خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خانم ارشادی اموزشگاه ارسطو هستش.دور میدان مرکزی
      آقای پرتویی هم همونجا میان

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط terme1 نمایش پست ها
      سلام

بچه ها من ادرس یه مشاور خوب توی استان کرمانشاه میخواستم اگه کسی ادرس یا شماره ی یه مشاور خبره رو داره ممنون میشم کمکم کنید

پیش پیش متشکرم
      سلام
      یه گروه رو بهت معرفی میکنم که اگه صلاح دیدی مشاور ازشون بگیری
      گروه تیک کرمانشاه
      دوستای خودمن و واقعا کارشون رو قبول دارم
      اگه خواستی بگو تا برات توضیح بدم چطورن

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه کنکوریای عزیز
      من داشتم وبگردی میکردم که اتفاقی رسیدم به این صفحه انجمن-هرچند این صفحه مدتیه به روز نشده اما میخوام در بحث بهترین مشاور تحصیلی کرمانشاه شرکت کنم
      من خودم کرمانشاهی هستم و الان دانشجوی داروسازی کرمانشاه ورودی سال 95 هستم و بد نیست تجربه من در انتخاب مشاور کنکور رو بدونید
      من خب سال اول کنکورم رتبه خیلی داغونی آوردم و کلا انتخاب رشته نکردم.مشاور هم داشتم البته که نمیخوام اسمشو بیارم..هزینه خیلی زیادی از من گرفت و هر جلسه هم فوقش 15 دقیقه مشاوره میداد و واقعا هیچی بلد نبودو سواد این کارو نداشت..خلاصه خراب کردم ان سال
      تابستون بعد کنکور قصد داشتم خیلی جدی و سریع شروع کنم واسه کنکور 95 و راستش دیگه به مشاور جماعت بی اعتماد بودم و میخواستم خودم شروع کنم-اینایی که میگم تقریبا واسه دو سه روز بعد پایان انتخاب رشته ست یعنی مرداد
      یکی از دوستام بهم زنگ زد گفت فاطی چیکار کردی واسه انتخاب رشته؟ بهش گفتم نخواستم رشته کنم میخوام بمونم سال بعد.گفتم تو چی انتخاب کردی؟ گفت من رفتم پیش یه مشاوری واسه انتخاب رشته و کلی واسم وقت گذاشت که انتخاب رشته خفنی انجام بدم.میگفت که کارش خیلی خوبه و کاشکی توام میومدی.گفتم بابا ولم کن همه این مشاورا بی سواد و کلاهبردارن.گفت نه اصلا این یکی فرق داره و اصلا بیا بریم پیشش باهاش صحبت کن شاید باهاش مشاوره گرفتی واسه کنکور. خلاصه این دوستم منو پیش این آقای مشاوری که تعریفش رو میکرد. اسمش آقای جلیلیان بود. آقای سعید جلیلیان.. دفترش هم حدود فردوسی و مصدق بود. خلاصه من رفتم اونجا و بزرگترین تحول زندگیم اتفاق افتاد. مهندس سعید جلیلیان بهترین مشاور تحصیلی و کنکور کرمانشاه هستش-واقعا با سواده-روی تک تک مباحث کتابای مختلف تسلط عجیبی داره.انگار هر روز داره کتابا رو میخونه-خیلی از مشاورا حتی نمیدونن ضریب زیست در کنکور چنده-واقعا به عنوان یه بزرگتر میتونی همه مشکلات خودتو بهش بگی و از خودت بیشتر تلاش میکنه برای حل اونها--خیلی از مشاورا دلال کنکورن و تو رو مجبور میکنن بری کلاس فلان دبیر و فلان کتابفروشی که سود خودشونو ببرن اما مهندس جلیلیان اصلا اصلا اصلا اینطوری نیست.خیلی جدیه در کار-وای به روزی که عصبانی بشه واقعا ترسناک میشه.من دیدم با لگد طرف رو پرت کرده بیرون.خلاصه من با لطف خدا و کمک مهندس سعید جلیلیان عزیز و دوست داشتنی تونستم به داروسازی کرمانشاه برسم و این هم البته از هنر و علم مهندس جلیلیان بود چون در دو ماه آخر مطالعه زمین شناسی رو وارد برنامه من کرد و زمین رو 72 زدم وگرنه هرگز داروسازی کرمانشاه قبول نمیشدم
      توصیه بهتون میکنم به عنوان کسی که این راه کنکور رو طی کرده که مشاوری انتخاب کنید که باهاش راحت بتونید حرف بزنید باسواد باشه جدی باشه پیگیر باشه و به نظر من که دو سال کنکور دادم و خیلی از مشاورای کرمانشاهو میشناسم بهتون میگم که مهندس سعید جلیلیان بهترین مشاور تحصیلی و کنکور کرمانشاه هست و واقعا نعمت بزرگیه برای این شهر

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط terme1 نمایش پست ها
      سلام

بچه ها من ادرس یه مشاور خوب توی استان کرمانشاه میخواستم اگه کسی ادرس یا شماره ی یه مشاور خبره رو داره ممنون میشم کمکم کنید

