خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 57
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Red face مشاور خوب

سلام

بچه ها من ادرس یه مشاور خوب توی استان کرمانشاه میخواستم اگه کسی ادرس یا شماره ی یه مشاور خبره رو داره ممنون میشم کمکم کنید

پیش پیش متشکرم
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      میتونی از مشاوره تلفنی دکتر افشار استفاده کنی!

مشاور کنکور94 رایگان،دانلود همایش های هفتگی موفقیت کنکور،مشاوره اینترنتی، انگیزشی استاد افشار،moshaver konkur،،.کنکور و برنامه ری

واقعا کار بلد هستن ایشون! و دکترای روانشناسی از آلمان

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      دکتر علیرضا افشار

مشاور فداکاریه

لینک سایتش رو دوستم تو پست بالاییم داده !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من جای شما بودم مشاوره حضوری میرفتم ... مشاوره تلفنی خوب نیست ... حالا من کرمانشاه نیستم مشاوراشون رو بشناسم ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      من جای شما بودم مشاوره حضوری میرفتم ... مشاوره تلفنی خوب نیست ... حالا من کرمانشاه نیستم مشاوراشون رو بشناسم ...
      حرف شما محترم! ولی مشاورای خوب حضوری توی شهر های خیلی بزرگ تشریف دارن! خیلی به ندرت پیش میاد مشاور خوب تو شهرایی به جز تهران اصفهان و تبریز و مشهد و شهرای بزرگ بره!!!

اونا هم که هستن لیسانسه های بیکارین که دنبال نونشون تو مشاورن!

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      میتونی از مشاوره تلفنی دکتر افشار استفاده کنی!

مشاور کنکور94 رایگان،دانلود همایش های هفتگی موفقیت کنکور،مشاوره اینترنتی، انگیزشی استاد افشار،moshaver konkur،،.کنکور و برنامه ری

واقعا کار بلد هستن ایشون! و دکترای روانشناسی از آلمان
      هزینه‌ی یه جلسه مشاوره‌ی استاد افشار چقده؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      هزینه‌ی یه جلسه مشاوره‌ی استاد افشار چقده؟
      تک جلسه ای30دقیقه 25 ت!

ماهانه +برنامه ریزی+8جلسه تماس=200ت!

همایش هاشو گوش دادی؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تک جلسه ای30دقیقه 25 ت!

ماهانه +برنامه ریزی+8جلسه تماس=200ت!

همایش هاشو گوش دادی؟
      نه، ممنون که گفتی.
      جدیدترین مطلبشون رو چند دقیقه قبل خوندم، عالی بود و راهکار خوبی بهم داد و انگیزه‌مو حسابی بالا بردم، فردا روز منه :-)

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      نه، ممنون که گفتی.
      جدیدترین مطلبشون رو چند دقیقه قبل خوندم، عالی بود و راهکار خوبی بهم داد و انگیزه‌مو حسابی بالا بردم، فردا روز منه :-)
      اگه همایش هاشو گوش کنی نیازی به مشاور نداری و خود مشاور میشی! واقعا ارزششو داره! هفتاد تا همایش هست تو سایتش! راجع به هر چیز که فکرشو بکنی صحبت کرده!

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه همایش هاشو گوش کنی نیازی به مشاور نداری و خود مشاور میشی! واقعا ارزششو داره! هفتاد تا همایش هست تو سایتش! راجع به هر چیز که فکرشو بکنی صحبت کرده!
      باشه، حتما دانلود می‌کنم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      درسته اسپمه! ولی مشکل کتاب چی شد حل شد؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منم کاملا موافق کلام این دوستمون هستم. پارسال، من و دوستم با هم از مشاوره ایشون استفاده کردیم که هر دو مون هم زیاد راضی نبودیم. ایشون فقط روحیه میدن و برنامه درسی رو براتون اس ام اس میکنن. که برنامه شونم یه برنامه ساده است که به همه میدن. همون چیزی که واسه من فرستاده بودن، واسه دوستمم فرستاده بودن. ایشون تو برنامه دادن اصلا موفق نیستن، ولی در زمینه روحیه دادن خوبن. به نظر من اگه مشکلی در زمینه روحیه دارین، به همایش هایی که تو سایتشون گذاشتن گوش بدین، کارتون راه میفته. در کل بهتره با چشم باز انتخاب کنین. مشاوره حضوری خیلی بهتر از تلفنیه. موفق باشید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درود
      بنده همین دیشب سایت این استاد گرانقدر رو دیدم فوقلعاده بود . باشد که خداوند ما را در این راه یاری کند :d

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایشون انسان بسیار خوبی هستن ... اما مشاور خوب نه ...
      واسه شما ی دوست صمیمی و قابل اعتماد میشن در دوران مشاوره که من اصلن قبول ندارم همچین مسئله ای رو ...
      مشاور نباید زیاد خودشو هم سطح شما بکنه و با شما بیش از حد صمیمی بشه ...
      به هر حال وقتی صمیمیت بیش از حد ایجاد بشه شما کمتر به حرفشون توجه میکنید همون طور که آدم به حرف دوستاش که هم سطح خودش هستن کمتر توجه میکنه ...

این بود انشای من در مورد استاد افشار
      امیدوارم که ناراحت نشن ... همین که اینهمه رایگان کار انجام میدن دعای خیر بچه ها پشت سرشون هست ....
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ایشون انسان بسیار خوبی هستن ... اما مشاور خوب نه ...
      واسه شما ی دوست صمیمی و قابل اعتماد میشن در دوران مشاوره که من اصلن قبول ندارم همچین مسئله ای رو ...
      مشاور نباید زیاد خودشو هم سطح شما بکنه و با شما بیش از حد صمیمی بشه ...
      به هر حال وقتی صمیمیت بیش از حد ایجاد بشه شما کمتر به حرفشون توجه میکنید همون طور که آدم به حرف دوستاش که هم سطح خودش هستن کمتر توجه میکنه ...

این بود انشای من در مورد استاد افشار
      امیدوارم که ناراحت نشن ... همین که اینهمه رایگان کار انجام میدن دعای خیر بچه ها پشت سرشون هست ....
      متود های مختلفی وجود داره در زمینه برنامه ریزی و این رو همه میدونیم
      بعضی از مشاورین دهه 50ای یا اوایل 60ای میگن سابقه ما خوبه بعضی میگن برنامه ما خوبه و هر کدوم یه چیزی میگن و رو یه چیزی برای خودشون تبلیغ میکنند
      در اصل , اصل مبحث مشاوره و پشتیبانی 40 درصدش بر میگرده به روانشناسی که بعد از دیدن و شنیدن تاپیک های این استاد متوجه شدم که ایشون چیزی در زمینه مشاوره ای و روانشناسی کم نداره ,
      حالا اینکه یکی از دوستان گفتن برنامه نویسیشون جالب نبوده یه مبحث دیگست ...
      دوستانی هم که با این استاد هستن و مشاوره میشن قاعدتا هم یک دوست خوب پیدا کردن و هم یک مشاور !
      در مورد بیش از حد نزدیک شدن هم به حرف خانوم سما اعتقادی ندارم چون خود ایشون قاعدتا باید بدونن که چه چیزایی بگن و چه گزینه هایی مطرح بکنند ( که این صمیمی شدن نکته جالبیش که الان یادم افتاد میتونه این باشه که ماها ( پشت کنکوری ها ) راحت تر در مورد گزینه های برنامه خوب پیش رفتنا یا بد پیش رفتنا و ... بتونیم صحبت کنیم با مشاور )
      حالا هر کسی که توان مالیشو داره بره باهاشون مشاوره بگیره نظرشو بگه ( یا کسی که باهاش بوده پارسال )
      سپاس

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن