خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان از کسی خوششون نمیاد! تخریبش نکنن خواهشا

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان بنده اصلاح میکنم حرفمو ... ایشون از نظر من مشاور خوبی نیستن ... برای بنده کارایی نداشتن ...
      من دوس دارم مشاوری داشته باشم که سخت گیر تر باشه ...

نظرم رو هم گفتم که از چه جهت به نظر من مناسب نیستن ... شاید کسی این ویژگی رو بسیار مثبت تلقی کنه ... به هر حال نظرات متفاوته ...

ضمنا خصومت شخصی با ایشون ندارم ... همون اول هم گفتم که آدم بسیار خوبی هستن ... بنده هم یکسال شاگردشون بودم ...

به هر حال تاپیک نظر سنجیه تقریبا ... و باید انتظار نظر مخالف هم داشته باشین ... ضمنا ی نظر مخالف وجه هیچ مشاوری رو خراب کنه ...

همون طور که بهترین مشاور هم ممکنه نتونه رضایت همه رو جلب کنه ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

3. Top | #18

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بهترین مشاور برای انتخاب رشته از کرمانشاه

سلام کسی مشاور خوب از کرمانشاه برای انتخاب رشته سراغ داره؟

4. Top | #19

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بهترین مشاور کنکوری کرمانشاه

سلام دنبال یه مشاور خوب کرمانشاهی برای انتخاب رشته هستم ممنون میشم اگه معرفی کنید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رستمی که خودش مدیر کانونه خوبه
      حقیقت هم بد نیس اونم آموزشگاه موعوده گاج

6. Top | #21

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1378 نمایش پست ها
      رستمی که خودش مدیر کانونه خوبه
      حقیقت هم بد نیس اونم آموزشگاه موعوده گاج
      آدرس کامل رو بنویس

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_amiri نمایش پست ها
      آدرس کامل رو بنویس
      دقیق اسمی بلد نیستم چشمی بلدم
      خب کانون که مشخصه
      آموزشگاه موعود هم نزدیک چهار راه ارشاده اینو به تاکسی بگو حله

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question علی افشاریان کرمانشاه

سلام کسی آقای افشاریان مشاور در کرمانشاه رو میشناسه ؟
      سبک مشاوره اشون چطوریه ؟
      چقدرر باید هزینه کرد ؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود بر شما
      من خودم شخصا فقط دوبار ایشون رو دیدم
      یکبار پارسال که برای انتخاب مشاور یه جلسه رفتم پیششون
      یکبار هم اومدن مدرسه صرفا جهت تبلیغ
      ولی دوستای زیادی دارم که با ایشون مشاوره داشتن و جلو اومدن
      بعضیا راضی بودن و بعضیا ناراضی
      فکر میکنم دو نوع مشاوره دارن
      یکی مشاوره عمومیش که 1 ملیون و نیم حدودا باشه
      و یکی مشاوره اختصاصیشون با شرایط خودشون حدود 3 ملیون نیم
      من اگه انتخاب رشته ملیایی که زدم قبول نشم و بخام سال بعد بخونم با ایشون مشاوره نمیگیرم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arneed نمایش پست ها
      درود بر شما
      من خودم شخصا فقط دوبار ایشون رو دیدم
      یکبار پارسال که برای انتخاب مشاور یه جلسه رفتم پیششون
      یکبار هم اومدن مدرسه صرفا جهت تبلیغ
      ولی دوستای زیادی دارم که با ایشون مشاوره داشتن و جلو اومدن
      بعضیا راضی بودن و بعضیا ناراضی
      فکر میکنم دو نوع مشاوره دارن
      یکی مشاوره عمومیش که 1 ملیون و نیم حدودا باشه
      و یکی مشاوره اختصاصیشون با شرایط خودشون حدود 3 ملیون نیم
      من اگه انتخاب رشته ملیایی که زدم قبول نشم و بخام سال بعد بخونم با ایشون مشاوره نمیگیرم
      میشه بگید مشاور چیکار میکنه؟ آخه دوست من هم مشاوره میرفت و پیش رو غیر حضوری رفت و 800منطقه 2 شد به نظرتون مشاوره پیش مشاورش برم
      راستش بعضی دوستام پیش یک مشاور دیگه میرفتن نتیجه نگرفتن
      نمیدونم دقیقا مشاور چیکار میکنه اکثر رتبه برترا دارن ولی خب هزینه اش هم خیلی بالاس

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      میشه بگید مشاور چیکار میکنه؟ آخه دوست من هم مشاوره میرفت و پیش رو غیر حضوری رفت و 800منطقه 2 شد به نظرتون مشاوره پیش مشاورش برم
      راستش بعضی دوستام پیش یک مشاور دیگه میرفتن نتیجه نگرفتن
      نمیدونم دقیقا مشاور چیکار میکنه اکثر رتبه برترا دارن ولی خب هزینه اش هم خیلی بالاس
      والا مشاور ها فرق دارن و مثلا یکی مثل اقای افشار یا عرفان فخیمی هستن شیوه مشاورشون خیلی تکنیکی تره
      اکثر مشاور های کرمانشاه برنامه نویس هستن فقط که میگن این هفته چی بخون و از چی تست بزن
      ولی بازم بینشون افرادی هستن یکم حرفه ای کار میکنن
      ابدایی ترین کار هر مشاور اینه برنامه ای که بهت میده با توجه به تعیین سطحی که ازت کرده متناسب میکنه
      بعضیا تند خونن بعضیا کند خون .بعضیا فراموش کارن بعضیا اصن به مرور اعتقادی ندارن و دیمی میرن جلو.
      مشاور ایده آل با دو سه جلسه حرف زدن و مشاوره با شما خلد و خوی شمارو پیدا میکنه
      و متناسب بهتون برنامه میدن
      البته اینجا بعضی مشاور نماهای خز و خیل هستند که میان یه برنامه هفتگی شامل اینکه فلان روز فلان ساعت چی بخونی رو واسه همه شاگرداش فتوکپی میگیره میده (مثل اکثر مشاور های اطراف مصدق یا مشاور آموزشگاه هایی که چندان معروف نیستنداما مشاور خوبا بهتون یه برنامه هفتگی میدن بهتون یاد میدن چطوری خوردش کنید چطوری زمانو منطقی تقسیم کنید و این چیزا
      مورد دوم کار مشاور اینه که بهتون شیوه های خلاصه نویسی. روش های مطالعه.روش های تست زنی و چگونگی مرور اصولی ، روش خوندن حالت جمع بندی،مدیریت آزمون و این چیزا که بهش میگن مشاوره تکنیکال رو یاد میده که در قالب کارگاه و اینجور برنامه های آقای مشاوره

مورد سوم کار یه مشاور چک کردن درصد های شما تو آزمون ها یا گرفتن ازمون از شما.یا پیگیری برنامه ای که بهتون داده هست (این یکی از چیزایی هست که آقای افشاریان نداره)
      بعضیا تا دست زور یکی دیگه بالا سرشون نباشه درس نمیخونن

بعد عید بین مشاور سطح بالا ها مد شده که آزمون جامع میگیرن و بین شاگرداشون مقایسه راه میندازن که مثلا کسایی که هم سطحن بیان بالاتر یا بالاها جایگاهشون رو حفظ کنن

یک کار دیگه مشاور دلداریه | جدا فقط به همین درد میخوره مشاور اگه دانش اموز هستی نزدیکای دی ماه میبینی برنامه آزمون یک سمته. برنامه مدرسه یه سمت.برنامه مشاور یک سمت وشما هم اون وسطی. توی دوران بحران ها میاد دلداری میده. انگیزه و روحیه و این حرفا میده

منم یه همچین دوستی داشتم که پیش رو غیر حضوری کرد و با مشاور شد780 منطقه 2

درسته هزینش خیلی بالاست. پیشنهاد من اینه تابستون این مشاوره تکنیکی ها و اصول برنامه ریزی رو از دوستی.رتبه برتری فامیلی یا این همه سایت و کانال یاد بگیرید
      نهایتش برای دوران جمع بندی یه مشاوره ماهانه از اساتید خوب تهران یا همین کرمانشاه بگیرید
      Live for ourselves
      not for showingthat toothers..
      t.me/arnhafel

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بالا سر کنکوری خوبی هست، یعنی هلدینگ خوبی هست !!! وگرنه حرفای کلیشه ای و بدیهیجات همه ی مشاورا و متدهای قدیمی که همه میدونن استفاده میکنه..