پیش پیش متشکرم
      من داشتم وبگردی میکردم که اتفاقی رسیدم به این صفحه انجمن-هرچند این صفحه مدتیه به روز نشده اما میخوام در بحث بهترین مشاور تحصیلی کرمانشاه شرکت کنم
      من خودم کرمانشاهی هستم و الان دانشجوی داروسازی کرمانشاه ورودی سال 95 هستم و بد نیست تجربه من در انتخاب مشاور کنکور رو بدونید
      من خب سال اول کنکورم رتبه خیلی داغونی آوردم و کلا انتخاب رشته نکردم.مشاور هم داشتم البته که نمیخوام اسمشو بیارم..هزینه خیلی زیادی از من گرفت و هر جلسه هم فوقش 15 دقیقه مشاوره میداد و واقعا هیچی بلد نبودو سواد این کارو نداشت..خلاصه خراب کردم ان سال
      تابستون بعد کنکور قصد داشتم خیلی جدی و سریع شروع کنم واسه کنکور 95 و راستش دیگه به مشاور جماعت بی اعتماد بودم و میخواستم خودم شروع کنم-اینایی که میگم تقریبا واسه دو سه روز بعد پایان انتخاب رشته ست یعنی مرداد
      یکی از دوستام بهم زنگ زد گفت فاطی چیکار کردی واسه انتخاب رشته؟ بهش گفتم نخواستم رشته کنم میخوام بمونم سال بعد.گفتم تو چی انتخاب کردی؟ گفت من رفتم پیش یه مشاوری واسه انتخاب رشته و کلی واسم وقت گذاشت که انتخاب رشته خفنی انجام بدم.میگفت که کارش خیلی خوبه و کاشکی توام میومدی.گفتم بابا ولم کن همه این مشاورا بی سواد و کلاهبردارن.گفت نه اصلا این یکی فرق داره و اصلا بیا بریم پیشش باهاش صحبت کن شاید باهاش مشاوره گرفتی واسه کنکور. خلاصه این دوستم منو پیش این آقای مشاوری که تعریفش رو میکرد. اسمش آقای جلیلیان بود. آقای سعید جلیلیان.. دفترش هم حدود فردوسی و مصدق بود. خلاصه من رفتم اونجا و بزرگترین تحول زندگیم اتفاق افتاد. مهندس سعید جلیلیان بهترین مشاور تحصیلی و کنکور کرمانشاه هستش-واقعا با سواده-روی تک تک مباحث کتابای مختلف تسلط عجیبی داره.انگار هر روز داره کتابا رو میخونه-خیلی از مشاورا حتی نمیدونن ضریب زیست در کنکور چنده-واقعا به عنوان یه بزرگتر میتونی همه مشکلات خودتو بهش بگی و از خودت بیشتر تلاش میکنه برای حل اونها--خیلی از مشاورا دلال کنکورن و تو رو مجبور میکنن بری کلاس فلان دبیر و فلان کتابفروشی که سود خودشونو ببرن اما مهندس جلیلیان اصلا اصلا اصلا اینطوری نیست.خیلی جدیه در کار-وای به روزی که عصبانی بشه واقعا ترسناک میشه.من دیدم با لگد طرف رو پرت کرده بیرون.خلاصه من با لطف خدا و کمک مهندس سعید جلیلیان عزیز و دوست داشتنی تونستم به داروسازی کرمانشاه برسم و این هم البته از هنر و علم مهندس جلیلیان بود چون در دو ماه آخر مطالعه زمین شناسی رو وارد برنامه من کرد و زمین رو 72 زدم وگرنه هرگز داروسازی کرمانشاه قبول نمیشدم
      توصیه بهتون میکنم به عنوان کسی که این راه کنکور رو طی کرده که مشاوری انتخاب کنید که باهاش راحت بتونید حرف بزنید باسواد باشه جدی باشه پیگیر باشه و به نظر من که دو سال کنکور دادم و خیلی از مشاورای کرمانشاهو میشناسم بهتون میگم که مهندس سعید جلیلیان بهترین مشاور تحصیلی و کنکور کرمانشاه هست و واقعا نعمت بزرگیه برای این شهر

5. Top | #50

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss fati نمایش پست ها
      مطمئنید تبلیغ نیست؟؟؟
      HOLLYWOOD

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      علی کسگم بهترین مشاور کرمانشاهه

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiloh نمایش پست ها
      مطمئنید تبلیغ نیست؟؟؟
      من تجربه شخصی خودم رو به اشتراک گذاشتم و قطعا وقتی میدونم مشاوری خوب هستش اونو به دیگران معرفی میکنم طبیعیه

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی میشناسه معرفی کنه

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود94 نمایش پست ها
      خواهر حقيقتش زياد ازاين انجمن سردرنمى يارم نمى دونم چجورى پيام خصوصى بفرستم ولى مى تونم خيلى خوب راهنماييت کنم اخه خودم قبلا دانش اموز اقاى پرتويى بودم چم وخم کاردستمه اگه خواستى ايدى تلگرامتو برام بفرست خصوصى تاراهنماييت کنم
      سلام وقت بخیر ببخشید شما اقای پرتویی میشناسین؟؟میشه راهنماییم کنیدمیخوام مشاوره بگیرم باهاشون

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      والا من فقط تعریف آقای پرتویی رو شنیدم فک کنم یکی از دوستانم هم باهاش مشاوره داشته میپرسم براتون
      سلام وقت بخیر شما آقای پرتویی رو میشناسین؟؟کارش خوبه؟؟

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      محل شما که کنکور پرور هست ماشالله، همین رتبه های تک رقمی پیدا کن ازشون کمک بگیر چون آدمای با معرفتی هم هستین در کل کرد های عزیز

الان موسسه تیک تو کرمانشاه شعبه اش هست چون مدیرش کرمانشاهیه ولی خوب الان دیگه تو همه جا معروفه چون امثال چندین دو رقمی رتبه داد

مدیرش میلاد قادری هست رتبه 10 تجربی 91 شما چطور نمیشناسین هم استانی خودتونو

دمش گرم به من که از لحاظ بورسیه کمک کرد کارشونم خوبه
      خواستی یک نگاه بکن مخصوصا تو کرمانشاهی هستی هواتو بیشتر داره

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن