز
      من فيزيكم خيلي ضعيفه يعني صفرِ صفر.
      ميخوام تا ٩٧ به بالايِ ٦٠،٦٥ برسونم.
      پتانسيلِش رو دارم و ميتونم زياد بخونم.
      مشكل اينه نميدونم چه تعداد تست و با چه فاصله زماني از مطالعه بزنم؟
      الان كه خيلي ضعيفم از كدوم كتاب تست بزنم؟ قوي شدم از چه كتابي تست بزنم؟ از چه كتابي ياد بگيرم؟ يعني درسنامه خوب داشته باشه؟
      يه روز درميون ٣ ساعت كافيه؟
      و اينكه چجوري مرورش كنم؟
      خيلي ممنونم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه صفر صفر هستید خب نیاز به جزوه دارید اگه جزوه خوب ندارید ازکتابای مبتکران که برای اموزشه استفاده کنین وواقعن خوبه..بازم اگه نشد کلاس
      اگه سطحتون ضعیفه با ابی قلم چی یا گاج کارکنید
      اگه بالاتر خیلی سبز
      اول درسنامه رو بخونید چنتا مثال تشریحی حل کن تا دستت بیاد اون بحث
      بعد برو سراغ کتاب کار چنتا تست اموزشی بزن یعنی وقت نگیر ..ممکنه یه تست۱۰-۱۵دقیقه وقتت بره اما اشکال نداره
      بعدش جلسات بعدی تست زمانی کارکن
      فیزیک خلاصه نویسی هم خیلی میتونه کمکتون کنه
      میتونیی از فیلم های الا هم استفاده کنی
      موفق باشیییییی: ))
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      اگه صفر صفر هستید خب نیاز به جزوه دارید اگه جزوه خوب ندارید ازکتابای مبتکران که برای اموزشه استفاده کنین وواقعن خوبه..بازم اگه نشد کلاس
      اگه سطحتون ضعیفه با ابی قلم چی یا گاج کارکنید
      اگه بالاتر خیلی سبز
      اول درسنامه رو بخونید چنتا مثال تشریحی حل کن تا دستت بیاد اون بحث
      بعد برو سراغ کتاب کار چنتا تست اموزشی بزن یعنی وقت نگیر ..ممکنه یه تست۱۰-۱۵دقیقه وقتت بره اما اشکال نداره
      بعدش جلسات بعدی تست زمانی کارکن
      فیزیک خلاصه نویسی هم خیلی میتونه کمکتون کنه
      میتونیی از فیلم های الا هم استفاده کنی
      موفق باشیییییی: ))
      خيلي ممنونم من مبتكرانِ ٨٨ رو دارم، خيييلي طولاني و بيخود مياد به نظرم...

4. Top | #4
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Liverlover نمایش پست ها
      سلام‌.
      مبتکران دو نوع کتاب فیزیک داره یکی رو غلامعلی محمودزاده نوشته که کاملا تشریحی و بیشتر برای جاافتادن درسه اما از دو سه سال پیش آقای شهریاری اومدن و کتابایی در چارچوب کنکور تالیف کردن منظور از مبتکران این کتابه که نویسندش آقای شهریاریه و کتابی کاملا عالی و مُکفیه!اونی که شما داری و چاپ88 برا غلامعلی محمودزاده س که بدرد کنکور نمیخوره!اما این یکی کتابای تقریبا جدیدشون که گفتم آقای شهریاری نوشتن عالیه.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

خب همین دیگه
      مبتکران ۹۶با مبتکران۸۸...از زمین تا اسمون فرق کرده
      مثله اینه خونه کلنگی بزنی زمین ..خونه ویلایی بسازی
      این کتاب رو بچه های قوی قلم چی خوندن
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم برای تست ساده و آموزشی میشه از کتاب گاج استارت بزنی اگه دیدی دیگه برات آسونه(یا حتی اگه از قبل به نسبت آمادگی داشتی دیگه گاج لازم نیس ) بعد میری روی خیلی سبز و اوج میگیری و اگه خواستی بیشتر اوج بگیری به ترتیب سه سطحی و موج آزمون (یه خلاصه هایی اول فصل داره که واقعا شاهکاره )خوبه
      ++اگه جاهایی رو نگرفتی درسنامه مبتکران شهریاری بعضی جاها خوب جا انداخته

خب این از منابع
      حالا چند تا نکات که یه چندتا تاپیک پایین تر گفتم
      ولی باز اینجا هم میگم

++حتما خلاصه نویسی رو انجام بده

++موقع حل تست سعی کن خودت خیلی روش تفکر کنی شاید همون تفکره مهمتر باشه از حل تست

++ موقعی که خواستی بری سراغ پاسخ نامه دستت رو میزاری روی گزینه و پاسخ رو مرحله مرحله میخونی تا برسی به جایی که یه جرقه توی ذهنت بزنه الان دوباره برمیگیردی روی سوال و خودت تلاش میکنه حل کنی باز اگه نشد دوباره میری سراغ پاسخنامه و جواب رو مرحله مرحله میری جلو تا دوباره یه سرنخ توی ذهنت به وجود بیاد این جوری مطمئن باش سوال رو بهتر از خود طراح یاد گرفتی

++دوباره تاکیید میکنم که یه دفعه کل پاسخ نامه رو نبینی. فقط مرحله مرحله برو تا سرنخ بدست بیاری و سوالو خودت حل کنی

++ میشه از تستای گاج و درسنامه شهریاری استفاده کنی که برای شروع کار ساده تر و آموزنده تر هستن(البته تستای شهریاری ساده نیس) ولی خب به نظرم اگه روی همون خیلی سبز پیش بری چون تستاش با یه ریتمی سخت شده که با روشی که گفتم پاسخنامه رو بخونی حتما نتیجه بگیری

++با اینکه من توی کنکور 96 درصد فیزیکم به نظرم خودم خیلی خوب بود ولی باز اگه جایی گیر میکردم میرفتم روی گاج که ساده تر و آموزشی تر بود
      (به قول خودم:گاج برای تیک آفه خیلی سبز برای اوج گیریه درسنامه سینماتیک شهریاری هم برای جا انداختن خوبه )

++حتما حتما با نکات تست ها خلاصه هات رو کامل کن

من تقریبا روزی 20 تا 80 تست فیزیک میزدم روزی 1 تا 2 ساعت

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلامِ گــــرم به هم قطارايِ عزيز
      من فيزيكم خيلي ضعيفه يعني صفرِ صفر.
      ميخوام تا ٩٧ به بالايِ ٦٠،٦٥ برسونم.
      پتانسيلِش رو دارم و ميتونم زياد بخونم.
      مشكل اينه نميدونم چه تعداد تست و با چه فاصله زماني از مطالعه بزنم؟
      الان كه خيلي ضعيفم از كدوم كتاب تست بزنم؟ قوي شدم از چه كتابي تست بزنم؟ از چه كتابي ياد بگيرم؟ يعني درسنامه خوب داشته باشه؟
      يه روز درميون ٣ ساعت كافيه؟
      و اينكه چجوري مرورش كنم؟
      خيلي ممنونم.
      ببین دوست عزیز این خوبه که عزمتت رو جزم کردی و میخای بخونی و به درصد های بالا می اندیشی !!!!
      ولی اینجا هرکس یه چیزی میگه . یکی میگه مبتکران بخون - یکی دیگه میگه گاج بخون . و همه هم خیرت رو میخان ، نمیگم که خیانت میکنن !!!!!!
      اما یه چیزی هست ، اونم اینه که یکی با گاج فیزیک خوب میخونه ! یکی با مبتکران ؛ یکی دیگه با خیلی سبز . . .
      ب طور کلی بخام بگم اختلاف سلیقه وجود داره . قسمتی از هر کتاب رو از انتشارت میتونی دانلود کنی ف بعدش تصمیم گیری کنی !
      این چزی که گفتم درباره همه درس ها صادقه و محدود به فیزیک نمیشه !!!
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من الان بهت بگم گاج بخون ایا من رتبه برتر شدم؟نههه برو بخش مصاحبه رتبه برتر ها....ببین چی خوندن؟اغلب گاج بعد خیلی سبز..باگاج 90هم زدن...پس چرت پرتارو بریز دور ک نمیدونم فلان کتاب فلانجوره...هرکاری ک اونا کردن شمام هم بکن...رتبه برتر داریم معدل 14 داره گاج زده دارم معدل 20گاج زده...برو بخش مصاحبه هااا...
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ب نظرم دی وی دی بگیر چون فقط تخریب روحیس اگه بخوای تست بزنی من خودم زیاد پای کتاب تشریحی پول نمیدم خستت می کنه اخرش میگی اشکال نداره 30 میزنم بعد میری سر جلسه میبینی واااای چقد فیزیک سخت ووقتگیره و این = استرس = خراب کردن کنکور

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از فیلمای الاء استفاده کن اگه واقعن صفری از تدریس اقای کارزانیان شرو کن خیلی ساده و روون درس میده بعدش اقای طلوعی رو ببین
      برا کتاب هم معمولا گاج استفاده میکنن من خودم خیلی سبز و الگو داشتم عالی بودن
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      من الان بهت بگم گاج بخون ایا من رتبه برتر شدم؟نههه برو بخش مصاحبه رتبه برتر ها....ببین چی خوندن؟اغلب گاج بعد خیلی سبز..باگاج 90هم زدن...پس چرت پرتارو بریز دور ک نمیدونم فلان کتاب فلانجوره...هرکاری ک اونا کردن شمام هم بکن...رتبه برتر داریم معدل 14 داره گاج زده دارم معدل 20گاج زده...برو بخش مصاحبه هااا...
      جناب من واسه درسنامه كتاب خيلي خوب ميخوام. كه تمام جزييات رو به شكل كنكوري گفته باشه و مفهوم و حاشيه نرفته باشه.تو مصاحبه ها نگفته درسنامه كدوم بهتره.

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1378 نمایش پست ها
      به نظرم برای تست ساده و آموزشی میشه از کتاب گاج استارت بزنی اگه دیدی دیگه برات آسونه(یا حتی اگه از قبل به نسبت آمادگی داشتی دیگه گاج لازم نیس ) بعد میری روی خیلی سبز و اوج میگیری و اگه خواستی بیشتر اوج بگیری به ترتیب سه سطحی و موج آزمون (یه خلاصه هایی اول فصل داره که واقعا شاهکاره )خوبه
      ++اگه جاهایی رو نگرفتی درسنامه مبتکران شهریاری بعضی جاها خوب جا انداخته

خب این از منابع
      حالا چند تا نکات که یه چندتا تاپیک پایین تر گفتم
      ولی باز اینجا هم میگم

++حتما خلاصه نویسی رو انجام بده

++موقع حل تست سعی کن خودت خیلی روش تفکر کنی شاید همون تفکره مهمتر باشه از حل تست

++ موقعی که خواستی بری سراغ پاسخ نامه دستت رو میزاری روی گزینه و پاسخ رو مرحله مرحله میخونی تا برسی به جایی که یه جرقه توی ذهنت بزنه الان دوباره برمیگیردی روی سوال و خودت تلاش میکنه حل کنی باز اگه نشد دوباره میری سراغ پاسخنامه و جواب رو مرحله مرحله میری جلو تا دوباره یه سرنخ توی ذهنت به وجود بیاد این جوری مطمئن باش سوال رو بهتر از خود طراح یاد گرفتی

++دوباره تاکیید میکنم که یه دفعه کل پاسخ نامه رو نبینی. فقط مرحله مرحله برو تا سرنخ بدست بیاری و سوالو خودت حل کنی

++ میشه از تستای گاج و درسنامه شهریاری استفاده کنی که برای شروع کار ساده تر و آموزنده تر هستن(البته تستای شهریاری ساده نیس) ولی خب به نظرم اگه روی همون خیلی سبز پیش بری چون تستاش با یه ریتمی سخت شده که با روشی که گفتم پاسخنامه رو بخونی حتما نتیجه بگیری

++با اینکه من توی کنکور 96 درصد فیزیکم به نظرم خودم خیلی خوب بود ولی باز اگه جایی گیر میکردم میرفتم روی گاج که ساده تر و آموزشی تر بود
      (به قول خودم:گاج برای تیک آفه خیلی سبز برای اوج گیریه درسنامه سینماتیک شهریاری هم برای جا انداختن خوبه )

++حتما حتما با نکات تست ها خلاصه هات رو کامل کن

من تقریبا روزی 20 تا 80 تست فیزیک میزدم روزی 1 تا 2 ساعت
      مشكل من بيشتر آموزشه.. درسنامه كدوم كتاب خوبه؟ و كااامل توضيح داده؟

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      سلام‌.
      مبتکران دو نوع کتاب فیزیک داره یکی رو غلامعلی محمودزاده نوشته که کاملا تشریحی و بیشتر برای جاافتادن درسه اما از دو سه سال پیش آقای شهریاری اومدن و کتابایی در چارچوب کنکور تالیف کردن منظور از مبتکران این کتابه که نویسندش آقای شهریاریه و کتابی کاملا عالی و مُکفیه!اونی که شما داری و چاپ88 برا غلامعلی محمودزاده س که بدرد کنکور نمیخوره!اما این یکی کتابای تقریبا جدیدشون که گفتم آقای شهریاری نوشتن عالیه.
      مرسي از توضيحت

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مشكل من بيشتر آموزشه.. درسنامه كدوم كتاب خوبه؟ و كااامل توضيح داده؟
      صددر صد واسه آموزش و درسنامه مبتکران عالیه تستاشم واسه گرفتن مفهوم فوق العادس ولی واسه افزایش تسلط و یاد گرفتن تکنیک تستی گاج بزن

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      صددر صد واسه آموزش و درسنامه مبتکران عالیه تستاشم واسه گرفتن مفهوم فوق العادس ولی واسه افزایش تسلط و یاد گرفتن تکنیک تستی گاج بزن
      خيلي ممنونم براي دوم و سوم و پيش خوبه مبتكران يا فقط يكيشون؟

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)