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arneed نمایش پست ها
      والا مشاور ها فرق دارن و مثلا یکی مثل اقای افشار یا عرفان فخیمی هستن شیوه مشاورشون خیلی تکنیکی تره
      اکثر مشاور های کرمانشاه برنامه نویس هستن فقط که میگن این هفته چی بخون و از چی تست بزن
      ولی بازم بینشون افرادی هستن یکم حرفه ای کار میکنن
      ابدایی ترین کار هر مشاور اینه برنامه ای که بهت میده با توجه به تعیین سطحی که ازت کرده متناسب میکنه
      بعضیا تند خونن بعضیا کند خون .بعضیا فراموش کارن بعضیا اصن به مرور اعتقادی ندارن و دیمی میرن جلو.
      مشاور ایده آل با دو سه جلسه حرف زدن و مشاوره با شما خلد و خوی شمارو پیدا میکنه
      و متناسب بهتون برنامه میدن
      البته اینجا بعضی مشاور نماهای خز و خیل هستند که میان یه برنامه هفتگی شامل اینکه فلان روز فلان ساعت چی بخونی رو واسه همه شاگرداش فتوکپی میگیره میده (مثل اکثر مشاور های اطراف مصدق یا مشاور آموزشگاه هایی که چندان معروف نیستنداما مشاور خوبا بهتون یه برنامه هفتگی میدن بهتون یاد میدن چطوری خوردش کنید چطوری زمانو منطقی تقسیم کنید و این چیزا
      مورد دوم کار مشاور اینه که بهتون شیوه های خلاصه نویسی. روش های مطالعه.روش های تست زنی و چگونگی مرور اصولی ، روش خوندن حالت جمع بندی،مدیریت آزمون و این چیزا که بهش میگن مشاوره تکنیکال رو یاد میده که در قالب کارگاه و اینجور برنامه های آقای مشاوره

مورد سوم کار یه مشاور چک کردن درصد های شما تو آزمون ها یا گرفتن ازمون از شما.یا پیگیری برنامه ای که بهتون داده هست (این یکی از چیزایی هست که آقای افشاریان نداره)
      بعضیا تا دست زور یکی دیگه بالا سرشون نباشه درس نمیخونن

بعد عید بین مشاور سطح بالا ها مد شده که آزمون جامع میگیرن و بین شاگرداشون مقایسه راه میندازن که مثلا کسایی که هم سطحن بیان بالاتر یا بالاها جایگاهشون رو حفظ کنن

یک کار دیگه مشاور دلداریه | جدا فقط به همین درد میخوره مشاور اگه دانش اموز هستی نزدیکای دی ماه میبینی برنامه آزمون یک سمته. برنامه مدرسه یه سمت.برنامه مشاور یک سمت وشما هم اون وسطی. توی دوران بحران ها میاد دلداری میده. انگیزه و روحیه و این حرفا میده

منم یه همچین دوستی داشتم که پیش رو غیر حضوری کرد و با مشاور شد780 منطقه 2

درسته هزینش خیلی بالاست. پیشنهاد من اینه تابستون این مشاوره تکنیکی ها و اصول برنامه ریزی رو از دوستی.رتبه برتری فامیلی یا این همه سایت و کانال یاد بگیرید
      نهایتش برای دوران جمع بندی یه مشاوره ماهانه از اساتید خوب تهران یا همین کرمانشاه بگیرید
      مرسی بابت حرفات ایشاالله به هر چی می خوای برسی بهتر از دوستم هم منو راهنمایی کردی راستش زور بالاسرم هست ظرفیت درس خوندن هم دارم ولی مشکل برنامه ریزی دارم
      میشه آدرس این سایت ها و کانال های خوب مشاوره رو بهم بدی
      میخوام اصولی خوندن رو یاد بگیرم

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      مرسی بابت حرفات ایشاالله به هر چی می خوای برسی بهتر از دوستم هم منو راهنمایی کردی راستش زور بالاسرم هست ظرفیت درس خوندن هم دارم ولی مشکل برنامه ریزی دارم
      میشه آدرس این سایت ها و کانال های خوب مشاوره رو بهم بدی
      میخوام اصولی خوندن رو یاد بگیرم
      خواهش میکنم ممنون انشالله شما هم سهم خودتو از کنکور بگیری
      گذاشتن لینک سایت و تبلیغ دبیرا طبق قوانین انجمن ممنوعه
      توی پ خ واستون میفرستم
      Live for ourselves
      not for showingthat toothers..
      t.me/arnhafel

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن